Londýn

Zpáteční letenky z Ostravy do Londýna za 702 Kč.

1 komentář
2016-12-20T15:43:31+01:00

O akci

Na několik lednových termínů, včetně prodloužených víkendů (čt-ne) se po delší době dostávají na hranici 700 Kč zpáteční letenky z Ostravy přímo do Londýna. Vyrazit však můžete i na zkrácené cesty od čtvrtka do soboty nebo naopak na delší týdenní dovolenou. Počasí v Londýně se nebojte, to je totiž loterií stejně tak v lednu, jako v červenci. Nejlevnější letenky u Ryanairu se můžou dostat i k hranici 500 Kč za zpáteční let, obvykle se však jedná o jednotlivé termíny a nelze se na takové akce v případě Londýna příliš spoléhat.

  • Ostrava – Londýn Stansted za 702 Kč rezervuj na Ryanair.com >>
  • Cestovní období leden 2017
  • Platí do vyprodání míst
V systému je aktuálně i nižší cena na trase Brno – Londýn, a to za 668 Kč, termínů je však výrazně méně a jediné datum, na které je dostupných více míst než jedno, je 23. - 26.1.

V ceně letenky jsou u Ryanairu zahrnutá dvě příruční zavazadla. Větší z nich o rozměrech 55 x 40 x 20 cm, menší pak může mít velikost 35 x 20 x 20 cm.

Ubytování

Bydlení v Londýně patří v Evropě mezi ty dražší, proto u standardních hotelů počítejte spíše s cenami od 1.500 Kč za dvoulůžkový pokoj mimo centrum. Výrazně levnější může být ubytování v soukromí přes Airbnb.

Doprava

Z letiště Stansted do centra Londýna nabízí nejlevnější dopravu společnost easyBus, v předprodeji dostatečně dlouho dopředu jdou sehnat jednosměrné jízdenky už za necelé 2 libry. Rychlejší a pohodlnější dopravu obstarává vlak společnosti Stansted Express, jízdenky online jdou koupit už od 8 liber.

Při cestách po Londýně se pravděpodobně nevyhnete MHD, město je opravdu rozlehlé a vzdálenosti velké. Pojedete-li denně více než jednou, plaťte u turniketů v metru nebo u řidiče v autobusu svojí bezkontaktní platební kartou. Ať už pojedete třikrát nebo třeba dvacetkrát, za jeden den se vám strhne pouze předem daná částka, která vyjde vždy levněji, než kdybyste si kupovali papírové denní jízdenky. Více informací naleznete na webu londýnského dopravního podniku tfl.gov.uk.

Kryštof Hájek
naposledy aktualizováno 2016-12-20T16:43:31+01:00

1 komentář

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Další akce