Zpáteční letenky z Prahy do Athén - 2.561 Kč.

Jak akci využít?

Díky letecké společnosti Aegean máte příležitost koupit zpáteční letenku z Prahy do Athén již za 2.561 Kč a můžete si tak užít třeba prodloužený víkend poznáváním tohoto starobylého města. Na výběr máte z termínů od ledna do konce března 2015.

V ceně letenky je příruční zavazadlo o rozměrech 56x45x25 cm a váze do 8 kgPřípadně velké zavazadlo lze dodatečně dokoupit k rezervaci za 20€ / let.

Letenka do Athén

Z letiště do centra Athén se pohodlně dopravíte linkou metra č.3 (mapa). Cena jedné jízdenky z letiště činí 8€, je však možné využít výhodnějších skupinových jízdenek.

Proč navštívit Athény?

Hlavní město Řecka leží na poloostrově Attika a bylo založeno až 3 tisíce let před naším letopočtem, proto zde můžete obdivovat dochované starořecké, římské či byzantské památky. Při procházkách po místních náměstí a parcích budete míjet sochy řeckých bohů, filozofů a hrdinů. Symbolem a dominantou Athén je Akropolis, která sloužila jako náboženské centrum ale i jako pevnost především díky své poloze. Mezi další významné památky patří Athénin chrám Parthenon, Hadriánův oblouk nebo Athénská agora, což je centrum antických i současných Athén.

[start][odlet]Praha[/odlet][mezikrok][prg][konec]

Sdílej akci s přáteli

Komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

ušetříš až 27%
Tam jsi vždycky chtěl!
ušetříš až 72%
Honem, dokud jsou místa!
ušetříš až 25%
Tam jsi vždycky chtěl!
3810 starších akcí