Španělsko - Valencia

Zpáteční letenky z Prahy na celý Pyrenejský poloostrov od 2.415 Kč.

10 komentářů
2017-02-02T19:57:08+01:00

O akci

S parádní cenovou nabídkou přichází národní belgická aerolinka Brussels Airlines z Prahy do mnoha měst ve Španělsku i Portugalsku. Během února a března můžete vyrazit do Baskicka, okoštovat portské víno či vyrazit do vždy slunné Andalusie.  Běžné ceny z Prahy do všech uvedených destinací jsou zhruba o 30% vyšší.

Rezervujte rychle, nejlevnější letenky budou brzy pryč.

  • Letenky rezervuj na brusselsairlines.com >>
  • Pro zobrazení kalendáře levných letů zaškrtnout políčko "Show lowest fares around these dates"
Španělsko:
  • Praha – Bilbao od 2.415 Kč (únor a část března)
  • Praha – Madrid od 2.680 Kč (únor a březen)
  • Praha – Málaga od 2.713 Kč (březen a duben)
Portugalsko:
  • Praha – Porto od 2.909 Kč (druhá půlka března a začátek dubna)
  • Praha – Lisabon od 3.300 Kč (únor a začátek března)
V ceně letenky je zahrnuto pouze příruční zavazadlo do 12 kg, rozměry jsou 55 x 40 x 23 cm a další jedno osobní zavazadlo zdarma.

Kryštof Hájek
naposledy aktualizováno 2017-02-02T19:57:08+01:00

10 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele Senorita_c
Senorita_c
před 6 lety

Dobrý den, když je u nabídky ohledně zavazadel uvedeno - V ceně letenky je zahrnuto pouze příruční zavazadlo do 12 kg, rozměry jsou 55 x 40 x 23 cm a další jedno osobní zavazadlo zdarma. (Hand baggage allowance per adult and per child: 1 piece of max 12 kg (55*40*23cm) + 1 accessory (e.g. handbag, notebook computer, umbrella, camera).) Je možné mít malý kufřík a batoh na záda?

Kryštof Hájek
před 6 lety

Dobrý den, záleží na tom, jak moc malý onen malý kufřík bude :D Obecně se povoluje do velikosti odpovídající brašně na notebook.

Avatar uživatele Senorita_c
Senorita_c
před 6 lety

děkuji, měla jsem na mysli kufřík jako příruční zavazadlo odpovídající těm rozměrům 55 x 40 x 23 cm; a pak ještě batoh (nebo kabelku)?

Kryštof Hájek
před 6 lety

Kufřík + batoh = neprojde. Kufřík + kabelka by projít mohlo, pak-li že kabelka je velká zhruba jako běžná taška na notebook.

Avatar uživatele
Michal Be.
před 6 lety

stačí v Bruselu na přestup 45 minut?

Kryštof Hájek
před 6 lety

Určitě ano, když bude náhodou zpoždění, poletíte dalším letem :)

Avatar uživatele kojotka
kojotka
před 6 lety

Dobrý den , děkuji Vám moc za Vaši odpověd . Mohu Vás jěště požádat o názor ohledně letecké společnosti Transavia . cca před měsícem se u nich objevili letenky cca 25euro za cestu mnichov - faro . Bohužel jsem ,ale zaváhala :-( ... Vím,že to nikdo nemůže vědět,zda se jěště něco takového objeví ,ale chtěla jsem vás požádat o radu zda nevíte jak u této společnosti přikoupit zavazadlo evt.pouze pro jednoho cestujícího ? stále mi to přidávalo kufr ke všem třem letenkám ... Děkuji Martina

Avatar uživatele kojotka
kojotka
před 6 lety

Dobrý den, stále číhám již delší dobu na nějakou takovou nabídku na červen - červenec . Prosím neporadíte kde hledat či jak na to ? Byla bych Vám opravdu vděčná za jakýkoliv tip a radu . Děkuji moc Martina

Kryštof Hájek
před 6 lety

Dobrý den, na červen až červenec se pravděpodobně s podobnými cenami příliš počítat nedá. Obvyklé ceny jsou mezi 4.500 a 5.500 Kč, rezervovat můžete třeba zde: letenky.cestujlevne.com.

Avatar uživatele vojtech.dostal
vojtech.dostal
před 6 lety

Myslíte Kryštofe, že se něco podobného objeví na přelom dubna a května, nebo i to už je příliš "sezóna"? Sháníme hlavně Lisabon, kolem 2000 za jednosměrný let, přímý nebo s nějakým rozumným přestupem. Díky,

Další akce