Kam smíme cestovat? Mapa světa s podmínkami jednotlivých států pro cestovatele.

Jak akci využít?

S parádní cenovou nabídkou přichází národní belgická aerolinka Brussels Airlines z Prahy do mnoha měst ve Španělsku i Portugalsku. Během února a března můžete vyrazit do Baskicka, okoštovat portské víno či vyrazit do vždy slunné Andalusie.  Běžné ceny z Prahy do všech uvedených destinací jsou zhruba o 30% vyšší.

Rezervujte rychle, nejlevnější letenky budou brzy pryč.

  • Letenky rezervuj na brusselsairlines.com >>
  • Pro zobrazení kalendáře levných letů zaškrtnout políčko "Show lowest fares around these dates"
Španělsko:
  • Praha – Bilbao od 2.415 Kč (únor a část března)
  • Praha – Madrid od 2.680 Kč (únor a březen)
  • Praha – Málaga od 2.713 Kč (březen a duben)
Portugalsko:
  • Praha – Porto od 2.909 Kč (druhá půlka března a začátek dubna)
  • Praha – Lisabon od 3.300 Kč (únor a začátek března)
V ceně letenky je zahrnuto pouze příruční zavazadlo do 12 kg, rozměry jsou 55 x 40 x 23 cm a další jedno osobní zavazadlo zdarma.

Sdílej akci s přáteli

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

10 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele Senorita_c
Senorita_c

Dobrý den, když je u nabídky ohledně zavazadel uvedeno - V ceně letenky je zahrnuto pouze příruční zavazadlo do 12 kg, rozměry jsou 55 x 40 x 23 cm a další jedno osobní zavazadlo zdarma. (Hand baggage allowance per adult and per child: 1 piece of max 12 kg (55*40*23cm) + 1 accessory (e.g. handbag, notebook computer, umbrella, camera).) Je možné mít malý kufřík a batoh na záda?

před 5 lety
Avatar uživatele
Kryštof Hájek

Dobrý den, záleží na tom, jak moc malý onen malý kufřík bude :D Obecně se povoluje do velikosti odpovídající brašně na notebook.

před 5 lety
Avatar uživatele Senorita_c
Senorita_c

děkuji, měla jsem na mysli kufřík jako příruční zavazadlo odpovídající těm rozměrům 55 x 40 x 23 cm; a pak ještě batoh (nebo kabelku)?

Přidat odpověď
před 5 lety
Avatar uživatele
Michal Be.

stačí v Bruselu na přestup 45 minut?

před 5 lety
Avatar uživatele
Kryštof Hájek

Určitě ano, když bude náhodou zpoždění, poletíte dalším letem :)

Přidat odpověď
před 5 lety
Avatar uživatele kojotka
kojotka

Dobrý den , děkuji Vám moc za Vaši odpověd . Mohu Vás jěště požádat o názor ohledně letecké společnosti Transavia . cca před měsícem se u nich objevili letenky cca 25euro za cestu mnichov - faro . Bohužel jsem ,ale zaváhala :-( ... Vím,že to nikdo nemůže vědět,zda se jěště něco takového objeví ,ale chtěla jsem vás požádat o radu zda nevíte jak u této společnosti přikoupit zavazadlo evt.pouze pro jednoho cestujícího ? stále mi to přidávalo kufr ke všem třem letenkám ... Děkuji Martina

Odpovědět
před 5 lety
Avatar uživatele kojotka
kojotka

Dobrý den, stále číhám již delší dobu na nějakou takovou nabídku na červen - červenec . Prosím neporadíte kde hledat či jak na to ? Byla bych Vám opravdu vděčná za jakýkoliv tip a radu . Děkuji moc Martina

před 5 lety
Avatar uživatele
Kryštof Hájek

Dobrý den, na červen až červenec se pravděpodobně s podobnými cenami příliš počítat nedá. Obvyklé ceny jsou mezi 4.500 a 5.500 Kč, rezervovat můžete třeba zde: letenky.cestujlevne.com.

před 5 lety
Avatar uživatele vojtech.dostal
vojtech.dostal

Myslíte Kryštofe, že se něco podobného objeví na přelom dubna a května, nebo i to už je příliš "sezóna"? Sháníme hlavně Lisabon, kolem 2000 za jednosměrný let, přímý nebo s nějakým rozumným přestupem. Díky,

Přidat odpověď
před 5 lety
Avatar uživatele

Další akční letenky

Maják v Málaze
ušetříš až 58%
To musíš vidět!
Jambiani
ušetříš až 39%
Tam jsi ještě nebyl!
Enna
ušetříš až 71%
Tam to bude krásný!
Pickalbatros Dana Beach Resort
ušetříš až 43%
To musíš vidět!
5285 starších akcí

Líbí se ti nízké ceny akčních letenek?

Zpravidla vydrží pár hodin. Nastav si hlídače akcí do e-mailu a my ti dáme vědět hned, jakmile se objeví nová akční letenka!

Nastavením hlídače souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Kdykoliv se můžeš odhlásit.
Chceš si hlídače nastavit podle sebe?

Zavřít boční panel
Španělsko - Valencia
Španělsko

Země slunce a dobrého jídla

Španělské království se nachází na Pyrenejském poloostrově. Na západní straně sousedí s Portugalskem, na severu hraničí s Francií a Andorou a na jihu s Gibraltarem. Ke Španělsku také patří Kanárské ostrovy, které leží v Atlantickém oceánu, a Baleárské ostrovy ve Středozemním moři. Španělsko omývá z východu Středozemní moře, Atlantský oceán ze západu a na severu se nachází Biskajský záliv.

Španělsko je země dobrého jídla, pití a především hřejivého slunce. Za teplem se zde člověk může vydat kdykoli díky Kanárským ostrovům, kde je teplo opravdu pořád.

Průvodce pro Španělsko

Zavřít boční panel
Algarve
Portugalsko

Surfařský ráj s chutí portského vína

Portugalsko je nejzazší zemí na jihozápadě Evropy. Nachází se na Pyrenejském poloostrově, o který se dělí se svým jediným sousedem – Španělskem. Celé pobřeží Portugalska ohraničuje Atlantský oceán. K této zemi náleží dvě autonomní oblasti – Azorské ostrovy a Madeira. 

Portugalsko je země mořeplavců, fotbalistů a surfařů. Od řeky Douro až po jižní město Faro nabízí tato země mnoho: krásu a neposkvrněnost Azorských ostrovů, hornatou a nepříznivou Madeiru, zkušenost se surfováním v Peniche (jedno z deseti nejlepších míst na surfování na světě), chuť Pastel de Nata v Lisabonu (jednoho z nejlepších dezertů na světě), degustace portského vína u řeky Douro v Portu. Stačí si jen vybrat a pak se jednoduše zamilujete.

Průvodce pro Portugalsko