Zpáteční letenky z Prahy na celý Pyrenejský poloostrov od 2.415 Kč.

  • ...
  • Akční letenky
  • Zpáteční letenky z Prahy na celý Pyrenejský poloostrov od 2.415 Kč.

Jak akci využít?

S parádní cenovou nabídkou přichází národní belgická aerolinka Brussels Airlines z Prahy do mnoha měst ve Španělsku i Portugalsku. Během února a března můžete vyrazit do Baskicka, okoštovat portské víno či vyrazit do vždy slunné Andalusie.  Běžné ceny z Prahy do všech uvedených destinací jsou zhruba o 30% vyšší.

Rezervujte rychle, nejlevnější letenky budou brzy pryč.

  • Letenky rezervuj na brusselsairlines.com >>
  • Pro zobrazení kalendáře levných letů zaškrtnout políčko "Show lowest fares around these dates"
Španělsko:
  • Praha – Bilbao od 2.415 Kč (únor a část března)
  • Praha – Madrid od 2.680 Kč (únor a březen)
  • Praha – Málaga od 2.713 Kč (březen a duben)
Portugalsko:
  • Praha – Porto od 2.909 Kč (druhá půlka března a začátek dubna)
  • Praha – Lisabon od 3.300 Kč (únor a začátek března)
V ceně letenky je zahrnuto pouze příruční zavazadlo do 12 kg, rozměry jsou 55 x 40 x 23 cm a další jedno osobní zavazadlo zdarma.

Sdílej akci s přáteli

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

10 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele Senorita_c
Senorita_c

Dobrý den, když je u nabídky ohledně zavazadel uvedeno - V ceně letenky je zahrnuto pouze příruční zavazadlo do 12 kg, rozměry jsou 55 x 40 x 23 cm a další jedno osobní zavazadlo zdarma. (Hand baggage allowance per adult and per child: 1 piece of max 12 kg (55*40*23cm) + 1 accessory (e.g. handbag, notebook computer, umbrella, camera).) Je možné mít malý kufřík a batoh na záda?

před rokem
Kryštof Hájek

Dobrý den, záleží na tom, jak moc malý onen malý kufřík bude :D Obecně se povoluje do velikosti odpovídající brašně na notebook.

před rokem
Avatar uživatele Senorita_c
Senorita_c

děkuji, měla jsem na mysli kufřík jako příruční zavazadlo odpovídající těm rozměrům 55 x 40 x 23 cm; a pak ještě batoh (nebo kabelku)?

Michal Bernát

stačí v Bruselu na přestup 45 minut?

před rokem
Kryštof Hájek

Určitě ano, když bude náhodou zpoždění, poletíte dalším letem :)

Avatar uživatele kojotka
kojotka

Dobrý den , děkuji Vám moc za Vaši odpověd . Mohu Vás jěště požádat o názor ohledně letecké společnosti Transavia . cca před měsícem se u nich objevili letenky cca 25euro za cestu mnichov - faro . Bohužel jsem ,ale zaváhala :-( ... Vím,že to nikdo nemůže vědět,zda se jěště něco takového objeví ,ale chtěla jsem vás požádat o radu zda nevíte jak u této společnosti přikoupit zavazadlo evt.pouze pro jednoho cestujícího ? stále mi to přidávalo kufr ke všem třem letenkám ... Děkuji Martina

Odpovědět
před rokem
Avatar uživatele kojotka
kojotka

Dobrý den, stále číhám již delší dobu na nějakou takovou nabídku na červen - červenec . Prosím neporadíte kde hledat či jak na to ? Byla bych Vám opravdu vděčná za jakýkoliv tip a radu . Děkuji moc Martina

před rokem
Kryštof Hájek

Dobrý den, na červen až červenec se pravděpodobně s podobnými cenami příliš počítat nedá. Obvyklé ceny jsou mezi 4.500 a 5.500 Kč, rezervovat můžete třeba zde: letenky.cestujlevne.com.

před rokem
Avatar uživatele vojtech.dostal
vojtech.dostal

Myslíte Kryštofe, že se něco podobného objeví na přelom dubna a května, nebo i to už je příliš "sezóna"? Sháníme hlavně Lisabon, kolem 2000 za jednosměrný let, přímý nebo s nějakým rozumným přestupem. Díky,

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

ušetříš až 38%
Hurá za zážitky!
ušetříš až 65%
To budou fotky!
ušetříš až 61%
Jedem!
4015 starších akcí
Zavřít boční panel
Španělsko

Země slunce a dobrého jídla

Španělské království se nachází na Pyrenejském poloostrově. Na západní straně sousedí s Portugalskem, na severu hraničí s Francií a Andorou a na jihu s Gibraltarem. Ke Španělsku také patří Kanárské ostrovy, které leží v Atlantickém oceánu, a Baleárské ostrovy ve Středozemním moři. Španělsko omývá z východu Středozemní moře, Atlantský oceán ze západu a na severu se nachází Biskajský záliv.

Španělsko je země dobrého jídla, pití a především hřejivého slunce. Za teplem se zde člověk může vydat kdykoli díky Kanárským ostrovům, kde je teplo opravdu pořád.

Průvodce pro Španělsko

Zavřít boční panel
Portugalsko

Surfařský ráj s chutí portského vína

Portugalsko je nejzazší zemí na jihozápadě Evropy. Nachází se na Pyrenejském poloostrově, o který se dělí se svým jediným sousedem – Španělskem. Celé pobřeží Portugalska ohraničuje Atlantský oceán. K této zemi náleží dvě autonomní oblasti – Azorské ostrovy a Madeira. 

Portugalsko je země mořeplavců, fotbalistů a surfařů. Od řeky Douro až po jižní město Faro nabízí tato země mnoho: krásu a neposkvrněnost Azorských ostrovů, hornatou a nepříznivou Madeiru, zkušenost se surfováním v Peniche (jedno z deseti nejlepších míst na surfování na světě), chuť Pastel de Nata v Lisabonu (jednoho z nejlepších dezertů na světě), degustace portského vína u řeky Douro v Portu. Stačí si jen vybrat a pak se jednoduše zamilujete.

Průvodce pro Portugalsko