Španělsko - Valencia

Zpáteční letenky z Prahy do Madridu - 2.200 Kč.

7 komentářů
2014-09-22T12:29:32+02:00
Notifikace nově i na Messengeru Buď mezi prvními, kdo se dozví o našich akcích

O akci

Díky nové lince nízkonákladové společnosti Ryanair z Prahy do Bruselu se otevírá spoustu nových možností, kam si lze levně z Prahy zaletět. S nenáročnými přestupy na letišti Brusel Charleroi můžeme zamířit například na víkend do španělského hlavního města Madridu.

Letenky zakoupíte na 2 rezervace jako Praha - Brusel a Brusel - Madrid. Výsledná cena činí 2.200 Kč (1.098 Kč + 39.98€). Na cestu si sbalíte do dvou zavazadel (10 kg - 55x40x20 cm a 35x20x20 cm).

  • Letenky Praha-Brusel-Madrid a zpět od 2.200 Kč naleznete na airixo.com
  • Nejnižší ceny naleznete na konec měsíce listopadu 2014
  • Hotel si můžete vybrat z nabídky více jak 900 dostupných možností na booking.com/madrid
Při koupi letenky Brusel-Madrid nezapomeňte vybrat správný čas letu

Nutné vědět: Jelikož se jedná o dvě zcela různé rezervace, tak v případě nestihnutí návazného letu nemáte nárok na přesměrování na další spoj. Museli byste zakoupit nové letenky. Vzhledem k době přestupu (3 a 5 hodin) je toto riziko opravdu minimální, ale je potřeba vše zmínit.

Můžete taktéž letět až den následující a spojit cestu do Madridu také s návštěvou Bruselu.

Proč se vydat do Madridu a to, co vám poví jen místní

Návštěva Madridu se nesmí obejít bez nočního života. Nemusíte však popíjet až do rána, stačí si zajít sednout alespoň na jeden drink, pivo či ochutnat místní nápoj sangia. K pití zdarma dostanete tapas - drobné občerstvení všeho druhu. Chlebíčky, paella (rýže s masem), smažené sýry a spoustu dalších. Doporučuji navštívit studentský bar El Tigre (mapa).

Přes den se nabízí nespočet možností. Od zajímavých muzeí, kterým vévodí Muzeum del Prado, přes královský palác či nádherné parky - El Retiro, Královská botanická zahrada nebo ne příliš turisty známý Casa de Campo s místním jezerem Lago de la Casa de Campo. U břehů jezera najdete spoustu restaurací, kde musíte ochutnat polévku gazpacho.

[start][odlet]Praha[/odlet][prilet]Madrid[/prilet][mezikrok][prg][mad][konec]

Avatar uživatele
David Eiselt
naposledy aktualizováno 2014-09-22T13:29:32+02:00

7 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Další akce