Kam smíme cestovat? Mapa světa s podmínkami jednotlivých států pro cestovatele.

Jak akci využít?

Levné letenky na Kanárské ostrovy z blízkého okolí Česka jsou, zdá se, hitem letošního podzimu. Když už si člověk říká, že níž ceny snad ani jít nemohou, objeví se opět něco lepšího. A tak dnes večer přinášíme tip na prosincové zpáteční letenky z Berlína na exotický pouštní ostrov Lanzarote obklopený dlouhými písečnými plážemi. Za cenu 34 € / 920 Kč pořídíte cestu na 10 nebo 14 dní, týdenní výlety pak za 44,30 € / 1.200 Kč. Třešničkou na dortu jsou dobré odpolední odletové a příletové časy z/do Berlína bez nutnosti trávit noc na cestě.

  • Berlín Schönefeld – Lanzarote od 34 € / 920 Kč rezervuj na Ryanair.com >>
  • Cestovní období: první polovina prosince 2016
  • Platí do vyprodání míst
V ceně má Ryanair zahrnutá dvě příruční zavazadla. Větší z nich o rozměrech 55 x 40 x 20 cm, menší pak může mít velikost 35 x 20 x 20 cm.

Ubytování a půjčení auta

Během prosince nebudete lze sehnat ubytování do 1.200 Kč na noc za dvoulůžkový pokoj, i když vzhledem k brzkému termínu odletu může být už hodně hotelů vyprodaných. Nevýhodou levnějších hotelů nebo apartmánů může být větší vzdálenost od center měst. Vzhledem k tomu, že nejlepší způsob poznávání ostrovů je půjčení auta, nemusí nám to ale tolik vadit.

Zkuste štěstí přes Airbnb, které je ve Španělsku poměrně oblíbené a nabídek je dostatek.

Po ostrově můžete využít i autobusovou dopravu, veškeré informace naleznete na webu arrecifebus.com.

Doprava na letiště Schönefeld

Na letiště Schönefeld jezdí přímo z Prahy autobusové spoje společnosti RegioJet (650 Kč) nebo Flixbus (480 Kč). Levnější trasa směřuje přes centrum Berlína s Eurolines (350 Kč), kde za 3,20 € zakoupíte jízdenku ABC pro cestu na letiště. Uspět můžeme taky se spolujízdou.

Rozhodnete-li se pro dopravu autem, ve čtvrtích okolo letiště můžete zaparkovat na ulici zdarma (například okolo stanice S-Bahnu Grünau).

Sdílej akci s přáteli

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

3 komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele anita_2
anita_2

Kanáry jsou boží. Kdyby se někomu chtělo raději na Tenerife, tak máme dvě letenky na přelom ledna/února 2017 z Lipska s Condor, jednu 20.1-6.2. s odbaveným zavazadlem navíc za 3000 Kč, druhou 29.1-6.2. jen s příručním zavazadlem za 2000 Kč (obě pořízené o polovinu dráž). Na zpáteční let mají letenky zabookovaná sedadla vedle sebe, ale není problém letenky prodat a přepsat jednotlivě. Dovolená se nám bohužel kryje se zkouškami a nepřiplatili jsme si storno, takže máme smolíka. Tak aspoň nabízíme nadšeným cestovatelům za bájový peníz :) Všem ostatním přejeme, aby si užívali cestování plnými doušky, dokud se to smí ;)

před 6 lety
Avatar uživatele nyo
nyo

Ahoj ja tu jednu na tu delsi dobu bych urcite bral :)

před 6 lety
Avatar uživatele anita_2
anita_2

Supr, tak napiš na anita@muzikus.cz a domluvíme se :)

Přidat odpověď
před 6 lety
Avatar uživatele

Další akční letenky

Cedulka GR-221
ušetříš až 63%
To budou fotky!
Přístav v Göteborgu
ušetříš až 56%
Tam jsi ještě nebyl!
Bavaro Punta Cana
ušetříš až 54%
To musíš vidět!
Sofie
ušetříš až 60%
Tam jsi vždycky chtěl!
5562 starších akcí

Líbí se ti nízké ceny akčních letenek?

Zpravidla vydrží pár hodin. Nastav si hlídače akcí do e-mailu a my ti dáme vědět hned, jakmile se objeví nová akční letenka!

Nastavením hlídače souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Kdykoliv se můžeš odhlásit.
Chceš si hlídače nastavit podle sebe?

Zavřít boční panel
Španělsko - Valencia
Španělsko

Země slunce a dobrého jídla

Španělské království se nachází na Pyrenejském poloostrově. Na západní straně sousedí s Portugalskem, na severu hraničí s Francií a Andorou a na jihu s Gibraltarem. Ke Španělsku také patří Kanárské ostrovy, které leží v Atlantickém oceánu, a Baleárské ostrovy ve Středozemním moři. Španělsko omývá z východu Středozemní moře, Atlantský oceán ze západu a na severu se nachází Biskajský záliv.

Španělsko je země dobrého jídla, pití a především hřejivého slunce. Za teplem se zde člověk může vydat kdykoli díky Kanárským ostrovům, kde je teplo opravdu pořád.

Průvodce pro Španělsko