Kam smíme cestovat? Mapa světa s podmínkami jednotlivých států pro cestovatele.

Jak akci využít?

Letecká společnost Ryanair vypouští po čase do světa várku levných letenek od 10 € za jeden směr. Zatímco z Prahy za nejnižší ceny můžete uspořádat výlet do krásného podalpského Bergama nebo belgického Charleroi jen na jednodenní otočku či týdenní pobyt, z okolních měst si můžete zaletět i na prodloužené víkendy, třeba z Berlína do skotského Glasgow (př. 23. - 26.2.) nebo Toulouse (př. 27. - 30.1.), či z Ostravy do Milána.

Z Prahy na otočku:

 • Praha – Milán (Bergamo) za 538 Kč rezervuj >>
 • Praha – Brusel (Charleroi) za 538 Kč rezervuj >>
Z Ostravy (i prodloužené víkendy):
 • Ostrava – Milán (Bergamo) za 538 Kč rezervuj >> 
Z Bratislavy: Z Berlína:
 • Berlín – Glasgow za 20 € / 538 Kč  rezervuj >>
 • Berlín – Toulouse za 20 € / 538 Kč rezervuj >>
 • Berlín – Soluň za 20 € / 538 Kč rezervuj >> 
 • Berlín – Riga za 20 € / 538 Kč rezervuj >> 
 • Berlín – Mallorca za 20 € / 538 Kč rezervuj >> 
Z Norimberka:
 • Norimberk – Řím (Ciampino) za 20 € / 538 Kč rezervuj >>
 • Norimberk – Manchester za 20 € / 538 Kč rezervuj >>
Tarifní podmínky:
 • Cestovní období leden až únor 2017
 • Platí do dnešní půlnoci nebo do vyprodání míst
V ceně má Ryanair zahrnutá dvě příruční zavazadla. Větší z nich o rozměrech 55 x 40 x 20 cm, menší pak může mít velikost 35 x 20 x 20 cm.

Sdílej akci s přáteli

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

8 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele
mikir

Letenky za 10-20 euro jsou u Ryanairu celkem bezna zalezitost, ovsem ne z CR ale z jejich nejvetsich bazi a ty jsou krome Irska a Velke Britanie, taky treba v Bruselu Charleroi , v Bergamu , misto celkem prijemneho Franfurtu Hann ,je ted spis Berlin ,zacinaji pribyvat lety z Memmingenu ( Schuttle bus do Mnichova 15 euro ) Bohuzel Praze pribude jen Liverpool a Trapani a Rim , Brno je o nicem jen Londyn , Ostrava ma ted krome Londyna Bergamo .. porad je to oproti Bratislave nebo Polsku bida , samozrejme i z Prahy je Londyn a taky Dublin asi nejlepsi kobinace se daji najit prave z Bergama nebo z Charleroi za pomoci Wizzairu se da dostat na male letiste v Trevisu , Norimnerg se hodi pro Cechy pripade Wroclaw , z Moravy zasse Katowice Krakow jak se pise je treba kombinovat vic nez jen A-B

před 5 lety
Avatar uživatele e.p.a.s
e.p.a.s

přesně jak píšete, je to "vcelku" normální, ale ne z Prahy :-)

Přidat odpověď
před 5 lety
Avatar uživatele odepsatelny
odepsatelny

vychazi mi to, ze se daji slozit hezke cesty treba z ostravy pres milano mnohem dal za 20 eur.

před 5 lety
Avatar uživatele Karel
Karel

Na tohle spousta cestovatelů zapomíná. Není to jen o cestách z bodu A do B a hned zpět. Poskládat se takhle dají i cesty A - B - C - D - E - A.

před 5 lety
Avatar uživatele odepsatelny
odepsatelny

ano, nasel jsem idealni cestu za 50 euro: ostrava - milano - porto - lucemburk - londyn - praha ;-)

Přidat odpověď
před 5 lety
Avatar uživatele literakl
literakl

Stansted 7.2. tam za 269 Kč

před 5 lety
Avatar uživatele
Kryštof Hájek

Bohužel ale pouze jednosměrná, spolu se zpáteční se dostaneme na standardní cenu :(

před 5 lety
Avatar uživatele literakl
literakl

Taky jsem nenašel žádný levný víkend :-(

Přidat odpověď
před 5 lety
Avatar uživatele

Další akční letenky

Maják v Málaze
ušetříš až 58%
Tam jsi ještě nebyl!
Jambiani
ušetříš až 39%
A už tam budem?
Enna
ušetříš až 71%
Tam jsi ještě nebyl!
Pickalbatros Dana Beach Resort
ušetříš až 43%
Honem, dokud jsou místa!
5285 starších akcí

Líbí se ti nízké ceny akčních letenek?

Zpravidla vydrží pár hodin. Nastav si hlídače akcí do e-mailu a my ti dáme vědět hned, jakmile se objeví nová akční letenka!

Nastavením hlídače souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Kdykoliv se můžeš odhlásit.
Chceš si hlídače nastavit podle sebe?

Zavřít boční panel
Cinqueterre
Itálie

Země ve tvaru dámské kozačky

Itálie se nachází na jihu Evropy, na Apeninském poloostrově. Na severu hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Na území Itálie se nachází dva samostatné státy, San Marino a Vatikán.

Stačí se jen rozhodnout, jestli vás více lákají hory, letní dovolená u moře, zimní sporty, aktivní dovolená, jezera, pevnina, ostrovy, městská turistika, památky, gastroturistika, agriturismus nebo třeba přírodní parky. Itálie je pro cestovatele země zaslíbená a nabízí vám celou škálu možností, jak cestu pojmout. Jeden den tak můžete zdolat nejvyšší horu Evropy, druhý den si dávat výtečné plody moře na pláži a třetí den u sklenky vína obdivovat nádhernou architekturu. Není náhoda, že se v Itálii nachází nejvíce památek světového dědictví UNESCO (aktuálně 51).

Průvodce pro Itálie

Zavřít boční panel
Belgie
Belgie

Království čokolády, piva i historie

Belgické království (nizozemsky: Koninkrijk België, francouzsky: Royaume de Belgique, německy: Königreich Belgien), běžně označované pouze jako Belgie, leží v západní Evropě. Jeho břehy omývá Severní moře, nejdelší hranici má na jihu s Francií, na východě sousedí s Lucemburskem a Německem a jeho severním sousedem je Nizozemsko.

Co vás napadne první, když se řekne Belgie? Čokoláda? Pivo? Brusel a Evropská unie? Belgie je rozmanitá země, která nabízí spoustu možností poznávání i relaxace. Je plná středověkých památek, je místem, kde tvořili přední světoví umělci. Její města pulzují rušným životem a v jejich ulicích se potkávají různé národy a kultury. Každý z belgických regionů má svá specifika, vlastní jazyk a obyvatele s rozličnými povahami. A to všechno dohromady dodává Belgii její jedinečnost.

Průvodce pro Belgie

Zavřít boční panel
Francie
Francie

Země galského kohouta

Francie se nachází v západní Evropě. Sousedí se Španělskem, Itálií, Švýcarskem, Německem, Lucemburskem a Belgií. Pobřeží Francie omývá na severu průliv La Manche, na západě Atlantský oceán a na jihu Středozemní moře. 

Francie vám může nabídnout vše, po čem vaše srdce cestovatele může toužit. Je libo přírodní parky s divokou nedotčenou přírodou, nádherné dlouhé pláže, útesy či největší písečnou dunu v Evropě? To vše zde najdete. A nejen to. Pro náročnější zde existuje možnost výstupu na nejvyšší horu Evropy Mont Blanc, odkud získáte dechberoucí výhled do okolní krajiny. Milovníci historie si naopak přijdou na své při pohledu na okouzlující středověké hrady a prehistorické památky. A všichni pak zajisté ocení skvělou francouzskou kuchyni, která vám zaručí pravý gastronomický zážitek.

Průvodce pro Francie

Zavřít boční panel
Londýn
Spojené Království

Země královských paláců i divokých vřesovišť

Spojené Království Velké Británie a Severního Irska je suverénní ostrovní stát, který se rozkládá na větší části Britských ostrovů v severním Atlantiku severozápadně od kontinentální Evropy. Jedná se o parlamentní monarchii, kterou tvoří Anglie, Wales, Skotsko a Severní Irsko.

Jakkoli je vzdálenost Spojeného Království od kontinentální Evropy zanedbatelná a ostrovy jsou s kontinentem spojeny pomocí Eurotunelu, Britové člověka často zmatou výroky, které působí, jako by si mysleli, že obývají samostatný britský kontinent, který s Evropou pouze sousedí. Opak je pravdou a Británie se skutečně nachází v Evropě.

V každém případě se jedná o historií nabitou a velmi rozmanitou zemi, kde naleznete vše od přepychových královských paláců, světoznámých galerií a typických zapadlých hospůdek až po kamenité pobřeží místy lemované ostrými útesy, divoká vřesoviště i pláže s bělostným pískem. V Británii si jednoduše každý najde to své.

Průvodce pro Spojené Království