Zpáteční letenky v červnu do italského Bergama - 458 Kč.

Jak akci využít?

Udělejte si krátký výlet v druhé polovině června do Itálie a poznejte krásy historického Bergama, moderního Milána či úchvatných jezer v Lombardii. Aerolinie Wizz Air nabízí zpáteční letenky z Prahy do Bergama pouze za 458 Kč v několika termínech, avšak téměř po celé léto budete schopni nakombinovat lety do 900 Kč. K této ceně je nutné členství Wizz Discount - pokud jej nemáte, připočtěte si k ceně 450 Kč za osobu a členství rovnou zakupte.

  • Praha - Bergamo za 458 Kč rezervuj na wizzair.com
  • Nejlevnější termíny v druhé polovině června (např. 16-18., 18-21. a 23-25.)
  • Prodej do vyprodání
Wizz Air dovoluje k letence přepravit malé příruční zavazadlo s rozměry maximálně 42x32x25 cm, což na krátké výlety po Evropě maximálně stačí.

Bergamo je krásné, avšak poslouží k zabavení pouze na jeden den. Využijte jej proto jako mezizastávku či zázemí pro cesty po okolí. Po Itálii se dá vcelku levně přepravovat vlaky Trenitalia při cenách regionálních jízdenek do 5 eur. Podívejte se jen na mapu, ukažte prstem a jeďte objevovat svět s vůní italského espressa.

Ubytování přehledně vyhledáte na Booking.com.

Nízkonákladový výlet do Bergama za 1.790 Kč

Příkladem nám poslouží letenky na 23. - 25.června za 458 Kč, k nim dokoupíme tento nejlevnější hotel Alex E Angie s velmi dobrým hodnocením, snídaní v ceně, avšak společnou koupelnou za 2.270 Kč / pokoj. Cestu z / na letiště včetně městské hromadné dopravy a lanovky do Starého města vyřešíme elegantně zakoupením 72 hodinové jízdenky za 7 eur v automatu na letištní autobusové zastávce.

Celkově se tak dostáváme na částku 1.790 Kč za osobu při dvou nocích v italském Bergamu. Nemáte-li aktivní členství Wizz, cena bude 2.240 Kč.

Zbývá přidat cirka 50 eur za jídlo a lahodnou kávu. Doporučuji se stravovat nikoliv v typických restauracích, ale lokálních trattoriích kde najdete jídla okolo 6 eur.

Sdílej akci s přáteli

6 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Leoš Literák

Tak jsem zkusil sepsat cestopis: http://www.literak.cz/2016/06/bergamo-a-gardaland-s-detmi/

Odpovědět
před 2 lety
Avatar uživatele aman333
aman333

Ahoj, nevíte prosím někdo jak zrušit u WizzAir let bez poplatku / pokuty? Dík moc

před 2 lety
David Eiselt

Nic nedělat a nechat letenky propadnout.

Přidat odpověď
před 2 lety
Leoš Literák

Díky za tip, cena trochu poskočila, ale koupil jsem. Po zaplacení a zadání potvrzovací sms u karty se ale objevily chyby: Litujeme, poslední sedadlo za tuto cenu bylo právě prodáno. Restartujte svoji rezervaci a vyberte si jiné datum nebo přijměte další vyšší tarifní cenu za tento let. Žádná nabídka jiné ceny tu ale není zobrazena :-( Takže asi smůla. Škoda.

před 2 lety
Leoš Literák

A jsem strašně naštvaný, protože jsem jako debil deset minut vyplňoval celý formulář pro 4 lidi. Ti pitomci ani neumí uložit spolucestující, takže to musím zadávat furt a furt znovu. A pokaždé vybírat, že nechci připlácet za kdejakou blbost, krát 4 lidi. Wizzair usability sucks.

před 2 lety
Leoš Literák

Druhý pokus, cena poskočila o dvě stovky, stejně jsem do toho šel, ale skončilo to úplně stejně. Ať se jdou bodnout, když jim nefunguje REZERVACE.

Přidat odpověď
před 2 lety
Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

ušetříš až 27%
Všude dobře, co doma!
ušetříš až 39%
Honem, dokud jsou místa!
ušetříš až 72%
Hurá za zážitky!
ušetříš až 25%
Tam to bude krásný!
3810 starších akcí