New York

Zpáteční letenky z Berlína do Chicaga, Illinois - 8.870 Kč.

2 komentáře
2015-09-08T10:22:15+02:00

O akci

Díky zvýhodněným letům z Berlína do Illinois se můžete vydat nejen do samotného Chicaga, ale také sousedních měst - např. St. Louis, Indianapolis, Detroitu či Milwaukee. Za zpáteční letenky v podzimních a zimních termínech zaplatíte 8.870 Kč, které se dlouhodobě řadí k nejlevnější možnosti, jak přeletět Atlantský oceán. V Chicagu doporučuji alespoň jednou přivstat na východ slunce, který vám ukáže místní fazoli v naprosto jiném, fotogeničtějším, světle.

  • Berlín - Chicago a zpět za 8.870 Kč rezervuj >>
  • Dostupné termíny v kalendáři (listopad - březen)
  • Maximální délka pobytu 3 měsíce
TIP: K dispozici je i vánoční termín 21. - 31.prosince.

Vyber si termín z kalendáře

Příletová a odletová letiště se mohou lišit - Chicago Midway nebo O'Hare. Z O´Hare se velmi snadno a pohodlně dopravíte do centra přímou linkou chicagského metra, stačí si jen pohrát s lety a vybrat správnou variantu.

K dispozici jsou taktéž delší (méně než 24 hodin) stopy v Amsterdamu či Paříži - využít je můžete k návštěvě města.

Do Berlína za 270 Kč

Díky zvýšené konkurenci na trase mezi Prahou a Berlínem nově jezdíme za 270 Kč v jednom směru - o akci jsme psali zde. Zpáteční jízdenka včetně letenek vás tak vyjde na necelých 9,5 tisíce z Prahy. Rezervujte si jízdenku.

Avatar uživatele
David Eiselt
naposledy aktualizováno 2015-09-08T11:22:15+02:00

2 komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele stepim
stepim
před 8 lety

Chtěla bych se zeptat, zda nevíte o nějakých amerických stránkách, kde bych našla podobné příspěvky. Studuji v USA a potřebuji najít podobné tipy, ale opačným směrem.

Avatar uživatele petr.ohlidal
petr.ohlidal
před 8 lety

Ahoj, chtěl sem se zeptat, plánujeme letět do Bostonu nebo New Yorku, nejlepší by byl konec srpna příštího roku, myslíš že budou nějaké akceptovatelné ceny, nebo je lepší jet někdy jindy?

Další akce