Zpáteční letenky z Budapešti na Langkawi, Borneo či Penang - 11.970 Kč.

Malajsie
Před rokem

Jak akci využít?

Chystáte se vycestovat za krásami Malajsie ještě tento rok? Poté by vám neměly uniknout zpáteční letenky z Budapešti s 5* dopravcem Qatar Airways. Nebudete se muset zatěžovat složitými přestupy, abyste se dostali do své vysněné destinace v podobě Langkawi, Penangu či Bornea. Lety jsou v rámci jedné rezervace s pohodlnými přestupy.

  • Cestovní období do 15.12.2015
  • Maximální délka pobytu 1 měsíc
  • Prodej do 16.10.
V ceně je zahrnuto zavazadlo do maximální hmotnosti 30 kg.

Upozornění: Některé lety jsou operovány s 10 hodinovým stopem v Doha (opustit letiště nemůžete), vyhněte se těmto letům pomocí filtru po pravé straně a dejte max 10 hodin - vyskočí vám pohodlnější spoje s 5 hodinovým přestupem.

Bezvízový pobyt se vztahuje na občany České republiky v maximální době 90 dní.

Do Budapešti?

Autobusem či vlakem dojedete do Budapešti za 6 hodin, dále přesednete na metro a letištním autobusem z konečně stanice metra dojedete na letiště Liszt Ferenc. Cena zpátečních jízdenek z Prahy začíná na 680 Kč.

Průvodce destinacemi

Klikni na destinace a ponoř se do skvělých cestovatelských tipů

15 komentářů

Avatar uživatele petr

Ahoj, letos jsem absolvoval cestu po Borneu a nezbývá než doporučit, pokud někoho zajímají fotky, cestopis a možnost stáhnout si gpx strasu do navigace pro zjednodušení, tak zde je můj cestopis: http://dobrodruh.cz/asie/borneo-a-brunei-v_hqa712wrt

Avatar uživatele phco

Jen pro info. Odkud je ta fotka?

Mabul http://cestujlevne.com/mabul

Avatar uživatele kostel75

Ahoj, jaká zastávka je nejlepší zvolit při cestě vlakem do Budapeště?nemáte někde náhodou postup pro cestování vlakem na letiště v Budapešti? díky a hezký den

Avatar uživatele petrcervenka86

zkontrolujte si pocasi. listopad je tam destivy (200mm), zatazeno. teplo 28-32, voda 29..

Avatar uživatele martinnn5567

Díky. Jaký očkování si necháte bodnout před cestou do Malajsie a Langkawi?

Žloutenky, břišní tyfus a tetanus - toto ti stačí do 90% států.

Avatar uživatele pavlinka2002

Něco málo jsem o tom přečetl a nechat se očkovat pro běžného cestovatele po turistických místech, je tak trochu zbytečné. Letos jsem toto absolvoval díky cestuj !!! a přežil bez očkování. Tawau,Semporna Sandakan a Langkawi.

Avatar uživatele MisaBez

My jsme jeli se žloutenkou a tetanem, ale to jen proto, že už jsme je dávno měli píchlé. Nenechávali jsme se tedy očkovat proti ničemu navíc - např. břišní tyfus, malárie atd... A prozatím žijem :-)

Avatar uživatele Robfoxx

Taky to uspesne ignoruju a hlavu si s tim nelamu ☺️

Proti malárii se očkovat nedá a ten břišní tyfus, no nevím. Ročně prý je v ČR jen cca deset nakažených, což je šíleně malé číslo, ale otázkou je, zda není tak nízké právě proto, že téměř každý, kdo cestuje do JV Asie tohle očkování má (protože přenos je podobný jako u žloutenky, stačí když vám bacilonosič podá třeba talíř). Takže tohle třeba zvažuju a nejsem si jistá. Možná by byla smysluplná spíš vzteklina...a nebo jen ta žloutenka plus tetanus a nic navíc.

Avatar uživatele pavlinka2002

Tohle určitě doporučuji. http://www.qatarairways.com/ae/en/offers/doha-city-tour.page

Avatar uživatele Bohdan Schatral

přesně tak, odkazy nefungují - píše to: "Pozor: Tato stránka obsahuje popis programového vyhledávání letenek. V případě, že jste sem byli přesměrování z vyhledávacího formuláře, kontaktujte prosím jeho provozovatele s tím, že jeho napojení je chybné."

Díky Dane, díky MJ, opraveno :)

odkazy na rezervace nefungují

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Zavřít
Ikona pinu
Malajsie  

Vyspělá kráska jihovýchodní Asie

Malajsie se rozkládá na jižní části malajského poloostrova, kde sousedí s Thajskem na severu a Singapurem na jihu. K zemi rovněž patří severní část ostrova Borneo, který sdílí s Indonésií a Brunejí. Přilehlé ostrovy sahají téměř až k Filipínám, s nimiž má Malajsie mořské hranice.

Ačkoli stále ve stínu populárnějšího Thajska, Malajsie je jedna z „nejstravitelnějších” asijských zemí. Díky svému ekonomickému rozvoji posledních desetiletí má infrastrukturu plně připravenou pro své návštěvníky, na druhé straně je to fascinující směsice tří hlavních etnických skupin a několika podskupin. V kombinaci s nádhernou přírodou, neposkvrněnými plážemi, chutným jídlem a tepajícím velkoměstem Kuala Lumpur je tu jen málo důvodů, proč říci Malajsii ne.

Průvodce pro Malajsie