Jak akci využít?

Aktuální nabídka levných letenek se společností easyJet z Prahy do švýcarské Basileje láká nejen k návštěvě adventních trhů (dostupné od 24.11.2016), které patří k těm nejlepším, co v Evropě můžete zažít. Nejlevnější pětidenní termín naleznete na přelomu října a listopadu za 783 Kč za osobu, plus k celkové rezervaci poplatek ve výši 400 Kč. Poletíte-li tedy ve dvou, budou letenky stát 983 Kč.

Adventní víkend od pátku do neděle pořídíte již za 1.193 Kč, počítejte s cenami hotelů okolo 2.500 Kč za noc, viz níže. Pětidenní termín využijte k návštěvě i okolních měst, na samotnou Basilej vám bude stačit pouhý víkend.

  • Praha - Basilej od 983 Kč rezervuj na easyjet.com
  • Cesty během podzimu a zimy 2016/2017
S easyJetem si sbalíte pohodlně do příručního zavazadla s rozměry 56x45x25 cm a bez váhového omezení.

Mobility Pass

Pokud budete ubytováni v klasickém hotelu, máte jízdné veřejnou hromadnou dopravou zdarma. Stačí si vytisknout nebo mít v mobilu s sebou potvrzení o rezervaci hotelu a jízdu zdarma využijete již z letiště. Na hotelu poté obdržíte klasickou kartičku, která je platná po dobu vašeho pobytu.

Jak se levně ubytovat

Doporučuji rezervovat tento hotel Alfa *** včetně snídaně a možností zrušení zdarma. Vychází zhruba na 2.350 Kč za pokoj a noc. Dále pak sledujte akční nabídky na portálu accorhotels.com, kde se velmi často objevuje právě Basilej v 50% slevě. Získal jsem tak minulý rok velmi atraktivní pokoj v hotelu Novotel**** za stejnou cenu, jen bez snídaně.

Alternativou jsou hotely za hranicemi ve Francii či nabídky bytů přes airbnb.cz.

Kde se levně najíst

Basilej rozhodně nepatří k levným městům, počítejte proto s minimálně dvojnásobnými cenami za jídlo. Pokud chcete ušetřit, jednoduše nasedněte na tramvaj číslo 8 a nechte se dovést za hranice do německého nákupního centra Weil am Rhein, kde uvnitř i v okolí naleznete spoustu levných restaurací i fast foodů. Jízda zabere asi 15 minut.

Foto: zankova.cz

Sdílej akci s přáteli

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

2 komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele Jindra
Jindra

Koupené 2 letenky na Vánoční trhy 16.12. - 18.12. za 2668 Kč. Parádička

Odpovědět
před 3 lety
Avatar uživatele vonka.filip
vonka.filip

Koupeno, díky :-)

Odpovědět
před 3 lety
Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

ušetříš až 83%
Tam jsi vždycky chtěl!
ušetříš až 49%
Všude dobře, co doma!
ušetříš až 22%
To budou fotky!
ušetříš až 37%
Všude dobře, co doma!
4579 starších akcí
Zavřít boční panel
Švýcarsko

Kousek velehor uprostřed Evropy

Švýcarská konfederace se nachází ve střední Evropě, jihozápadně od České republiky. Sousedí s Německem, Francií, Itálií, Rakouskem a Lichtenštejnskem. Vzhledem ke své snadno dostupné poloze uprostřed Evropy a alpským masivům rozléhajícím se po celé jižní polovině země je Švýcarsko vyhledávanou destinací pro všechny milovníky hor a aktivit s nimi spojených. Ale nejen to, Švýcarsko zaujme i svou bohatou historií a kulturou – města jako Ženeva, Curych či hlavní město Bern určitě stojí za návštěvu.

Průvodce pro Švýcarsko