Zpáteční letenky z Prahy do Benátek v únoru a březnu - 458 Kč.

Před rokem

Jak akci využít?

Po velmi dlouhé době lze znovu zakoupit zpáteční letenky do Benátska za pouhých 458 Kč. Cena je konečná včetně tax a všech poplatků v případě, že vlastníte členství Wizz Discount. V opačném případě vás letenka vyjde o 312 Kč dráže.

Nejvíce termínů je dostupných na přelomu února a března. V případě, že budete kupovat i členství za 899 Kč, uplatněte slevu ve výši 275 Kč s kódem WDCSEP15.

  • Praha - Benátky Treviso za 458 Kč rezervuj na wizzair.com
  • Cesty od ledna do března 2016
  • K dispozici několik posledních míst
V ceně je zahrnuto zavazadlo o rozměrech 42x32x25 cm - ideálně batoh přes záda.

Pokud vám na Benátky bude stačit méně dní, vydejte se i po okolí. Za půl hodiny dojedete do Padovy, jednu hodinu je vzdálená shakespearovská Verona. Jízdenky zakoupíte na nádraží do 6 eur.

Jak z letiště?

Po příletu máte možnost se vydat dvěma způsoby do Benátek či Mestre. Přímým autobusem za 16 € / zpáteční cesta nebo zvolit méně pohodlnou, ale o mnoho levnější variantu v podobě kombinace městského autobusu a vlaku. Jízdenky zakoupíte na konci terminálu po pravé straně - autobus stojí 1.30 € a vlakovou jízdenku pořídíte na nádraží za 3.30 €. Před nástupem ji nezapomeňte označit.

Kde se ubytovat?

Pokud nemáte na cestování neomezený rozpočet či se jen snažíte cestovat chytře a levně, hledejte hotel v městečku Mestre. Nachází se jen 10 minut od centra Benátek a ubytování je zde v průměru o 20% levnější. Autobusy jezdí co 5 minut a vztahuje se na ně celodenní jízdenka společně s benátskými vaporety. Jednorázový lístek na autobus stojí 1.50 €, celodenní včetně vaporetů 20 eur.

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

22 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele Mickey.Sulc

Dobrý den, je možné tam přiletět třeba ráno a odletět ten stejný den večer? :)

Zdravím, bohužel nelze.. Nejsou tak poskládané lety.

Avatar uživatele Lucie

Kolik dní je prosím potřeba na prohlídku Benátek? Dva by stačily? Děkuji.

Avatar uživatele libor.matejka

Stačí v podstatě i jeden den, 2 dny jsou ale ideál.

Avatar uživatele jandalibor

Ahoj, chtěl jsem se zeptat, jak moc Wizzair řeší rozměry zavazadel (42x32x25 cm). Letíme nyní v pátek a máme kufřík přesně v těchto rozměrech, přemýšlím ještě o baťůžku, ale nevím jak moc v LKPR nebo Bergamu hrotí to dávání zavazadel do té klece na prozkoumání :-) Děkuji za Vaše rady a odpověďi

Hrotí nehrotí, při nástupu prochází slečna a vytipovává si lidi s větším kufrem (ne batohem) a jde se na klec :) Jinak my měly každý velký batoh, fotobrašnu a stativ v ruce - prošli jsme bez povšimnutí.

Avatar uživatele lukyer

POZOR, v cene zamerne NENI uveden administrativni poplatek 220kc/os/let. Tudiz pro dve osoby rovnou pripoctete 880kc. Cestujlevne nam pekne zkomercnilo :-!

Avatar uživatele lukas

Cena za letenku je konečná vč. administrativního poplatku. Nemáme v úmyslu někoho balamutit nebo si zvyšovat návštěvnost zavádějícími informacemi.

Avatar uživatele lprocingerova

https://beta.ctrlv.cz/0DrX

Není akce u Wizzu, kdy by se nenašel někdo, kdo nás na to musí upozornit, hůř nás opravit.. Ceny uvádíme vždy konečné, jako jedni z mála. Letenka stojí 9 Kč, administrativní poplatek 220 Kč.. Celkem? 229 Kč. Opravdu nevím, kde se ta záludnost bere a proč je vždy nutné se vracet k tomuto tématu. :)

Avatar uživatele lukyer

V tom pripade by urcite bylo mene zavadejici uvest do zavorky vypocet one uvadene ceny. Tezko spekulovat co "cena letenky" znamena v podani cestujlevne, wizzairu nebo jakekoliv jine spolecnosti :)

Avatar uživatele lafayette

Ježišmarjá, co je na tom těžkého k pochopení? Cena letenky je prostě cena letenky - kolik zaplatíte, ne? Když je tady napsáno, že 229, tak prostě 229...

Avatar uživatele radeczek1

Pro některé lidi je těžké přiznat chybu a jednoduše se omluvit. S tím se asi nedá nic dělat... Klukům z CL opět patří dík za upozornění na skvělou nabídku :)

Avatar uživatele KubajsM

Přidám se, kreténů se najde spousta, ale lidí, co by poděkovali za super tipy, těch je málo. Naštěstí patřím mezi ně a děkuji :-D. Díky vám jsme využili už spousty akcí :))). Jste borci, jen tak dál :-))))

Avatar uživatele lukyer

Samozřejmě všechna čest zdejším hledačům levných letenek, rozhodně to umím ocenit a v konečném důsledku jsou i s uvedeným poplatkem letenky stále velmi levné. Nicméně nemám rád dezinformace, na které jsem z jiných portálů zvyklů. Tudíž mě zarazil Váš screenshot (https://www.cestujlevne.com/wp-content/uploads/2015/12/letenky-benatky.png) který ukazuje "konečnou cenu" ve Vašem podání. Pokud si však cokoliv naklikáte na wizzairu, tak v této tabulce NENÍ konečná cena a v pravém sloupci se vám přičte zmíněný poplatek. S ohledem na úplně stejnou výslednou cenu muselo nutně dojít k nedorozumění - to je možná ten důvod proč si, jak píšete, vždy někdo stěžuje. Můžete mi tedy ještě jednou vysvětlit jak dosáhnete toho, že výsledná cena kterou zaplatíte bude úplně stejná jako ta na vašich screenshotech (viz screen výše)? Děkuji.

Já už nějak nerozumím tomu, o čem se tady bavíme? Letenky jsou za 229 Kč v jednom směru, konec hotovo. Žádný poplatek neplatíš, respektive je dávno zahrnut v ceně! https://www.cestujlevne.com/wp-content/uploads/2015/12/letenky-w6.png A pokud členství již máš, tak zde https://www.cestujlevne.com/wp-content/uploads/2015/12/w6-.png

Avatar uživatele lukyer

Jasně, už to dává smysl. Celý problém byl v tom, že letenka kterou jsem vybral byla přesně za 229,- Kč a timpádem se v pravém sloupci objevil ještě i administrativní poplatek 220,- Kč. Pak to tedy vypadalo, že cena kterou uvádíte (díky přesné shodě se základní cenou letenky kterou jsem vybral) nezahrnuje zmíněný poplatek. Šlo o nedorozumění, omlouvám se za nařknutí v prvním příspěvku. Nicméně by každopádně bylo mnohem průzračnější uvádět screenshot pravého sloupečku, kde je cena rozepsána nebo ji uvést do závorky. Předejde se tak jakýmkoliv spekulacím při podobných náhodných shodách čísel :) Dražší letenky jsem přesto z vašeho referalu koupil, tak snad jsou všichni spokojeni :) Lukáš.

Avatar uživatele radeczek1

To bych chtěl vidět nějaký screeshot toho, co si Lukyer popletl a co vlastně kupoval... tam snad ani nejde nic poplést :)

Dejve, do Verony je to hodina vlakem, ne tři ;-)

Díky :)

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

Low-costově z Drážďan i Vídně na Kubu do konce roku
-35 %

Všude dobře, co doma!

Filipíny po celý rok s odletem z Krakova
-20 %

Tam jsi vždycky chtěl!

Z Pardubic do Londýna za pětikilo
-48 %

Tam jsi vždycky chtěl!

Další akce
Zavřít
Ikona pinu
Itálie  

Země ve tvaru dámské kozačky

Itálie se nachází na jihu Evropy, na Apeninském poloostrově. Na severu hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Na území Itálie se nachází dva samostatné státy, San Marino a Vatikán.

Stačí se jen rozhodnout, jestli vás více lákají hory, letní dovolená u moře, zimní sporty, aktivní dovolená, jezera, pevnina, ostrovy, městská turistika, památky, gastroturistika, agriturismus nebo třeba přírodní parky. Itálie je pro cestovatele země zaslíbená a nabízí vám celou škálu možností, jak cestu pojmout. Jeden den tak můžete zdolat nejvyšší horu Evropy, druhý den si dávat výtečné plody moře na pláži a třetí den u sklenky vína obdivovat nádhernou architekturu. Není náhoda, že se v Itálii nachází nejvíce památek světového dědictví UNESCO (aktuálně 51).

Průvodce pro Itálie