Zpáteční letenky z Prahy do Punta Cany a Puerta Plata - 12.809 Kč.

Jak akci využít?

Plánujete-li si sestavit individuální dovolenou v karibském ráji na plážích Dominikánské republiky, jistě vám padnou vhod i levné letenky do Punta Cany či Puerta Plata. Pohodlné lety s krátkým přestupem v Německu vás vyjdou v hlavní sezoně již na 470 €, tedy 12.809 Kč - a to i v období vánočních svátků.

Letenky rezervujte na stránkách charterového dopravce Condor.com (let tam 209 eur, zpět 259 eur).

  • Praha ⇆ Punta Cana za 470 € / 12.809 Kč
  • Praha ⇆ Puerto Plata za 470 € / 12.809 Kč
  • Cestovní období: 1.10.2015 - 26.3.2016
  • Vánoční termín: 11.12. - 30.12.
  • Prodej do vyprodání míst
V ceně je zahrnuto občerstvení stejně tak jako standardní zavazadlo do 23 kg. Pokud chcete přiletět na svou dovolenou plní sil, připlaťte si na cestu tam Premium Class za 80 eur.

Po příletu na Dominikánskou republiku si musíte zakoupit turistickou kartu za 10$, víza nejsou potřeba.

Z letiště do hotelových resortů míří několik desítek autobusových linek. Zeptejte se na informacích pro správnou linku, případně využijte služeb taxi.

Ubytování klidně od 200 Kč za noc

Nepotrpíte si na kvalitu ubytovacích kapacit, můžete přespávat se střechou nad hlavou již od 200 Kč za noc. Osobně však doporučuji spíše 3 hvězdy a více - zároveň je možné si připlatit i All Inclusive program. Ceny začínají na 1.200 Kč za pokoj a noc. Projet ostrov můžete snadno díky levné autobusové dopravě či si vypůjčit auto.

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

6 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele petr_schl

jestli to je ještě aktuální, napiš který spoj konkrétně a jaký hotel a kdo vám zajišťuje benefity (benefit plus, cheque dejeuner, edenred, sodexo,...), mrknu na to. V každém případě bys musel počítat s tím, že benefitama zaplatíš víc než to ve skutečnosti stojí - tyhle firmy zajištující benefity z toho mají slušnou provizi, tak abych na tom nebyl v mínusu :D

Avatar uživatele kjaky

Ahoj Dave, da se obecne rici, ze ty letenky ted buduuz jen cenove stoupat?? koukam, a nevim zda mam jeste cekat, ci kdy by se dala vychytat nejepsi cena??-den/cas.... Ted ty ceny tak nejak skacou....

U žádné letenky nemůžeš říct, jak bude cena pokračovat dál.

Avatar uživatele fanda777

Uměl by někdo k letence zajistit i ubytování (dva dny) a prodat mi to jako "zájezd"? Potřebuji utratit peníze z benefitů, ale pouze letenky koupit nemohu...

To umí pouze CK, je k tomu potřeba koncese a pojištění :/

Avatar uživatele fanda777

JJ, :-( a nějaký tip na nějakou rozumnou flexibilní náhodou nemáš? Já znám jen ČEDOK...

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

Na nákupy z Prahy do Londýna s odbaveným kufrem
-37 %

To musíš vidět!

Z Prahy na thajský Phuket s Turkish Airlines
-22 %

Všude dobře, co doma!

Další várka jízdenek s Flixbusem po Česku
-79 %

Tam chceš!

Další akce
Zavřít
Ikona pinu
Dominikánská Republika  

Romantika korunovaná nebeskými plážemi

Dominikánská republika se nachází ve východní části ostrova Hispaniola, v souostroví Velké Antily. Sousedí se státem Haiti, s nímž sdílí společnou hranici o délce 360 kilometrů. Turistům nabízí překrásné pláže lemované palmami, příjemné teploty moře, romantiku, sportovní vyžití a mnoho dalšího. Je to ideální místo pro dovolenou po celý rok, kde si každý najde to svoje. 

Průvodce pro Dominikánská Republika