Zpáteční letenky z Varšavy do Kuala Lumpur - 10.559 Kč.

Před 3 lety

Jak akci využít?

V aktuální promo nabídce aerolinií Turkish airlines, které letos po páté zvítězili v hodnocení Skytrax a jsou tak znovu nejlepšími aerolinkami Evropy, utkvěly zajímavé letenky pro cesty do Malajsie. Zpáteční letenku do Kuala Lumpur z polské Varšavy zakoupíte pouze za 10.559 Kč.

Cestu do Varšavy urazíte pohodlně vlakem či autobusem s cenou od 20 do 800 Kč při koupi v předprodejích a zpáteční cestě.

V ceně letenky je zahrnuto zavazadlo do 30 kg a možnost si bezplatně prodloužit pobyt v Istanbulu a spojit cestu nejen s návštěvou Starého bazaru.

Malajsie je bezvízovou destinací při pobytu do 90 dní.

Kam dál z KL? Langkawi, Penang, Borneo či Singapur

Kuala Lumpur bývá nejlepší přestupní stanicí pro vaši cestu po různých ostrůvcích jižního Thajska či Malajsie. Bezpochyby z KL naleznete i nejlevnější přískoky na ostrov Borneo. Například letenky na Langkawi zakoupíte s přehledem do 10 €.

Letenky rezervujte na airasia.com, která je 7 let v řadě nejlepší nízkonákladovou společností na světě.

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

11 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele mgr.martin.krupicka

Dobrý den, mohu se zeptat, kde koupím u Air Asia levné letenky na Langkawi? Nějak se mi je nedaří sehnat za slušnou cenu. Cestu tam plánujeme 29.1.2016, zpět 8.2.2016 Velice děkuji.

Avatar uživatele veronica.vicianova

Ahojte, len rychla otazocka. Ked chodite do Indonezia a Malajzie tak sa davate aj zaockovat, alebo preventivne beriete lieky na malariu atd. alebo to neriesite??

Ahoj Veroniko, pokud neplánuješ treky skrz džunglí, tak žádné očkování není potřeba.

Ahoj, jedeme z ostravska do Varsavy mame letenky do KL od 19.2.16 odlet z KL 3.3.16. Dostat se do Varsavy je trochu vetsi problem nez jsme mysleli proto jedeme autem.mame dva volne mista kdyby mel nekdo zajem. Dekuji za tyto stranky diky jim poprve poletime bez CK tak snad vse bude OK :-)

Já to chtěl koupit, ale jsem z Ostravy a spoj na Chopin je dost problematický. Jedině jak říká Dave vlakem přes noc, protože přes den je to úmorné, když bereš v potaz to, že tě pak čeká ještě 22hod do cílové destinace. Navic Ryanair když chytneš levně, tak ho chytneš bez kufru. S kufrem se to už nevyplatí... ani časově. Takže jedině poprosit někoho ať Vás hodí autem tam a přibere vás po cestě zpět. Finančně moc neztratíte a komfort a rychlost jsou někde jinde.

Z Katovic nefrčí žádné Pendolino do Varšavy? Z Krakova jede, ale zase není kde parkovat a muselo by se jet za 500 Kč busem.

Však já přece chtěl a pořád chci kupovat jedenku do KUL, dokonce jsem kvůli tomu založil na foru topic, ale tohle mi úplně tak nesedlo. Z Ostravy tam jede žlutý, ale jen omezeně a cena vysoká a ten čas taky žádná sláva. No ještě počkám na nějakou nabídku nebo na dobrý BKK. Od tama se airasiou taky dostanu všude. KATOWICE, Krakow, Praha (Ova, Brno), Vídeň, Blava to vše jde, ale ta Varšava je už dost z ruky .. skoro jako pro Německo (Pro Ostraváka)

Avatar uživatele tedystonline

Jak dlouho to autobusem z Prahy trva do te Varsavy?

Zhruba 10 - 12 hodin v závislosti na dopravci (doporučuji jet přes noc). https://www.cestujlevne.com/akcni/polsko

Nebo jet jen do Vratislavy a pak přeletět s Ryanairem ;)

Avatar uživatele tedystonline

Já bydlet v Polsku tak snad ani nejezdím autobusy a jenom bych používal Ryanair :D protože ty ceny jsou často směšný co jsem koukal, ale létá na Modlin, nevíš jak se rychle dá přesunout z Modlinu na Chopin? Diky ;)

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

Nejen červencové přímé lety z Prahy na Maltu
-48 %

Tam to bude krásný!

Za pozemským rájem na Seychely
-21 %

Hurá za zážitky!

Na safari do JAR nejen do Krugerova národního parku
-31 %

To bude jízda!

Další akce
Zavřít
Ikona pinu
Malajsie  

Vyspělá kráska jihovýchodní Asie

Malajsie se rozkládá na jižní části malajského poloostrova, kde sousedí s Thajskem na severu a Singapurem na jihu. K zemi rovněž patří severní část ostrova Borneo, který sdílí s Indonésií a Brunejí. Přilehlé ostrovy sahají téměř až k Filipínám, s nimiž má Malajsie mořské hranice.

Ačkoli stále ve stínu populárnějšího Thajska, Malajsie je jedna z „nejstravitelnějších” asijských zemí. Díky svému ekonomickému rozvoji posledních desetiletí má infrastrukturu plně připravenou pro své návštěvníky, na druhé straně je to fascinující směsice tří hlavních etnických skupin a několika podskupin. V kombinaci s nádhernou přírodou, neposkvrněnými plážemi, chutným jídlem a tepajícím velkoměstem Kuala Lumpur je tu jen málo důvodů, proč říci Malajsii ne.

Průvodce pro Malajsie