Kam smíme cestovat? Mapa světa s podmínkami jednotlivých států pro cestovatele.

Jak akci využít?

V aktuální promo nabídce aerolinií Turkish airlines, které letos po páté zvítězili v hodnocení Skytrax a jsou tak znovu nejlepšími aerolinkami Evropy, utkvěly zajímavé letenky pro cesty do Malajsie. Zpáteční letenku do Kuala Lumpur z polské Varšavy zakoupíte pouze za 10.559 Kč.

Cestu do Varšavy urazíte pohodlně vlakem či autobusem s cenou od 20 do 800 Kč při koupi v předprodejích a zpáteční cestě.

V ceně letenky je zahrnuto zavazadlo do 30 kg a možnost si bezplatně prodloužit pobyt v Istanbulu a spojit cestu nejen s návštěvou Starého bazaru.

Malajsie je bezvízovou destinací při pobytu do 90 dní.

Kam dál z KL? Langkawi, Penang, Borneo či Singapur

Kuala Lumpur bývá nejlepší přestupní stanicí pro vaši cestu po různých ostrůvcích jižního Thajska či Malajsie. Bezpochyby z KL naleznete i nejlevnější přískoky na ostrov Borneo. Například letenky na Langkawi zakoupíte s přehledem do 10 €.

Letenky rezervujte na airasia.com, která je 7 let v řadě nejlepší nízkonákladovou společností na světě.

Sdílej akci s přáteli

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

11 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele mgr.martin.krupicka
mgr.martin.krupicka

Dobrý den, mohu se zeptat, kde koupím u Air Asia levné letenky na Langkawi? Nějak se mi je nedaří sehnat za slušnou cenu. Cestu tam plánujeme 29.1.2016, zpět 8.2.2016 Velice děkuji.

Odpovědět
před 7 lety
Avatar uživatele veronica.vicianova
veronica.vicianova

Ahojte, len rychla otazocka. Ked chodite do Indonezia a Malajzie tak sa davate aj zaockovat, alebo preventivne beriete lieky na malariu atd. alebo to neriesite??

před 7 lety
Avatar uživatele
David Eiselt

Ahoj Veroniko, pokud neplánuješ treky skrz džunglí, tak žádné očkování není potřeba.

Přidat odpověď
před 7 lety
Avatar uživatele
Orlovačka

Ahoj, jedeme z ostravska do Varsavy mame letenky do KL od 19.2.16 odlet z KL 3.3.16. Dostat se do Varsavy je trochu vetsi problem nez jsme mysleli proto jedeme autem.mame dva volne mista kdyby mel nekdo zajem. Dekuji za tyto stranky diky jim poprve poletime bez CK tak snad vse bude OK :-)

Odpovědět
před 7 lety
Avatar uživatele
Rob Foxx

Já to chtěl koupit, ale jsem z Ostravy a spoj na Chopin je dost problematický. Jedině jak říká Dave vlakem přes noc, protože přes den je to úmorné, když bereš v potaz to, že tě pak čeká ještě 22hod do cílové destinace. Navic Ryanair když chytneš levně, tak ho chytneš bez kufru. S kufrem se to už nevyplatí... ani časově. Takže jedině poprosit někoho ať Vás hodí autem tam a přibere vás po cestě zpět. Finančně moc neztratíte a komfort a rychlost jsou někde jinde.

před 7 lety
Avatar uživatele
David Eiselt

Z Katovic nefrčí žádné Pendolino do Varšavy? Z Krakova jede, ale zase není kde parkovat a muselo by se jet za 500 Kč busem.

před 7 lety
Avatar uživatele
Rob Foxx

Však já přece chtěl a pořád chci kupovat jedenku do KUL, dokonce jsem kvůli tomu založil na foru topic, ale tohle mi úplně tak nesedlo. Z Ostravy tam jede žlutý, ale jen omezeně a cena vysoká a ten čas taky žádná sláva. No ještě počkám na nějakou nabídku nebo na dobrý BKK. Od tama se airasiou taky dostanu všude. KATOWICE, Krakow, Praha (Ova, Brno), Vídeň, Blava to vše jde, ale ta Varšava je už dost z ruky .. skoro jako pro Německo (Pro Ostraváka)

Přidat odpověď
před 7 lety
Avatar uživatele tedystonline
tedystonline

Jak dlouho to autobusem z Prahy trva do te Varsavy?

před 7 lety
Avatar uživatele
David Eiselt

Zhruba 10 - 12 hodin v závislosti na dopravci (doporučuji jet přes noc). https://www.cestujlevne.com/akcni/polsko

před 7 lety
Avatar uživatele
David Eiselt

Nebo jet jen do Vratislavy a pak přeletět s Ryanairem ;)

před 7 lety
Avatar uživatele tedystonline
tedystonline

Já bydlet v Polsku tak snad ani nejezdím autobusy a jenom bych používal Ryanair :D protože ty ceny jsou často směšný co jsem koukal, ale létá na Modlin, nevíš jak se rychle dá přesunout z Modlinu na Chopin? Diky ;)

Přidat odpověď
před 7 lety
Avatar uživatele

Další akční letenky

Horké prameny
ušetříš až 42%
Tam to bude krásný!
Pisa šikmá věž
ušetříš až 65%
Hurá za zážitky!
Tenerife ubytování
ušetříš až 33%
To musíš vidět!
Barcelona
ušetříš až 44%
Tam jsi vždycky chtěl!
5294 starších akcí

Líbí se ti nízké ceny akčních letenek?

Zpravidla vydrží pár hodin. Nastav si hlídače akcí do e-mailu a my ti dáme vědět hned, jakmile se objeví nová akční letenka!

Nastavením hlídače souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Kdykoliv se můžeš odhlásit.
Chceš si hlídače nastavit podle sebe?

Zavřít boční panel
Kuala Terrangu
Malajsie

Vyspělá kráska jihovýchodní Asie

Malajsie se rozkládá na jižní části malajského poloostrova, kde sousedí s Thajskem na severu a Singapurem na jihu. K zemi rovněž patří severní část ostrova Borneo, který sdílí s Indonésií a Brunejí. Přilehlé ostrovy sahají téměř až k Filipínám, s nimiž má Malajsie mořské hranice.

Ačkoli stále ve stínu populárnějšího Thajska, Malajsie je jedna z „nejstravitelnějších” asijských zemí. Díky svému ekonomickému rozvoji posledních desetiletí má infrastrukturu plně připravenou pro své návštěvníky, na druhé straně je to fascinující směsice tří hlavních etnických skupin a několika podskupin. V kombinaci s nádhernou přírodou, neposkvrněnými plážemi, chutným jídlem a tepajícím velkoměstem Kuala Lumpur je tu jen málo důvodů, proč říci Malajsii ne.

Průvodce pro Malajsie