Kuala Terrangu

Zpáteční letenky z Varšavy do Kuala Lumpur - 10.559 Kč.

11 komentářů
2015-06-18T16:59:38+02:00

O akci

V aktuální promo nabídce aerolinií Turkish airlines, které letos po páté zvítězili v hodnocení Skytrax a jsou tak znovu nejlepšími aerolinkami Evropy, utkvěly zajímavé letenky pro cesty do Malajsie. Zpáteční letenku do Kuala Lumpur z polské Varšavy zakoupíte pouze za 10.559 Kč.

Cestu do Varšavy urazíte pohodlně vlakem či autobusem s cenou od 20 do 800 Kč při koupi v předprodejích a zpáteční cestě.

V ceně letenky je zahrnuto zavazadlo do 30 kg a možnost si bezplatně prodloužit pobyt v Istanbulu a spojit cestu nejen s návštěvou Starého bazaru.

Malajsie je bezvízovou destinací při pobytu do 90 dní.

Kam dál z KL? Langkawi, Penang, Borneo či Singapur

Kuala Lumpur bývá nejlepší přestupní stanicí pro vaši cestu po různých ostrůvcích jižního Thajska či Malajsie. Bezpochyby z KL naleznete i nejlevnější přískoky na ostrov Borneo. Například letenky na Langkawi zakoupíte s přehledem do 10 €.

Letenky rezervujte na airasia.com, která je 7 let v řadě nejlepší nízkonákladovou společností na světě.

Avatar uživatele
David Eiselt
naposledy aktualizováno 2015-06-18T16:59:38+02:00

11 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele mgr.martin.krupicka
mgr.martin.krupicka
před 7 lety

Dobrý den, mohu se zeptat, kde koupím u Air Asia levné letenky na Langkawi? Nějak se mi je nedaří sehnat za slušnou cenu. Cestu tam plánujeme 29.1.2016, zpět 8.2.2016 Velice děkuji.

Avatar uživatele veronica.vicianova
veronica.vicianova
před 7 lety

Ahojte, len rychla otazocka. Ked chodite do Indonezia a Malajzie tak sa davate aj zaockovat, alebo preventivne beriete lieky na malariu atd. alebo to neriesite??

Avatar uživatele
David Eiselt
před 7 lety

Ahoj Veroniko, pokud neplánuješ treky skrz džunglí, tak žádné očkování není potřeba.

Avatar uživatele
Orlovačka
před 7 lety

Ahoj, jedeme z ostravska do Varsavy mame letenky do KL od 19.2.16 odlet z KL 3.3.16. Dostat se do Varsavy je trochu vetsi problem nez jsme mysleli proto jedeme autem.mame dva volne mista kdyby mel nekdo zajem. Dekuji za tyto stranky diky jim poprve poletime bez CK tak snad vse bude OK :-)

Avatar uživatele
Rob Foxx
před 7 lety

Já to chtěl koupit, ale jsem z Ostravy a spoj na Chopin je dost problematický. Jedině jak říká Dave vlakem přes noc, protože přes den je to úmorné, když bereš v potaz to, že tě pak čeká ještě 22hod do cílové destinace. Navic Ryanair když chytneš levně, tak ho chytneš bez kufru. S kufrem se to už nevyplatí... ani časově. Takže jedině poprosit někoho ať Vás hodí autem tam a přibere vás po cestě zpět. Finančně moc neztratíte a komfort a rychlost jsou někde jinde.

Avatar uživatele
David Eiselt
před 7 lety

Z Katovic nefrčí žádné Pendolino do Varšavy? Z Krakova jede, ale zase není kde parkovat a muselo by se jet za 500 Kč busem.

Avatar uživatele
Rob Foxx
před 7 lety

Však já přece chtěl a pořád chci kupovat jedenku do KUL, dokonce jsem kvůli tomu založil na foru topic, ale tohle mi úplně tak nesedlo. Z Ostravy tam jede žlutý, ale jen omezeně a cena vysoká a ten čas taky žádná sláva. No ještě počkám na nějakou nabídku nebo na dobrý BKK. Od tama se airasiou taky dostanu všude. KATOWICE, Krakow, Praha (Ova, Brno), Vídeň, Blava to vše jde, ale ta Varšava je už dost z ruky .. skoro jako pro Německo (Pro Ostraváka)

Avatar uživatele tedystonline
tedystonline
před 7 lety

Jak dlouho to autobusem z Prahy trva do te Varsavy?

Avatar uživatele
David Eiselt
před 7 lety

Zhruba 10 - 12 hodin v závislosti na dopravci (doporučuji jet přes noc). https://www.cestujlevne.com/akcni/polsko

Avatar uživatele
David Eiselt
před 7 lety

Nebo jet jen do Vratislavy a pak přeletět s Ryanairem ;)

Avatar uživatele tedystonline
tedystonline
před 7 lety

Já bydlet v Polsku tak snad ani nejezdím autobusy a jenom bych používal Ryanair :D protože ty ceny jsou často směšný co jsem koukal, ale létá na Modlin, nevíš jak se rychle dá přesunout z Modlinu na Chopin? Diky ;)

Další akce