40% sleva na české i anglické průvodce Lonely Planet (od 99 Kč)

Před začátkem letních prázdnin láká kultovní cestovatelský průvodce Lonely Planet k nákupu knižních publikací v českém jazyce. V e–shopu najdete aktuálně všechny průvodce se slevou 40 %. V reálu to znamená, že nejmenšího průvodce do kapsy pořídíte již od férových 99 Kč.

• Průvodce objednávejte na eshop.lonelyplanet.cz
  • Sleva 40% platí pouze do 28. června 2017
  • Slevy se nesčítají, ceny původních zlevněných publikací o 50% zůstávají nezměněny

Doprava zdarma je bohužel až od 1.000 Kč, což u knižních produktů postrádá smysl. Připravte se proto ještě minimálně na dalších 99 Kč za dopravu nebo si svého průvodce vyzvedněte osobně v nakladatelství Svojtka v Praze (Soběslavská 40, Praha 3 od 9 - 17 hodin a ve středu až do 18 hod).

Pokud se spokojíte s nejnutnějším základem jako je historie v kostce, kultura, místní jazyk, místa co navštívit, jak se dopravovat, čím platit a jak ušetřit, aktivity či nutná víza, využijte taktéž naše on–line průvodce zdarma.

Přidal se 17. 01. 2017
Napsal 0 příspěvků
Aktivní
Avatar uživatele terka.fiserka

Díky moc, naši letí příští týden na Bali, tak se jim jeden kapesní průvodce navíc hodí :)

Přidal se 20. 01. 2015
Napsal 70 příspěvků
Aktivní před 11 dny

Díky za tip na vánoční dárky, objednáno :)