Webový cestovatelský portál Cestujlevne.com působí na české a slovenské scéně od roku 2012 a za tuto dobu urazil pořádný kus cesty.

Dnes nastal další nevyhnutelný krok, který nás, doufejme, posune zase o kus dopředu. Změnu vzhledu si vyžadovala nejen větší obliba u našich čtenářů, ale zejména pak snaha utvořit web přehlednějším tak, aby byly důležité informace vždy po ruce.

Doufáme, že se Vám nový vzhled líbí a nebude trvat dlouho, než si na něj zvyknete. V průběhu následujících pár dnů budeme ladit vzhled k dokonalosti. Vaše reakce na nový vzhled uvítáme nejen ve zbrusu novém poli pro komentáře, ale také v naší diskuzi.

A pozor, toto není jediný krok, který jsme v letošním roce učinili. Chystáme další nové služby, mezi které jistě patří aplikace pro chytré telefony.

Avatar uživatele lickova
lickova

zdravim, tak idem postupne: - v prvom rade nevidim nikde moznost dostavat newsletter, co by ma vazne zaujimalo, lebo vase akcne nabidky su super a rada by som vam svoj mail na tieto ucely dala - ak to posielate, tak som sa to nikde nedozvedela :) - pri vyplneni registracie - na dost vela veci sa pytate, aj ked sice s dobrym zamerom (ze to clovek uz pri kupe vyplnat nebude), ale posobi to matuco - chybove hlasky pri registracii - amlo viditelne (ta ista farba ako normalne texty), neoznacene polia ktore som vyplnila zle - cize kym mi doslo co som spravila zle, trvalo to - graficky je to velmi fajn, velmi prijemny standard, sprehladnuje to stranku rozhodne - neprojenie fora, kde som vam tieto komentare chcela napisat s mojim uctom (ano, asi je to technicky narocnejsie, ale fakt sa mi nechce prihlasovat dvakratz ked uz prihlasena som este aj do fora) dufam, ze to zoberiete dobre :) a ze to troska pomoze :) ps: na co do kelu je vam ten vypocet dole pod moznostou prispievat?

Ahoj, Newsletter: aktuálně nemáme k dispozici zasílání novinek emailem a nejspíš ani nebude. Uvidíme - emaily máme k dispozici právě v diskuzi, kde je spoustu čtenářů. Co možná problém vyřeší je chystaná aplikace, která každým dnem bude dostupná. Registrace: máš na mysli registraci při nákupu letenek? Tento systém máme pronajatý a technické zásahy na něm dělat nemůžeme. Forum vs. komentáře pod příspěvky: ano, technicky je to nereálné. Zde se registrovat nemusíš, stačí jméno a email. Komentáře pod příspěvky jsou spíše projednorázové čtenáře či k debatě ke konkrétní akci. V diskuzi se doufám, utvoří jistá komunita lidí se společným zájmem a bude se utvářet zajímavá databáze informací z cestování. Uvidíme :) Přihlášení je ve většině případech nutné jen napoprvé, pak už je uložené v tvém prohlížeči. Výpočet před odesláním slouží jako ochrana proti spamu. Bez té ochrany mi tu skáčou každou hodinu několik spamových komentářů od robotů. Takže to je bohužel nutné. Díky za feedback a přeji spoustu hezkých zážitků nejen díky akcím z tohoto portálu! :)

Avatar uživatele matous.jerabek
matous.jerabek

Zdravim. Stránky se mi líbí, ale nešlo by udělat nahoře na stránkách kolonky "Zájezdy (71)" atd., protože jsem to vždycky kontroloval, jestli tam není něco novýho a rychle jsem to zjistil. Jinak stále tleskám za nápad na tyhle stránky :) Matouš

Ahoj a díky. Co se týče nových nabídek, tak ty jsou nyní v pravé straně ihned nahoře, většinou se nesejde více jak 4 příspěvky za den, takže by toto mělo stačit. Jinak kategorie jsou od teď ve spodní části, přidání počtu by nebyl problém.

Avatar uživatele andrej82
andrej82

"aby byly důležité informace vždy po ruce" to su tie google ads v centre? podla mna zmena k horsiemu, ale tak hlavne nech su nejake akcie.

Tento příspěvek je krátký, takže se nešťastně sešly 3 reklamy vedle sebe. Na ostatních tomu tak už není. Reklamy bohužel patří k internetu a jsou jisté důvody, kvůli kterým tu jsou. Rozhodně jsem je nechtěl umístit do obsahu, jak to dělají jiní. Díky za pochopení.

Avatar uživatele Zdendoman

Super :)

Glamping
Glamping v Česku a 19 tipů na ta nejvíc okouzlující místa
David Eiselt 2020-05-13T19:56:00+02:00 16 komentářů

Toužíte po dobrodružství, klidu, noční obloze a hluku, který se skládá z šumu stromů a zpěvu ptáků? Vezměte stan a vyrazte do přírody. Že byste rádi k tomu všemu přidali alespoň kousek moderna v…

Odpočinek v salónku Cathay LHR T3
Pojď s námi psát praktické průvodce na Cestujlevne.com
David Eiselt 2020-04-28T20:53:00+02:00 2 komentáře

Líbí se ti projekt Cestujlevne.com a rád bys přidal(a) ruku k dílu? Hledáme lidi, kteří by nám chtěli jednorázově či dlouhodobě pomoci s obsahem. Pomáháme cestovatelům vyrazit do světa tím, že…

Virus
Koronavirus COVID-19 a cestování: aktuální doporučení a zákazy
David Eiselt 2020-03-02T12:10:00+01:00 259 komentářů

Od 1. 5. 2020 je zrušen zákaz vycestování z České republiky, který byl zaveden z důvodu pandemie nemoci COVID–19. S uvolněním zákazu vycestování se ale pojí i otázky týkající se restrikcí…

Mezinárodní očkovací průkaz
Mezinárodní očkovací průkaz
David Eiselt 2020-02-28T12:17:00+01:00 7 komentářů

Co je to očkovací průkaz asi nikomu vysvětlovat nemusíme. Každý Čech už jeden takový dokument vlastní, ale už ne tolik z nás má očkovací průkaz platný i za našimi hranicemi. Pokud pravidelně…