Nejlevnější parkování na letišti Schwechat ve Vídni - 1 €

• ...
  • Blog
  • Ostatní
  • Nejlevnější parkování na letišti Schwechat ve Vídni - 1 €

Pro mě novinkou a zřejmě i pro další čtenáře portálu Cestujlevne.com je probíhající promo akce letiště Vídeň na levné parkování. Oficiální parking u letiště je totiž možné rezervovat pouze za 1 € a den nezávisle na počtu celkové doby pobytu. Toto rapidně ulehčuje rozhodování dopravy na letiště Schwechat. Alternativou zůstává autobusová linka Student Agency se zastávkou u letištního terminálu.

Parkování u letiště za 1 € je umožněno vždy pro prvních 100 rezervací v daném měsíci. Jedná se o Parking 3, který se nachází 4 minuty chůze od letištního terminálu

Rezervuj parkování za 1 €

Název promo akce nese označení "Parking like a world champion!". Za tip děkuji Patrikovi.

Kde zaparkovat na dalších letištích se věnuje obecný článek - Parkování na letišti.

XYZ, Schwechat. THE BEST PARKING SPACE

Mate někdo zkušenosti z parkovištěm Mazur ? kousek od letiště ve Vídni .

Musí se tam nechávat aj kliče od auta ?

Avatar uživatele Odi
Odi

Ne, klíče se nenechávají, nikdo tam osobně není. Není nutná ani rezervace dopředu, místo se najde. Pro 8 denní parkování kupuji parkovací kartu u Student Agenci za asi 56 euro, tou pak při odjezdu zaplatím.

Ahoj, ta promo akce Parking like a world champion platí ještě? Předpokládám, že asi ne, tak abych se nesnažila zbytečně.

Taky by mě to zajímalo pro květen.

Nedalo mi to a zkusil jsem to. Právě teď, hned po půlnoci 1. den v měsíci. A nic :-D

• (upraveno 2019-02-01T06:26:35+01:00)

Ono i když ta akce běžela, tak nebyla šance objednat na daný měsíc (dokonce ani první den v měsíci:), bylo třeba objednávat řádově několik měsíců dopředu a mít štěstí, aby se k tomu člověk dostal.

Taky jsem to dnes zkusila, v pravou půlnoc na červenec a bez úspěchu. Takže už to nejspíš neplatí.

Nešlape to. Nesmysl za 1€ . Byl jsem na netu hned po půlnoci a nic. By mě zajímalo jestli někdo získal parkování za 1€

Avatar uživatele Marek Sourak
Marek Sourak

Tahle akce je 4 roky uz stara 😀 to si vazne nekdo mysli, ze to bude dneska jeste tak fungovat 😀

:-))) By ještě mohli průbnout nějakou čtyři roky starou error fare... Co kdyby;-)

Zdravím, máte někdo zkušenost s parkováním na Parken beim Flughafen, Mazuru, nebo podobném levném parkovišti? Parktiger nevyužiji, protože letíme brzo ráno a vlakem se na letiště nestihneme dostat včas.

Ahoj. Mám dobrou zkušenost s Parken beim Flughafen : https://www.parken-beim-flughafen.at/

Vše fungovalo jak mělo, dodávkou nás dovezli v 2 hod. ráno na letiště k našemu terminálu, zpět nás u letu čekali také. Stačí zadat na webu čísla letů. Cesta na letiště / z letiště ca. 15 minut.

Avatar uživatele Daniel
Daniel

to taky nevypadá špatně, mrkni, ale i ještě jednou na ten parktiger - dá se tam i jet taxi (popř. Uber) za cca 15 euro, takže ho můžeš využít na cestu na letiště a z letiště pak za 1,8 vlakem. Já to tak asi udělám v únoru - díval jsem se na Mazur a i kdybych jel tím taxíkem z/na letiště, tak to vyjde stejně jako Mazur (díval jsem se na týden), možná o trochu levněji a když stihnu v jednom směru vlak, tak to bude bonus :) a když jste třeba ve 4, tak už vůbec není co řešit...

Dobrý den,

neporadíte levný parking na tři dny? Díky

https://parktiger.at/ ... s ukuponem PARKTIGER10 jste na 3,6€ denně!

Ahoj, nabízím 8-denní parkování na Mazuru - běžná cena 79 EUR, přes Student Agency 53 EUR, moje cena - kolik nabídnete. Platnost kupónu do 3/2020. Letěli jsme v září z Vídně a nakonec nevyužili. Pro toho, kdo chce mít klid, je Mazur ideální. Parkoviště je asi 3 km od terminálu a na jako jediné jezdí ZDARMA letištní shuttlebus 2-3x za hodinu. Honza, tel. 603 247 671.

Avatar uživatele niemandos
niemandos

Nechci se hádat, ale sám jsem kupoval kupon před 3 měsíci a platnost byla do 3/2019, takže o tom roku 2020 lehce pochybuji.

Bral bych ho za 400.- pokud je teda platný..aspoň do 2/2019

Nevíte jak je to z parkováním v průběhu srpna 2018??

Avatar uživatele Marek Sourak
Marek Sourak

To uz jsi propasla :)

Kryštof Hájek

Taky se ptala před 3 měsíci :D

Avatar uživatele Standa Rojicek
Standa Rojicek

@muze se hodit

As a little present you get 10% discount on your next booking! Your coupon code is: PARKTIGER10

parktiger.at

Avatar uživatele Dastyinlan
Dastyinlan

Hello, do you have some discount coupon now???

Pořád funguje, teď jsem využil, díky. The code still works on 05/12/18, thanks.

Teď mají solidní akce i na Mazuru (Mazur Specials - slevy 20-35%), takže v některých případech se člověk dostane na cenu srovnatelnou se slevovými parkovacími kartami.

Díky letištnímu busu odpadá proti mnoha jiným levným parkovištím bez další dopravy nutnost použít taxi (běžně 15 EUR jízda)

Funguje tato akce? chtěl bych na zaří ale už mi to nic nenašlo. nebo musim čekat až na 1.9 a pak to teprve zkusit?

podle mého názoru tato akce uz nefunguje. :(. Muzete zkusit parktiger.at. 4 eur/den. U vlakové zastávky - 1,7 eur - jedna cesta vlakem (2 zastávky).

Avatar uživatele Standa Rojicek
Standa Rojicek

todle je hodne dobry, jako za 4 ecka denne... neni co resit

Dobrý den, prosím o info jestli ještě funguje ta akce?a kde najdu promo kod?nemůžu ho nikde najít.....moc díky

Dobry den, zadala jsem ten promokod, na datum 10.cervna-21.cervna 2017 a napsalo mi to, ze je to neplatne :( ta promo akce uz zkoncila? Prosim o jakoukoliv radu/pomoc!!
Radek Maloň

Prodám levné parkování na letišti Vídeň, od 23.6. od 8 ráno do 7.7.2017 do 23 hod. Cena je 1400.

Avatar uživatele cekalici
cekalici

mam zajem :-) cekalici@seznam.cz diky

Radek Maloň

Dobrý den, jestli máte jeste zájem tak se mi prosím můžete ozvat na telefon 602511196.

Avatar uživatele radecco
radecco

Ahoj, poradíte někdo kde vezmu ten promocode ? potřebuju parkovat od 22.01.2017 do 26.02.2017 díky...

Kryštof Hájek

Ahoj, na tuto akci žádný promocode nefunguje. Za 1€ denně parkuje prvních 100 rezervací v daném měsíci, cena se ukáže automaticky. Takže pokud se vám ukazuje cena vyšší, už vás na leden předběhlo minimálně 100 lidí :(

Avatar uživatele michaelaficova
michaelaficova

Ahoj, jaký musím zadat promotion code? Díky za odpověď:-)

Avatar uživatele M.posingerova
M.posingerova

Ahoj, já teda tu akci nemůžu vubec najit.Potrebovala bych 8 dní od 21-28 září.Může mi někdo, prosím, pomoc, jak se na tu akci dostanu?Moc děkuji,Magda

Ahoj Magdo, akce pro prvních 100 zákazníků v daném měsíci. Pokud je teď září, je logické, že 100 lidí si svůj parking koupili už třeba v dubnu.

Mandarinka

Ahoj, od Nového roku už tato akce není? Potřebovali bychom na duben 2017. Je pozdě nebo naopak moc brzy nebo už tato akce skončila? Díky moc za odpověď.

Nechápu, jak to funguje. Teď jsem prošel všechny termíny týden po týdnu na příští 2 roky a parkování za euro lze koupit na prosinec 2016 - řekl bych, že celý měsíc. Žádný jiný termín za tuto cenu jsem neobjevil. Taky bych potřeboval duben 2017... Víceméně jsem smířen s tím, že budu parkovat ve Fischamendu.

Mandarinka

Možná, že akce končí prosincem 2016...uvidíme, no.

Akce byla pouze do prosince 2016, tak bohužel:-(

Avatar uživatele eldoren
eldoren

Parkování Víden (parkujte jako mistri světa) za jedno Euro na den opet aktuální ,právě jsem rezervoval termín květen 2017 na 17 dni 17euro

Super, díky za informaci! Koupeno rovněž na duben-květen 2017, 15dní/15EUR.

Mirku díky moc za info!:-)

Avatar uživatele cihlis
cihlis

Ahoj nevím jestli dělám něco blbě potřebovala bych parkovat od 20.1.2017-8.2.2017 a nebo nějaká jiná levná alternativa? máme 2 auta...díky všem za tiop

Je dost pravděpodobný, že blbě nic neděláš, jen už je to prostě vyprodáno na daný měsíc. Bývá klidně i půl roku dopředu. Zkus kouknout na Mazur Parking, je to relativně cenově příznivá alternativa.

Spíš se obávám, že akce již skončila.

Tak vzhledem k tomu, že jsem rezervoval předevčírem a jak psal před pár dny tady Mirek výše, že akce opět běží, tak jsem si téměř jistý, že neskončila, ale prostě na dané dny je vyprodáno.

Avatar uživatele milan.jiricek
milan.jiricek

Navíc teď už to není pro prvních 100 rezervací v měsíci, ale pouze prvních 50.

Avatar uživatele pavprudil
pavprudil

Dnes jsem kupoval parkování na březen 2017 a v pohodě 1 den za 1 euro. Za 4 dny jsem zaplatil 4 eura a žádný stres...

Mandarinka

Možná i rada pro ostatní, ale uvidíme, jak to bude probíhat ve Vídni- chtěli jsme v dubnu 24 dní, ale systém se tvářil, že máme peška. Zkusila jsem po dni ubírat od konce, a 21 dní mi v pohodě nabídl. Dokoupili jsme ještě ty tři dny za tři eura, ale nevím, zda to platební automat při výjezdu žvejkne, protože logicky s autem nevyjedeme a nevjedeme zpět po třech týdnech. No co už, když tak to na místě doplatíme, pořád je to krásná cena.

Oni to tam myslím někde píšou, že max 21 dní.

Mandarinka

A je to i logicke,aby se vyhnuli spekulacim.Divala jsem se i do podminek, a zbyle dny je nutno doplatit,neni mozne to poskladat z vice voucheru.

Mandarinka

Spíš by mě teda zajímalo, jak tučný doplatek to za ty tři dny bude- vzhledem k normálním cenám na C3 se obávám nepříjemného překvapení...

Avatar uživatele pavlina.uhrinova
pavlina.uhrinova

Perfektní sleva, dnes jsem koupila 4 parkovací dny na září 2016 za 4 EURA, paráda :-) !

Avatar uživatele nikola
nikola

Pustí mě na parkoviště i o den později(13.11) než jsem si zakoupila parkování (12.11-26.11) ? Prosím o odpověď. Nevím co s tím:(

S tím by neměl být problém, protože si rezervujte od-do.

Avatar uživatele mkopr
mkopr

Zaplatil jsem si 4 dny s promoakci platebni kartou, ale nevim, jak postupovat na letisti - vlozim nekam platebni kartu a system pozna slevu?

Musíš mít čárový kód s rezervací, ten naskenuješ u vjezdu.

Avatar uživatele mkopr
mkopr

Aha,ale zadny mi na email nedošel,ale platba byla provedena

Avatar uživatele jaroslav.sykora
jaroslav.sykora

Zdar cestovatelé...mám možná lajcký dotaz, ale i tak poprosím o odpověď. Je možné ve Vídni nechat na 2týdny automobil, ikdyž odlétám z Budapešti ? Přílet je do Vídně...Děkuji za odpověď

Je úplně jedno jestli někam letíš nebo jdeš na koupit :-) Prostě jen "parkoviště".

Avatar uživatele lebedovaiva
lebedovaiva

Ahoj, rosím infokde získám propagační kod?

Jaký kód?

Avatar uživatele nikola
nikola

prosím o radu. Koupila jsem si parkovaní s termínem 12-26 listopadu, změnili nám letenky na 13-27, nevím zda můžu vjet na parkoviště o den později ? za 27 vím ze doplatím. ale nevím zda mě tam pustí 13.11. děkuji moc za radu

Avatar uživatele mandarinka
mandarinka

Hladam parking od 12,3,2016 - 2,4,2016 a najnizsiu cenu mi to hadze 174 eur parkovisko C... je sanca dostat to lacnejsie?

Avatar uživatele speta.mv
speta.mv

Doporucuju parkovat v P+R dome na Franzosengraben 2. Cena 3,2 na den. Clovek se tam dostane pohodlne z dalnice od Breclavi/Mikulova. Odtud lze nejlepe vyuzit Blagbus za 5EUR (15 min jezdi kazdou hodinu), v pripade pruseru alternativne metrem U3 (2,4 listek) do centra na CAT (jezdi kazdou pulhodinu cca 19EUR zpatecni).

Avatar uživatele ondrej.masin
ondrej.masin

Paráda! Moc díky za tip, právě jsme zaplatili parkování na období 14.12. - 1.1. a šlo to hladce!

Avatar uživatele pepino38
pepino38

14.12. - 4.1.2015 22 euro!! paráda...děkuji!!!

Avatar uživatele Nela.grycova
Nela.grycova

Ten říjen už je pryc? :( Děkuji za informaci

Avatar uživatele cestuj
cestuj

Ahoj, tak pro mne už vyprodáno. Funguje ten Fischamend, co zmiňoval Honza v lednu? Můžu se na to spolehnout? Nebo jiný tip na 15 dní? Na http://www.viennaairportparking.sk/ za to chtějí €60, ale možná to je zbytečné. Díky!

Avatar uživatele hnupinek
hnupinek

Zdravim. Dekujeme za super tip, vyuzili jsme ho, jen jsem hloupy a odjezd sem nechal defaultne na 18:00 pritom to stihame nejdrive tak v 19:00. Netusi nekdo co se stane -> jaka taxa nabiha za hodinu/dve navic jestli dle tarifu http://www.viennaairport.com/jart/prj3/va/uploads/data-uploads/Passagier/Parken/VIE_Parkpreise_en.pdf nebo nejaka nizsi? Diky

jennifer_crex

Mam jeste dotaz - premyslime nad Vanoci a Singapurem = parking od 18/12 do 2/1. 1eurovy parking funguje do 31.12. Kdybychom ted koupili listek do 31.12 a pak doufali, ze "dokoupime" na ty dalsi dva dny - je to podle vas nejak realne provest? Predpokladam, ze ne, protoze prvni listek nebudu mit "odpipnuty ven" a druhy "dovnitr".....

Avatar uživatele Afleben
Afleben

Pri vstupe dostaneš normálny parkovací lístok. S predplateným parkovaním do konca roka. Tento potom toho 2.1. dáš do platobného automatu a ten dopočíta parkovné. Aspoň takto to funguje v Prahe, nedobrovoľne som si to odskúšal, keď sme prileteli o hodne neskôr. Nevidím dôvod, prečo by to vo Viedni malo byť inak. Akurát parkovné v P3 môže byť aj na tie dva dni celkom drahé.

jennifer_crex

"doufat ze dokoupime" = dalsi listky za 1eur na pristi rok ;) ... jinak mi to na ten zbytek ukazalo pres 80 EUR.....

Avatar uživatele RenchaH
RenchaH

Taky řeším přelom roku :-( Ta eurová sazba je pravidelnost, nebo na nový rok se s tím už počítat nedá? Děkuji za odpověď.

Avatar uživatele RenchaH
RenchaH

To maruska: dnes jsem zakoupila parkovaní za 1 EURO i na leden, takže přelom prosinec - leden parkování vyřešeno. Celkem 14 EURO! LUXUS. Děkuji moc cestujlevne.com

Avatar uživatele Apocalypto
Apocalypto

Nevite proc mi neprojde platba. A to zadnou kartou, kterou bezne pouzivam na placeni pres internet. Dekuji

Avatar uživatele Afleben
Afleben

Pripájam sa k poďakovaniu. Aj keď na moje termíny žiaľ nezafungovalo :(

Avatar uživatele marthe
marthe

Super. Koupeno na listopad k letenkám do NY přes Cestuj Levně ;-)

Avatar uživatele ejahnicky
ejahnicky

Nějaká pomoc?? 5.září 10h do 7.září 17h, cena 45eur :o( něco špatně?? nebo je to pryč? díky

Září už je pryč. Tam jsou ceny klasické, říjen jede.

Avatar uživatele Michal Zobač
Michal Zobač

Moc díky Patriku a Dave. Zrovna se nám to hodilo na 12 dní v listopadu.

Avatar uživatele Vorny
Vorny

Lze ještě dodatečně změnit čas odjezdu z parkovište.Já jsem dal odjezd ve stejnou dobu co máme přílet,nebo jde ještě koupit na 1den k tomu ale nevim jestli to pujde načíst.díky

Je to non-refundable a nevím nevím, zda 2 rezervace projdou, protože bys měl nějak označit příjezd na parking pokud se nepletu. Asi bych to risknul a přijel na tuto rezervaci o 2 hodiny dříve.

Z FAQ: Mohu vjet na parkoviště před rezervovaným časem? Vjezd je umožněn již dvě hodiny před rezervovaným začátkem parkování.

Avatar uživatele Riva
Riva

velka vdaka, usetril som 68€ CMUK

jennifer_crex

Díky:) Supr, listopad bonusovky od Britis airways do Londýna, tak hezké další snížení nákladů:) ještě by to chtělo nějaké promo na hotel.

SDAN

Stále nemohu pochopit, proč na letiště ve Vídni uvádíte jen Student Agency, když vlakem (sice v jedním přestupem na hlavním nádraží ve Vídni) je cesta ve většině případů o půl hodiny kratší a až o stovku levnější. Navíc poslední spoj odjíždí o 2 hodiny déle, než SA (18:42, místo 16:30 u SA). Vlaky jsou obsluhovány novými soupravami Railjet.

Avatar uživatele kubago
kubago

Mohu vědět odkud z ČR je vlak levnější než SA a jaká je cena za takovéto vlakové spojení?

SDAN

Například z Brna lze jet při nákupu s dostatečným předstihem za 250Kč (místo 340Kč), z Prahy se lze pak dokoupením jízdenky do Brna dostat za 439Kč (místo 540Kč). Online lze jízdenky koupit zde: https://www.cd.cz/eshop/ (letiště ve Vídni má název Flughafen Wien).

Mailand

Z Brna za 250czk, ale je to jen na omezený počet míst. I já mám jednu otázku: je tam psáno, že je to non-refundable a na přesný spoj. Co když se ale Railjet zpozdí a nestihnu navazující ICE na letiště?

SDAN

Na jízdence je napsáno jako povinný vlak jen přeshraniční vlak, tedy Railjet, takže v tom případě použijete jakýkoliv další spoj.

Protože Wifi + spolehlivost + pohodlí + nápoj + cenový rozdíl 24 Kč + LD, nikoliv DS :P

Avatar uživatele kubago
kubago

Takže stále je lepší tam dojet busem. Pár prvních míst u vlaků a ještě nutnost nakoupit velmi dopředu a pohlídat si to není lepší varianta i v případě vyšší ceny u SA (rozdíl 39kč).

Kickassone

Kazdy kdo tu cestu absolvoval vlakem i autobusem muze potvrdit, ze rozdil v kvalite je pomerne markantni a mluvi ve prospech autobusu !

SDAN

V Railjetech Wifi je, pokud ne už ve všech tak v nejbližší době bude a rozhodně je lepší, než ta parodie u SA, spolehlivost je minimálně srovnatelná (D1...netřeba dalšího komentáře), pohodlí...vlak je téměř vždy pohodlnější než autobus a SA patří prostorem na nohy mezi méně pohodlné, z Prahy na letiště ve Vídni je vlak levnější o 101Kč, za ty si mohu koupit více, než jeden nápoj, za tuto cenu lze v ČD Railjetu získat hlavní jídlo.

SDAN

Lukas: Jel jste z Prahy do Vídně vlakem tento rok nebo někdy před lety? Od tohoto roku jsou na této trase v provozu nové vlaky Railjet, které posunuly kvalitu cestování nahoru.

Má čerstvá zkušenost při návratu z Jižní Koreje. Měl jsem zakoupenou jízdenku u SA tak, abych měl rezervu pro případ zpoždění, přistáli jsme dřív, proto jsem stíhal bus za cca 50 minut od přistání. V letištní hale na wifi jsem proto hbitě zrušil rezervaci na původní spoj a koupil jízdenku na nový a nemusel jsem čekat. Umožní mi toto i ČD? Ne. PS: prostorově je samozřejmě vlak lepší, o tom žádná. Ale zase se v něm často krade, viz. cesta do Budapešti na odlet do Jižní Koreje. Soudím dle zkušeností, které předávám dál. Nic víc v tom není. Pokud dají ČD cenu 350 Kč za cestu, budou tu mít vlastní prostor.

SDAN

Toto možné skutečně není, ale v opačném případě, v případě většího zpoždění letu by jste měl smůlu i u SA. Nehledě na to, že spoj mohl být vyprodán. Myslím si, že také záleží na konkrétním času odletu, někdy vychází lépe SA a někdy ČD. Například na brzký ranní odlet lze jet s ČD o více jak 2h později a tím si zkrátit noční čekání na letišti. Rozhodně ale nemohu souhlasit s tím, že vlakové spojení do Vídně neodpovídá kvalitou úrovni Západní Evropy

Nikdo přeci netvrdí, že neodpovídá kvalitou. Pokud bych měl ale pokaždé vypisovat 30 variant na přípoj na letiště, ztratil by se hlavní obsah :) ČD mají své místo při cestách z Hamburku, tam nikdy nebyl zmíněn žádný autobus.

SDAN

Jinak ještě dodatek k atraktivnosti cen. Uznávám, že Vídeň není žádná pecka, ale na ostatní místa v Rakousku (všude kam vede železnice) se lze z Prahy dostat již za 578Kč, ať už přímo do Grazu, nebo s Přestupem do Villachu, Innsbrucku, či do mnoha alpských středisek.

Avatar uživatele Offloaded
Offloaded

Dave, ja zase mohu pro změnu poskytnout svoji zkušenost se.Student Agency, kdy naopaak spoj na letiště nepřijel, nekompetentní personál tam hodinu zmateně pobíhal neschopen cokoli zajistit. Verbálně pak přislíbili taxík do Vídně proplatit, což ale když měli skutečně udělat prostě zapřeli. Takže toliko k solidnosti SA. Chápu, ze když u vás inzerují tak je musíte horem dolem tlačit, ale dělejte to aspoň trochu méně okatě a ne jak Sůra z idnes.

Avatar uživatele Andrea
Andrea

Mně se o bohužel napočítalo na 66 EUR (teda pokud nedělám něco špatně), takže budu kupovat parkování u Mazur.

Kickassone

Tak to uz je asi na ty tvoje terminy gone .. :(

Kickassone

Diky ste jednicky, koupeno k rijnovemu vyletu do Madridu (ktery jsem taky koupil pres cestujlevne).. ;)

Avatar uživatele radoksenak
radoksenak

Super! Díky... ušetril si mi 40-50 ečok. Len tak ďalej :)

Věrnostní programy u leteckých společností aneb Jak začít se sbíráním mil?
David Eiselt 2019-05-07T15:37:00+02:00 32 komentářů

Zaslechli jste už někdy něco o věrnostním programu letecké společnosti neboli frequent flyer programu? Jak anglický název napovídá, jedná se o bonusový program pro často létající jedince, ale…

Pour féliciter 2019 aneb Děkujeme vám za rok letošní a přejeme to nejlepší v příštím
David Eiselt 2018-12-31T11:14:00+01:00 15 komentářů

Znovu se nám rok s rokem schází a pro nás to znamená jediné, zrekapitulovat dosavadní vývoj cestovatelského portálu Cestujlevne.com. Ať už vás zajímají zákulisní fakta a věci, na kterých…

Tvořte čtivější cestopisy s těmito 14 praktickými tipy
David Eiselt 2018-09-26T22:43:00+02:00 6 komentářů

Cestujlevne.com už není jen o letenkách a průvodcích. Vždy bylo a je hlavně o vás a vašich příbězích z cest. A právě proto jsme spustili platformu pro sdílení vašich zážitků a příběhů. Mnozí z…

Záruka odletu k přípojům Regiojetu na evropská letiště
David Eiselt 2018-06-01T12:20:33+02:00 4 komentáře

Největší tuzemský dopravce Regiojet přináší od 1.6. 2018 novinku pro všechny cestovatele, kteří míří na svou dovolenou z mezinárodních letišť v okolí a jako svůj přískok využijí právě autobusů či…