Agadir - Vánoce v Africe

Zimní výlet do Maroka, kde jsme strávili týden na Vánoce, a odvezli si spoustu spíše rozporuplných vzpomínek.

Cestopis z roku 2017 napsal Tesna

Zážitky pro tebe sepsal Tesna
Cestopis byl naposledy aktualizován 2020-11-15T14:58:24+01:00

Tesna procestoval 23 zemí světa světa, nejvíce Evropu a Střední Ameriku. Na Cestujlevne.com se přidal před 5 lety a napsal pro tebe 35 úžasných cestopisů.

Jan Pirič

Jak to tak čtu, tak se mi zase po Maroku začíná stýskat :D Každopádně - ty dvouhodinové fronty na letišty musely být strašný, ale holt se tohle občas stane, máme rekord asi hoďku a půl z jiné africké země, no - nedivím se tomu. Ohledně vašeho smlouvání, všechna čest, takhle tvrdě bych to asi nedal. Prodej alkoholu v Agadiru mě docela překvapuje, my jsme v Maroku na alkohol opravdu nenarazili a pivo za 35 je sen. Přijde mi, že je fakt škoda, že jste nezkusili půjčit auto a vycestovat taky někam po okolí, přišli jste o hodně. Každý město je totálně odlišný. :)

Jj, taky jsem si říkal, že na to smlouvání bych neměl nervy... vždycky radši odcházím. Manželka ta to taky umí, vždycky řekne, že dá nějakou nesmyslně nízkou cenu (třeba desetinu), až je mi to trapné... :-)