3. Indonésie
  4. Bali 2019 (první - let a Candidasa)

Bali 2019 (první - let a Candidasa)

Naše březnové bali
Cestopis z roku 2019 napsal Michal Naar

Zážitky pro tebe sepsal Michal Naar

31. 12. 2019, poslední aktualizace 2020-01-02T20:56:15+01:00

Michal Naar Na Cestujlevne je už 2 roky, napsal pro tebe 1 cestopis .

Tohle neni cestovaní, proto by to tu nemelo co delat. Tahle stranka je pro cestovatelé a né pro zájezdáře přes inviu :D

Avatar uživatele Breathe
Breathe

Ačkoliv jsem si auto s řidičem nikdy neplatil, nevidím na tom nic špatného. Jsou destinace, kde se řízení auta turistům vyloženě nedoporučuje.

Cestopis v současné podobě je o ničem, autor měl počkat a zveřejnit to až komplet.

Tak tohle už s cestováním nemá vůbec nic společného..

'lETOS SE TAM CHYSTÁME ZNOVA, NA STEJNÉ MÍSTO'

' vždycky jsme jezdili s Hendrixem který nás vozil na výlety celý den'

Dovolenkařina..

Sue Ellen Ewing

Co si stěžuješ, vypadá to tam pěkně, romantické fotky a letos tam oslaví výročí.

Souhlasim s tim, ze jezdit s ridicem na vylety je turismus, ne cestovani. Ovsem na stejna mista se vraceji i cestovatele, nebot jsou ta mista jedinecna, maji k nim jiz jiste vazby. Oproti tomu existuje i turisticky trend navstev novych a novych zemi, zrejme kvuli dlouhe statistice. Tedy objevovat nove ano, ale s mirou ...

Sue Ellen Ewing

Řekla bych, že využití automobilu oproti tradičním motorkám/skútrům má v tomto případě své hlubší důvody.

Dobrý den,

chtěl jsem se zeptat, jak je to s penězi. Setkávám se s mnohými názory a nevím, jaký je pravdivý. Je lepší s sebou brát dolary anebo eura? Na netu jsem se totiž dočetl, že dolary berou pouze 100 dolarovky, nových emisí. Děkuji za odpověď.

Vystizny a strucny cestopis precten a kaficko jsem jeste ani nedopil.

Kazdopadne by me zajimalo, jakym zpusobem se ti podarilo uplatnit pracovni benefity pro nakup letenky. Jsou to jine benefity nez Flexipass? Diky za navod a info.

Michal Naar

Ahoj, jsou to benefitní body z Benefity a.s ;)

Beru ho na dny, bude tam víc článků :)

A spíš ho píšu tak jenom stručně :)

OK, tyto vase benefity.cz jsou jine nez nase mojebenefity.cz (sodexo cafeteria). Nicmene jak se ti podari koupit jen samostatnou letenku?? Myslim, ze v nabidce jsou jen CK s celymi zajezdy (doprava+ubytovani). Dik za odpoved.

Michal Naar

Invia nebo letuska.cz tam mi jdou uplatnit moje benefity, i invia prodava samostatné letenky ;)

Tomáš Cibulka
  • (upraveno 2020-01-01T16:23:50+01:00)

Dobré vědět :) Někteří se tomu brání, že z hlediska legislativy se prý nedají koupit samostatné letenky.

Edit: Aha, už to vidím u Invie, tak "s výjimkou programu Benefity a.s., kterým můžete hradit i letenky". Takže nic pro mě.

Sue Ellen Ewing

Bali je všeobecně známo jako jedna z nejpopulárnějších gay destinací v JV Asii.

Bari podle Danielle Steel
Lukáš Koula 2022-05-23T20:58:25+02:00 3 komentáře
Itálie 2021

aneb jedna bláznivá cesta pro polibek od dívky mých snů ... V krátkosti k Bari na začátek: Už teď v úvodu vím, že tenhle cestopis bude krátký, ale o to zajímavější. Pro jistotu však jméno slečny, okolo které se děj příběhu odehrává, neuvedu a ani zde…

Za pár PENů v Peru
Avatar uživatele conic30
conic30 2022-05-21T22:46:36+02:00 2 komentáře
Peru 2022

...aneb výprava do země, o které jsem netušila, že chci navštívit.... Začalo to jak už pro mě typicky. Nad ránem sedím v ambulanci a při čekání na výsledky brouzdám na netu po akčních letenkách. Po více než dvou covidových letech, kdy člověk nemohl skoro ani z domu, se…

Belgie - dámská jízda na pár dní
Míša Peterková 2022-05-21T18:45:06+02:00 0 komentářů
Belgie 2022

Ráda bych se podělila o své zážitky a praktické rady o Belgii - Brusel, Gent, Bruggy. Den 1. BruselVe čtvrtek 12.5. jsme vstávaly ve 3.20. Opravdu brzy ráno, zato ale natěšené na naši cestu. Prodloužený víkend v Belgii a jen 3 kamarádky, značka ideál. Letěly jsme z Prahy do Charleroi,…

Barneyho víkendové (ú)lety: Tenerife
Barney1987 2022-05-18T00:09:09+02:00 15 komentářů
Španělsko 2022

48hodin na Tenerife. Předmluva:Rozhodl jsem se sepsat seriál cestopisů s názvem " Bárneyho víkendové (ú)lety".  Jak tyto výlety a tento nápad vznikl?... Vlastně úplně náhodou. Jako bežný smrtelník a zaměstnanec, mám…