3. Indonésie
  4. Bali 2019 (první - let a Candidasa)

Bali 2019 (první - let a Candidasa)

Naše březnové bali
Cestopis z roku 2019 napsal Michal Naar

Začalo to tím že v práci jsem vyhrál poukaz na 16.000 na ,,nákup u Invie,, a zbyly mi ješte nějaké pracovní benefit body

Moje kamarádka Veronika nám o Bali vyprávěl již několikrát a již několikrát tam taky byla, v té době jsem si ani neuměl představit jak nás Bali uchvátí.

TAKŽE TEDY.. letenky s Emirates přes Dubaj, v dražší variantě s hezkým přestupem - (poukaz a benefity pomohly :) jinak cena zhruba 18.600 za osobu. Což sice není málo, ale jak říkám byl tam ten poukaz :)

I let s A380 už byl sám o sobě zážitkem, takové ticho v letadle jsme ještě nezažili

První fotka z Bali :)

Hned na letišti si klasicky vystojíte frontu na imigrační,  koupili jsme si simky s datama, zaplatili v pohodě kartou - ano někde ve městě budou levnější, ale to se nám nechtělo moc řešit, a chvilku se hledali přes whasapp i osobně s naším řidičem Hendrixem kterého nám zajistila naše první paní domácí aby nás odvezl do Candidasy, kterou jsme si vybrali jako první zastávku.

První fotka z Bali

Candidasa

Ubytování sme zjistili ještě předem z ČR přes Airbnb, v chaloupce od Australské paní Jacky, kterou zastupovala Wayan ( paní domácí) - P.S. lETOS SE TAM CHYSTÁME ZNOVA, NA STEJNÉ MÍSTO :)

Měli jsme na 3 noci, pak sme se až rozhodovali kam se přesuneme dál,

Naše Chatka

Za ty 3 dny sme toho stihli celkem dost, chrámy, proběhnout pěšky malé okolí, Virgin beach - která je oprvadu skvělá na lenošení, Tirta Ganga, Pura Lempuyang a takovou tu první cestovatelskou klasiku ajko plantáže kávy apod. lETOS UŽ SI TO UŽIJEME VÍC V KLIDU SI ŘÍKÁME :) Chtěli jsme toho projet co nejvíc - vždycky jsme jezdili s Hendrixem který nás vozil na výlety celý den.

Pura Lempuyang a Agung
Lotus Lagoon
Soukromá pláž u ubytka
Virgin Beach
Tirta Ganga

Zážitky pro tebe sepsal Michal Naar

31. 12. 2019, poslední aktualizace 2020-01-02T19:56:15+01:00

Michal Naar Na Cestujlevne je už 29 dní, napsal pro tebe 1 cestopis .

Tohle neni cestovaní, proto by to tu nemelo co delat. Tahle stranka je pro cestovatelé a né pro zájezdáře přes inviu :D

Avatar uživatele Breathe
Breathe

Ačkoliv jsem si auto s řidičem nikdy neplatil, nevidím na tom nic špatného. Jsou destinace, kde se řízení auta turistům vyloženě nedoporučuje.

Cestopis v současné podobě je o ničem, autor měl počkat a zveřejnit to až komplet.

Tak tohle už s cestováním nemá vůbec nic společného..

'lETOS SE TAM CHYSTÁME ZNOVA, NA STEJNÉ MÍSTO'

' vždycky jsme jezdili s Hendrixem který nás vozil na výlety celý den'

Dovolenkařina..

Co si stěžuješ, vypadá to tam pěkně, romantické fotky a letos tam oslaví výročí.

Souhlasim s tim, ze jezdit s ridicem na vylety je turismus, ne cestovani. Ovsem na stejna mista se vraceji i cestovatele, nebot jsou ta mista jedinecna, maji k nim jiz jiste vazby. Oproti tomu existuje i turisticky trend navstev novych a novych zemi, zrejme kvuli dlouhe statistice. Tedy objevovat nove ano, ale s mirou ...

Řekla bych, že využití automobilu oproti tradičním motorkám/skútrům má v tomto případě své hlubší důvody.

Dobrý den,

chtěl jsem se zeptat, jak je to s penězi. Setkávám se s mnohými názory a nevím, jaký je pravdivý. Je lepší s sebou brát dolary anebo eura? Na netu jsem se totiž dočetl, že dolary berou pouze 100 dolarovky, nových emisí. Děkuji za odpověď.

Vystizny a strucny cestopis precten a kaficko jsem jeste ani nedopil.

Kazdopadne by me zajimalo, jakym zpusobem se ti podarilo uplatnit pracovni benefity pro nakup letenky. Jsou to jine benefity nez Flexipass? Diky za navod a info.

Michal Naar

Ahoj, jsou to benefitní body z Benefity a.s ;)

Beru ho na dny, bude tam víc článků :)

A spíš ho píšu tak jenom stručně :)

OK, tyto vase benefity.cz jsou jine nez nase mojebenefity.cz (sodexo cafeteria). Nicmene jak se ti podari koupit jen samostatnou letenku?? Myslim, ze v nabidce jsou jen CK s celymi zajezdy (doprava+ubytovani). Dik za odpoved.

Michal Naar

Invia nebo letuska.cz tam mi jdou uplatnit moje benefity, i invia prodava samostatné letenky ;)

Tomáš Cibulka
  • (upraveno 2020-01-01T16:23:50+01:00)

Dobré vědět :) Někteří se tomu brání, že z hlediska legislativy se prý nedají koupit samostatné letenky.

Edit: Aha, už to vidím u Invie, tak "s výjimkou programu Benefity a.s., kterým můžete hradit i letenky". Takže nic pro mě.

Bali je všeobecně známo jako jedna z nejpopulárnějších gay destinací v JV Asii.

6 dní v Japonsku
cizy 2020-01-29T10:25:55+01:00 0 komentářů
Japonsko 2016

6 nabitých dní v krajine vychádzajúceho slnka. Tokio – Kjóto – Osaka. . Japonsko nikdy nepatrilo k mojim vysnených destináciam. Všetko sa to začalo ešte dávno 2. decembra 2015, kedy sa objavili letenky do Tokia za nejakých cca 276€ z Prahy alebo Budapešti na japonskej…

NP KHAO SOK
Avatar uživatele Marcos San
Marcos San 2020-01-29T07:02:57+01:00 0 komentářů
Thajsko 2020

Pokud někdo zvažuje kam v Thajsku, jukněte na tohle video.. Národní park Khao Sok by prostě nikdo, kdo je v blízkosti neměl vynechat. Deštný prales, který je podle wikipedie dokonce starší a rozmanitější než samotná Amazonie. Hm, s tím bych opatrný, ale…

Vrásky z indické lásky - mise první
Dayin 2020-01-28T22:18:25+01:00 12 komentářů
Indie 2017

S Indií je to jako s análem. Buď to miluješ, nebo nenávidíš. A jak jsem to s Indií měl já? V první misi si to rozdávám s metropolí Dillí..  DillíCíl: Říct čauky mi absolutně neznámé civilizaci a pokusit se zorientovat v labyrintu sociálně - náboženských nonsensů a sensů. Trefit do guest housu a neposrat se hned z prvního street foodu.…

Jordánsko a Izrael v devíti dnech
Deny 2020-01-28T21:00:30+01:00 0 komentářů
Asie 2019

Autem z Ammánu do Jeruzaléma menší oklikou přes Petru a Rudé moře.. Termín 9.-17. 11. 2019 Jordánsko Den první - Ammán Je něco před šestou ráno. Rozespale zívám a mžourám z kuřácké zóny u pražského Terminálu 1 směrem k autobusové zastávce a čekám na tu naší partu.…