3. Indonésie
  4. Bali 2019 (první - let a Candidasa)

Bali 2019 (první - let a Candidasa)

Naše březnové bali
Cestopis z roku 2019 napsal Michal Naar

Zážitky pro tebe sepsal Michal Naar

31. 12. 2019, poslední aktualizace 2020-01-02T19:56:15+01:00

Michal Naar Na Cestujlevne je už 9 měsíců, napsal pro tebe 1 cestopis .

Tohle neni cestovaní, proto by to tu nemelo co delat. Tahle stranka je pro cestovatelé a né pro zájezdáře přes inviu :D

Avatar uživatele Breathe
Breathe

Ačkoliv jsem si auto s řidičem nikdy neplatil, nevidím na tom nic špatného. Jsou destinace, kde se řízení auta turistům vyloženě nedoporučuje.

Cestopis v současné podobě je o ničem, autor měl počkat a zveřejnit to až komplet.

Tak tohle už s cestováním nemá vůbec nic společného..

'lETOS SE TAM CHYSTÁME ZNOVA, NA STEJNÉ MÍSTO'

' vždycky jsme jezdili s Hendrixem který nás vozil na výlety celý den'

Dovolenkařina..

Co si stěžuješ, vypadá to tam pěkně, romantické fotky a letos tam oslaví výročí.

Souhlasim s tim, ze jezdit s ridicem na vylety je turismus, ne cestovani. Ovsem na stejna mista se vraceji i cestovatele, nebot jsou ta mista jedinecna, maji k nim jiz jiste vazby. Oproti tomu existuje i turisticky trend navstev novych a novych zemi, zrejme kvuli dlouhe statistice. Tedy objevovat nove ano, ale s mirou ...

Řekla bych, že využití automobilu oproti tradičním motorkám/skútrům má v tomto případě své hlubší důvody.

Dobrý den,

chtěl jsem se zeptat, jak je to s penězi. Setkávám se s mnohými názory a nevím, jaký je pravdivý. Je lepší s sebou brát dolary anebo eura? Na netu jsem se totiž dočetl, že dolary berou pouze 100 dolarovky, nových emisí. Děkuji za odpověď.

Vystizny a strucny cestopis precten a kaficko jsem jeste ani nedopil.

Kazdopadne by me zajimalo, jakym zpusobem se ti podarilo uplatnit pracovni benefity pro nakup letenky. Jsou to jine benefity nez Flexipass? Diky za navod a info.

Michal Naar

Ahoj, jsou to benefitní body z Benefity a.s ;)

Beru ho na dny, bude tam víc článků :)

A spíš ho píšu tak jenom stručně :)

OK, tyto vase benefity.cz jsou jine nez nase mojebenefity.cz (sodexo cafeteria). Nicmene jak se ti podari koupit jen samostatnou letenku?? Myslim, ze v nabidce jsou jen CK s celymi zajezdy (doprava+ubytovani). Dik za odpoved.

Michal Naar

Invia nebo letuska.cz tam mi jdou uplatnit moje benefity, i invia prodava samostatné letenky ;)

Tomáš Cibulka
  • (upraveno 2020-01-01T16:23:50+01:00)

Dobré vědět :) Někteří se tomu brání, že z hlediska legislativy se prý nedají koupit samostatné letenky.

Edit: Aha, už to vidím u Invie, tak "s výjimkou programu Benefity a.s., kterým můžete hradit i letenky". Takže nic pro mě.

Bali je všeobecně známo jako jedna z nejpopulárnějších gay destinací v JV Asii.

Bulharsko a Řecko 2020
David Hosl 2020-10-30T21:09:48+01:00 0 komentářů

Běžecky po pobřeží Bulharska. Rodinné ALL IN na Rhodosu. 2v1. Rok 2020 bude v dějinách cestování (a nejen v nich) už navždycky zapsaný černým písmem. Celosvětová pandemie novým typem koronaviru a jím způsobeným onemocněním zvaným COVID-19 obrátila svět vzhůru…

Lanzarote - kanárská brána do pekel
Tesna 2020-10-28T21:34:39+01:00 0 komentářů
Španělsko 2017

Když už jsem letos sepsal cestopisy ze tří Kanárských ostrovů, řekl jsem si, že dopíši i ty další dva ostrovy, které jsme doposud navštívili. . I když asi nebudou tak úplně bezprostřední jako ty, které vznikají ihned po našich cestách, s odstupem času pak naopak ukáží to, co v nás zanechalo ty nejsilnější dojmy. A začnu ostrovem Lanzarote,…

PORTUGALSKO COVIDOVĚ

Tohle není cestopis - jen pár střípků z blbé doby covidové.... Anticovidové restrikce nabírají na síle a sluneční svit právě naopak. Proto je potřeba se někam ztratit.... Nejlépe tam kde je to naopak. Snad už jen jedinou zemí na světě která se nás neštítí je…

Goteborg
Šárka Skrbková 2020-10-27T11:48:04+01:00 5 komentářů
Švédsko 2020

na skok do Švédska. Tak jsem našla zpáteční letenku za 258 Kč, no nekupte to. Ale i teď seženete akce do 600 Kč za zpáteční letenku a Švédsko pořád umožňuje volný vstup bez nutnosti karantény nebo negativního testu na…