3. Indonésie
  4. Bali 2019 (první - let a Candidasa)

Bali 2019 (první - let a Candidasa)

Naše březnové bali
Cestopis z roku 2019 napsal Michal Naar

Zážitky pro tebe sepsal Michal Naar

31. 12. 2019, poslední aktualizace 2020-01-02T20:56:15+01:00

Michal Naar Na Cestujlevne je už 1 rok, napsal pro tebe 1 cestopis .

Tohle neni cestovaní, proto by to tu nemelo co delat. Tahle stranka je pro cestovatelé a né pro zájezdáře přes inviu :D

Avatar uživatele Breathe
Breathe

Ačkoliv jsem si auto s řidičem nikdy neplatil, nevidím na tom nic špatného. Jsou destinace, kde se řízení auta turistům vyloženě nedoporučuje.

Cestopis v současné podobě je o ničem, autor měl počkat a zveřejnit to až komplet.

Tak tohle už s cestováním nemá vůbec nic společného..

'lETOS SE TAM CHYSTÁME ZNOVA, NA STEJNÉ MÍSTO'

' vždycky jsme jezdili s Hendrixem který nás vozil na výlety celý den'

Dovolenkařina..

Надежда Константиновна Крупская

Co si stěžuješ, vypadá to tam pěkně, romantické fotky a letos tam oslaví výročí.

Souhlasim s tim, ze jezdit s ridicem na vylety je turismus, ne cestovani. Ovsem na stejna mista se vraceji i cestovatele, nebot jsou ta mista jedinecna, maji k nim jiz jiste vazby. Oproti tomu existuje i turisticky trend navstev novych a novych zemi, zrejme kvuli dlouhe statistice. Tedy objevovat nove ano, ale s mirou ...

Надежда Константиновна Крупская

Řekla bych, že využití automobilu oproti tradičním motorkám/skútrům má v tomto případě své hlubší důvody.

Dobrý den,

chtěl jsem se zeptat, jak je to s penězi. Setkávám se s mnohými názory a nevím, jaký je pravdivý. Je lepší s sebou brát dolary anebo eura? Na netu jsem se totiž dočetl, že dolary berou pouze 100 dolarovky, nových emisí. Děkuji za odpověď.

Vystizny a strucny cestopis precten a kaficko jsem jeste ani nedopil.

Kazdopadne by me zajimalo, jakym zpusobem se ti podarilo uplatnit pracovni benefity pro nakup letenky. Jsou to jine benefity nez Flexipass? Diky za navod a info.

Michal Naar

Ahoj, jsou to benefitní body z Benefity a.s ;)

Beru ho na dny, bude tam víc článků :)

A spíš ho píšu tak jenom stručně :)

OK, tyto vase benefity.cz jsou jine nez nase mojebenefity.cz (sodexo cafeteria). Nicmene jak se ti podari koupit jen samostatnou letenku?? Myslim, ze v nabidce jsou jen CK s celymi zajezdy (doprava+ubytovani). Dik za odpoved.

Michal Naar

Invia nebo letuska.cz tam mi jdou uplatnit moje benefity, i invia prodava samostatné letenky ;)

Tomáš Cibulka
  • (upraveno 2020-01-01T16:23:50+01:00)

Dobré vědět :) Někteří se tomu brání, že z hlediska legislativy se prý nedají koupit samostatné letenky.

Edit: Aha, už to vidím u Invie, tak "s výjimkou programu Benefity a.s., kterým můžete hradit i letenky". Takže nic pro mě.

Надежда Константиновна Крупская

Bali je všeobecně známo jako jedna z nejpopulárnějších gay destinací v JV Asii.

Dominikánská republika v době Covidu
Martin Š. 2021-08-03T16:32:48+02:00 0 komentářů
Dominikánská Republika 2021

Last-minute letenky, spíše odpočinková dovolená. Tipy na výlety, oblast, výběr peněz,.... Na konci července 2021 jsme se vrátili z Dominikánské republiky. Psalo mi pár lidí a ptalo se na podobné otázky, rád bych zde tedy popsal naše zkušenosti, třeba to někomu v době covidu pomůže. Letěli…

Kyrgyzstán 2021
Petr Parizek 2021-08-02T13:30:03+02:00 7 komentářů
Kyrgyzstán 2021

aneb úchvatná země, v této době bez turistů. Naše plánování začalo v době, kdy cestovat po světě bylo povoleno a normální. Bohužel vyšší moc tomu chtěla a náš odlet se posunoval a posunoval. Ale neb nic netrvá věčně, i naše cesta mohla začít.…

Nejstrmější ostrov světa: kanárská La Palma
Avatar uživatele Jan Chrastina
Jan Chrastina 2021-08-01T14:16:13+02:00 2 komentáře

La Palma je ostrovem mnoha NEJ. Je rozmanitý, každému může nabídnout něco jiného a vždy půjde o nezapomenutelné zážitky. Jelikož není kanárská La Palma ještě tak moc zasažena přívalem turismu, jedná…

Stromboli & Vulcano [Sicílie]
Jan Klíma 2021-07-28T18:31:35+02:00 17 komentářů
Itálie 2021

Sopečné ostrovy u severního pobřeží Sicílie jsou tím největším klenotem Itálie, jaký jsem doposud objevil.... Vždy mě fascinovaly přírodní živly. Před pár týdny jsem si tak řekl, že je čas konečně zvednout zadek a jít se mrknout na nějaké aktivní sopky – no a svou zvědavost jsem upřel, po chvíli dumání, k…