2. BÁSNIČKA pro KAČKU

Nedělní chvilka poezie
Cestopis z roku 2020 napsal(a) padrino11

Zážitky pro tebe sepsal(a) padrino11

23. 02. 2020, poslední aktualizace 2020-02-23T01:01:37+01:00

padrino11 Na Cestujlevne je už 4 roky, napsal(a) pro tebe 1 cestopis .

Hola hola, balím batoh + pár Kaček k tomu a vyrážím TI ;) napsat cestopis :)

Doufám, že než se vrátím, bude zde v diskuzním fóru opět "stará morálka", neb to zde jde s rostoucí "panikou" od desíti k pěti.. Nikdy bych nemyslela, že to řeknu, ale kde jsou ty staré krásné časy, kdy se zde řešila uhlíková stopa a můj sklon k alkoholismu!!! Místo cestovatelské stránky to zde vypadá jak webovky KHS + MZV řízlé Novinkami na Seznamu ... (tady bych dala blijící smajlík, ale na PC ho neumím). A těším se na svých cestách na tvůj cestopis! Doufám, že bude opět s věnováním ♥ :P :D :D

Avatar uživatele padrino11

Za celý měsíc od Tebe žádný cestopis, respektuju - asi jsi držela suchej únor. Je vidět, že s tím alkoholismem jdeš do sebe. Na další cestopis se těším a doufám že to bude opět pořádný opilecký román jako ty ostatní.

Já jsem se tou básničkou tady úplně odkopal, přišel o image a tak nějak cítím, že je nejvyšší čas tady skončit a svůj vyměřený čas věnovat něčemu pro mě prospěšnějšímu a inspirativnějšímu. Zůstanu už jen občasným pasivním uživatelem, zejména pokud budu na svých cestách hledat nějaké rady a informace.

Ale ten poslední cestopis tady, ten ještě napíšu a doufám, že se povede a bude to epická záležitost. To nejlepší nakonec.

• (upraveno 2020-03-05T08:01:15+01:00)

Hele ty epiku, ona se ti zase vleje do žil CL krev! Jen tady potřebuješ zase “za Kačku” podnět ke svému prudění, ironii a tvému specifickému humoru.., pár (tak sto) fotek se skleničkou alkoholu v mé ruce, gramatickej kopanec do očí co kapitola a vůbec cestopis formátu Fidelova projevu..

...a to vše přijde již brzy, tak se na to loučení vy.er ✌️🤪😂

Jo a pokud to čte i někdo z ostatních, co nyní na tyto stránky chodí, tak ROUŠKU na letišti Mnichov zde za dvě hodiny nemá ani jedna osoba! 😷🙏🙈😂

Doják za kačku ✌️🤪😂

Budiž ti všechny blbé vtipy odpuštěny a cestopisy za Kačku nechť opět ožijí (a sbírají desítky sofistikovaných komentářů) 🙃😂

Jinak básnička lepší průměr. Zabils to tou rakví 🙈 Ale zase máš deset plusovejch za fotografii, takže jsi na krásné startovací nule.

Avatar uživatele padrino11

S rakví se nedá nic dělat - všichni tam musíme.

Avatar uživatele niemandos
niemandos
  • (upraveno 2020-02-23T21:41:49+01:00)

S tou rakvi se dá něco dělat. Zrovna dnes jsem četl, ze rakve nejsou ekologické a lepší je kompostace. Takže mas Padrino možnost to ještě napravit. Mozna dostaneš jeden plusovy bod. Jen nevim, jestli o něho stojíš :-)

To vede k zamyšlení! Jako napáchala jsem velkou uhlíkovou stopu, přesto mi ekologie není cizí! Kompostaci se nebráním, jen nevím, zda by na mě nevyrostl vinohrad 🙈

Já to vidím na kompromis, tedy černou skříňku v duchu: prach jsi a v prach se obrátíš 😉

• (upraveno 2020-02-23T23:04:43+01:00)

Společnost přátel žehu

Ideálně, pokud je tělo ještě nějak energeticky využito.

Děláte to pro planetu!

Avatar uživatele padrino11

Myslím, že diamant by mohlo být pro tebe vhodné řešení:

Vrátí mi to ty body?

Jsi na nule, tak to nepokoušej :D

...i když jsou diamanty věčně a svým způsobem nadčasové, téma kremace mi zatím stále přijde předčasné :P

Tady bych se chtěl Katky zastat (nebo ji naopak pomluvit, jak se to vezme). Opravdu si nemyslím, že by tohle byla pravda: "Všechno jídlo ochutnáš". Trochu mě to mrzí, protože mi pořádný popis místní kuchyně v jejích cestopisech docela chybí. :-D

• (upraveno 2020-02-23T14:42:57+01:00)

Ono jak kde. Já myslím, že tam kde jídlo za něco stojí o něm píše a fotí. Třeba mercado v Madridu. Tam se snad vyplatí letět i na večeři. Naopak u Filipín je lepší se o jídle vůbec nezmiňovat.

Za mě super, z cestovatelské stránky života Katky je tam vše podstatné. Inspirace pro nějaké Ostřejší či pikantnější pokračování by mohla být, pokud padrino s Katkou spolu někam pojedou.

Avatar uživatele padrino11

Děkuji, je to taková moje forma omluvy. Kateřinu jsem tady dost potrápil a většinou už to ani nebylo vtipný. Pokračování - já většinou píšu intimnější věci a na to je potřeba inspirace. Neříkám ne, ale kdo se má vyznat v ženách? Co tím vlastně myslí, když říkají ne?

Koukám, že Navaja opět smazala svůj příspěvek. Tentokrát své hodnocení, že čekala něco Ostřejšího, a dotaz, jestli bude pokračování, na což jsem částečně reagoval.

Libor_S: Jojo, ani na učitelky už dneska není spoleh. :)))

Avatar uživatele Daniela
Daniela

Smekám Padrino. Fakt dobrý

Avatar uživatele padrino11

Děkuji, přikládám to krizi středního věku. Někdo si koupí sporťák, jiný sežene milenku mladší než by mohla být jeho dcera a já píšu básničky.

Ty vo.e, padrino, dobrý! Ještě by to někdo mohl zhudebnit.

• (upraveno 2020-02-23T11:50:06+01:00)

Děkuji, pár sedmiček na inspiraci padlo. A hudba není nic co bych uměl, mě už na základní škole posílali při zpěvu za dveře.

Vrásky z indické lásky - mise pátá
Dayin 2020-04-03T18:51:28+02:00 1 komentář
Indie 2017

S Indií je to jako s análem. Buď to miluješ, nebo nenávidíš. A jak jsem to s Indií měl já? V páté misi budu hledat stín radžastánské pouště.. Cíl: Potkat cikány z pouště a chytnout tátovi kobru. Nevysušit se mezi dunami jako frajtr mezi stehny staré feministky, naopak, vykvést jako pouštní růže. Nebo kaktus, co má květy zhruba jednou za…

GRÓNSKO za KAČKU
Kateřina Ostrá 2020-04-02T19:24:09+02:00 85 komentářů
Napříč světem 2020

Snila jsem o Grónsku, letěla do střední Ameriky. Mám za sebou NIKARAGUAU za KAČKU, a KOSTRARIKU za KORONU. . SNILA JSEM O GRÓNSKU, LETĚLA DO STŘEDNÍ AMERIKY..Toto není cestopis ani z Nikaraguy, ani z Kostariky. Ty  jsou teprve ve výrobě.. Toto je popis vývoje cesty a nejdůležitější body, díky nimž jsme se…

Tradiční Myanmar (netradičně)
Anet.N. 2020-04-01T14:42:54+02:00 0 komentářů
Myanmar 2019

Okruh 1 250 km. za 11 dní na motorce ve dvou.... Naše další dobrodružství začalo 26.10. až 10.11.2019. Letenky jsme měli koupeny Praha - Moskva - Bangkok, kde jsme si udělali menší mezipřistání a druhý den odlétáli do Mandalay. Dost lidí nás…

Jordánsko
Karolina 2020-04-01T14:13:00+02:00 0 komentářů
Jordánsko 2019

JORDANSKO17. 9. 2019Vstáváme poměrně brzy, protože ač odlétáme až 12:30, Honzovi se nechtělo balit včera, a tak máme budíka jako do práce. Po snídani už nemám stání a chodím po bytě jako lev v kleci…