2. BÁSNIČKA pro KAČKU

Nedělní chvilka poezie
Cestopis z roku 2020 napsal(a) padrino11

Zážitky pro tebe sepsal(a) padrino11

23. 02. 2020, poslední aktualizace 2020-02-23T01:01:37+01:00

padrino11 Na Cestujlevne je už 5 let, napsal(a) pro tebe 1 cestopis . Má své stránky http://alkoholdrink.cz.

Hola hola, balím batoh + pár Kaček k tomu a vyrážím TI ;) napsat cestopis :)

Doufám, že než se vrátím, bude zde v diskuzním fóru opět "stará morálka", neb to zde jde s rostoucí "panikou" od desíti k pěti.. Nikdy bych nemyslela, že to řeknu, ale kde jsou ty staré krásné časy, kdy se zde řešila uhlíková stopa a můj sklon k alkoholismu!!! Místo cestovatelské stránky to zde vypadá jak webovky KHS + MZV řízlé Novinkami na Seznamu ... (tady bych dala blijící smajlík, ale na PC ho neumím). A těším se na svých cestách na tvůj cestopis! Doufám, že bude opět s věnováním ♥ :P :D :D

Za celý měsíc od Tebe žádný cestopis, respektuju - asi jsi držela suchej únor. Je vidět, že s tím alkoholismem jdeš do sebe. Na další cestopis se těším a doufám že to bude opět pořádný opilecký román jako ty ostatní.

Já jsem se tou básničkou tady úplně odkopal, přišel o image a tak nějak cítím, že je nejvyšší čas tady skončit a svůj vyměřený čas věnovat něčemu pro mě prospěšnějšímu a inspirativnějšímu. Zůstanu už jen občasným pasivním uživatelem, zejména pokud budu na svých cestách hledat nějaké rady a informace.

Ale ten poslední cestopis tady, ten ještě napíšu a doufám, že se povede a bude to epická záležitost. To nejlepší nakonec.

• (upraveno 2020-03-05T08:01:15+01:00)

Hele ty epiku, ona se ti zase vleje do žil CL krev! Jen tady potřebuješ zase “za Kačku” podnět ke svému prudění, ironii a tvému specifickému humoru.., pár (tak sto) fotek se skleničkou alkoholu v mé ruce, gramatickej kopanec do očí co kapitola a vůbec cestopis formátu Fidelova projevu..

...a to vše přijde již brzy, tak se na to loučení vy.er ✌️🤪😂

Jo a pokud to čte i někdo z ostatních, co nyní na tyto stránky chodí, tak ROUŠKU na letišti Mnichov zde za dvě hodiny nemá ani jedna osoba! 😷🙏🙈😂

Doják za kačku ✌️🤪😂

Budiž ti všechny blbé vtipy odpuštěny a cestopisy za Kačku nechť opět ožijí (a sbírají desítky sofistikovaných komentářů) 🙃😂

Jinak básnička lepší průměr. Zabils to tou rakví 🙈 Ale zase máš deset plusovejch za fotografii, takže jsi na krásné startovací nule.

S rakví se nedá nic dělat - všichni tam musíme.

Avatar uživatele niemandos
niemandos
  • (upraveno 2020-02-23T21:41:49+01:00)

S tou rakvi se dá něco dělat. Zrovna dnes jsem četl, ze rakve nejsou ekologické a lepší je kompostace. Takže mas Padrino možnost to ještě napravit. Mozna dostaneš jeden plusovy bod. Jen nevim, jestli o něho stojíš :-)

To vede k zamyšlení! Jako napáchala jsem velkou uhlíkovou stopu, přesto mi ekologie není cizí! Kompostaci se nebráním, jen nevím, zda by na mě nevyrostl vinohrad 🙈

Já to vidím na kompromis, tedy černou skříňku v duchu: prach jsi a v prach se obrátíš 😉

• (upraveno 2020-02-23T23:04:43+01:00)

Společnost přátel žehu

Ideálně, pokud je tělo ještě nějak energeticky využito.

Děláte to pro planetu!

Myslím, že diamant by mohlo být pro tebe vhodné řešení:

Vrátí mi to ty body?

Jsi na nule, tak to nepokoušej :D

...i když jsou diamanty věčně a svým způsobem nadčasové, téma kremace mi zatím stále přijde předčasné :P

Tady bych se chtěl Katky zastat (nebo ji naopak pomluvit, jak se to vezme). Opravdu si nemyslím, že by tohle byla pravda: "Všechno jídlo ochutnáš". Trochu mě to mrzí, protože mi pořádný popis místní kuchyně v jejích cestopisech docela chybí. :-D

• (upraveno 2020-02-23T14:42:57+01:00)

Ono jak kde. Já myslím, že tam kde jídlo za něco stojí o něm píše a fotí. Třeba mercado v Madridu. Tam se snad vyplatí letět i na večeři. Naopak u Filipín je lepší se o jídle vůbec nezmiňovat.

Za mě super, z cestovatelské stránky života Katky je tam vše podstatné. Inspirace pro nějaké Ostřejší či pikantnější pokračování by mohla být, pokud padrino s Katkou spolu někam pojedou.

Děkuji, je to taková moje forma omluvy. Kateřinu jsem tady dost potrápil a většinou už to ani nebylo vtipný. Pokračování - já většinou píšu intimnější věci a na to je potřeba inspirace. Neříkám ne, ale kdo se má vyznat v ženách? Co tím vlastně myslí, když říkají ne?

Koukám, že Navaja opět smazala svůj příspěvek. Tentokrát své hodnocení, že čekala něco Ostřejšího, a dotaz, jestli bude pokračování, na což jsem částečně reagoval.

Libor_S: Jojo, ani na učitelky už dneska není spoleh. :)))

Avatar uživatele Daniela
Daniela

Smekám Padrino. Fakt dobrý

Děkuji, přikládám to krizi středního věku. Někdo si koupí sporťák, jiný sežene milenku mladší než by mohla být jeho dcera a já píšu básničky.

Ty vo.e, padrino, dobrý! Ještě by to někdo mohl zhudebnit.

• (upraveno 2020-02-23T11:50:06+01:00)

Děkuji, pár sedmiček na inspiraci padlo. A hudba není nic co bych uměl, mě už na základní škole posílali při zpěvu za dveře.

Svatba v Řecku na vlastní pěst
Avatar uživatele Danny.709
Danny.709 2021-07-29T15:26:56+02:00 2 komentáře
Řecko 2018

V květnu 2018 jsme se vzali - v Řecku, na Korfu a bez agentury! Nemáme totiž rádi balíčky a miliony zprostředkovatelů, kteří ví, co všechno potřebujeme a bez čeho se neobejdeme. Ne, tohle víme jen my!. Tenhle trošku netradiční cestopis jsem začal tvořit už před třemi lety a cíleně jej vytvářím jako specifický návod. Popularita svateb v zahraničí je u Čechů relativně vysoká a informací proti tomu je…

Stromboli & Vulcano [Sicílie]
Jan Klíma 2021-07-28T18:31:35+02:00 17 komentářů
Itálie 2021

Sopečné ostrovy u severního pobřeží Sicílie jsou tím největším klenotem Itálie, jaký jsem doposud objevil.... Vždy mě fascinovaly přírodní živly. Před pár týdny jsem si tak řekl, že je čas konečně zvednout zadek a jít se mrknout na nějaké aktivní sopky – no a svou zvědavost jsem upřel, po chvíli dumání, k…

LIPARSKÉ OSTROVY za KAČKU
Kateřina Ostrá 2021-07-28T15:11:44+02:00 39 komentářů
Itálie 2021

Šest Liparských ostrovů ze sedmi a kousek Sicílie za jeden tyden: dechberoucí a neškodné erupce legendární sopky Stromboli, historické centrum Lipari, úžasnej kráter a termální prameny Vulcana, odlehl. Šest Liparských ostrovů ze sedmi a kousek Sicílie za jeden tyden: dechberoucí erupce legendární sopky Stromboli, historické centrum Lipari, úžasnej kráter a termální prameny Vulcana, odlehlé Filicudi…

Chile-skvělý zážitek
Jiří Kafka 2021-07-27T19:37:33+02:00 1 komentář
Chile 2020

Můj první sólo trip v 50 letech a hned do Jižní Ameriky.. Nikdy není pozdě si začít plnit svoje sny!Na úvod se asi sluší říct něco o sobě.Jsem tzv.Husákovo dítě,ve škole ruština a dál než do Krkonoš jsem se niky nepodíval.Po euforii ze sametové revoluce…