2. Oceánie
  3. Francouzská Polynésie
  4. FRANCOUZSKÁ POLYNÉSIE, Bora Bora-Huahine-Moorea

FRANCOUZSKÁ POLYNÉSIE, Bora Bora-Huahine-Moorea

Dva týdny v ráji jen s batohem
Cestopis z roku 2018 napsal Petr Soukup

Zážitky pro tebe sepsal Petr Soukup

08. 12. 2018, poslední aktualizace 2019-08-12T07:27:23+02:00

Petr Soukup a procestoval 19 zemí světa, nejvíce Evropu a Asii. Na Cestujlevne je už 6 let, napsal pro tebe 3 cestopisy . Má své stránky https://djp.rajce.idnes.cz/.

Chcete koupit ledvinu, tělesné orgány nebo chcete prodat svou ledvinu nebo tělesné orgány? Hledáte příležitost prodat svou ledvinu za peníze kvůli finančnímu zhroucení a nevíte, co dělat, kontaktujte nás ještě dnes a my vám nabídneme dobrou částku 500 000 dolarů za vaši ledvinu. Jmenuji se doktor MAXWELL a jsem neurolog v NEMOCI BILL ROTH. Naše nemocnice se specializuje na chirurgii ledvin a zabýváme se také nákupem a transplantací ledvin od živého odpovídajícího dárce. Nacházíme se v Indii, USA, Malajsii, Singapuru. Japonsko.

Dejte nám laskavě vědět, pokud máte zájem prodat nebo koupit ledvinu popř

Varhany nás prosím neváhejte kontaktovat na a e-mailem.

E-mail: birothhospital@gmail.com

Jaké je číslo aplikace:+33751490980

HLAVNÍ LÉKAŘSKÝ ŘEDITEL

Dejte nám laskavě vědět, pokud máte zájem prodat nebo koupit ledvinu popř

Varhany nás prosím neváhejte kontaktovat na a e-mailem.

E-mail: birothhospital@gmail.com

Jaké je číslo aplikace:+33751490980

HLAVNÍ LÉKAŘSKÝ ŘEDITEL

Nuny
  • (upraveno 2021-11-14T22:53:57+01:00)

Díky, doktore, vzal bych 2 ledviny v akci.

Chcete koupit ledvinu, tělesné orgány nebo chcete prodat ledvinu nebo tělesné orgány? Hledáte příležitost prodat svou ledvinu za peníze kvůli finančnímu selhání a nevíte, co dělat, kontaktujte nás ještě dnes a my vám nabídneme dobrou částku 500 000 dolarů na vaši ledvinu. Jmenuji se Doctor MAXWELL a jsem neurologem v BILLROTH NEMOCNICI. Naše nemocnice se specializuje na chirurgii ledvin a zabýváme se také nákupem a transplantací ledvin u živého a odpovídajícího dárce. Nacházíme se v Indii, USA, Malajsii, Singapuru. Japonsko.

Dejte nám prosím vědět, pokud máte zájem o prodej nebo nákup ledvin nebo

Varhany, neváhejte nás kontaktovat na e -mailu a prostřednictvím e -mailu.

E -mail: birothhospital@gmail.com

Co je číslo aplikace: +33751490980

Šéf lékařského ředitele

ahoj,

půjčují na výletech ploutve, nebo musíš mít svoje?

Milka

Během naší návštěvy to bylo tak i tak, někdo měl na půjčení, někdo ne... My měli svoje, ale pokud nemáte, chce to se zeptat při rezervování termínu.

• (upraveno 2021-01-23T11:11:09+01:00)

Někde půjčují, někde ne. My všude vozíme své, už jen proto, že šnorchlovat můžeš i normálně( bez nějakých organizovaných výletů).

dík za odpověď.

ještě jeden dotaz. berou ve směnárnách usd a jsou běžné funkční bankomaty?

dík

• (upraveno 2021-03-01T06:37:10+01:00)

Předpokládám, že ano, ale my měli Eura. Na malých ostrovech se na bankomaty nespoléhal.

Je to taková cestovatelská lahůdka. Můžu komplet náklady na osobu?

Cca 60 000/osoba

Avatar uživatele Radek Oswald
Radek Oswald
  • (upraveno 2018-12-12T10:31:13+01:00)

Zážitek (v pozitivním smyslu) to musel být na několik životů. Měli jste nějak ošetřenu možnost, že to v Oslu nestihnete (jak naznačuje Richard níže)? Pokud ne, tak to byl dost hazard.

Petr Soukup

Spíš to byl risk, slovo hazard mám spojeno s něčím jiným.

Minimum connection time je v Oslu dvě hodiny, což jsme s původním rozpisem letenek stíhali luxusně, a to jsme letěli jen s příručáky a počítali jsme s online odbavením.

Ale QR nám změnili čas odletu 45 hodin před odletem, navíc nebyl možný online check-in, a to se už moc vymyslet nedá. Protože jsme dlouhodobě sledovali přílety Norwegianu a zpoždění byla minimální, šli jsme do rizika (už jsem v životě přišel o mnohem víc :)

Hmm, jestli jsem to spravne pochopil, tak stacilo aby norvegian mel treba 1hod zpozdeni na odletu z Polska a uleti Vam to z Osla na Tahiti a cely vylet by byl v....? Nebo by Vam Qatar vystavil letenku na dalsi den? To asi ne, protoze predpokladam, ze to bylo koupenou v tarifu Promo..

Avatar uživatele kickass1
kickass1

Super cestopis ;) palec nahoru za ty ceny - nicmene je idealni davat je do cestopisu v Eur/Czk - me sice nedela problem delit 5ti, ale treba moje zena by urcite nadavala :))) kazdopadne ja bych mel dovolenou zkazenou jenom tim pomyslenim na 15h segment v monkey class - takze jestli se timhle smerem nekdy podivam, budu tu cestu muset rozbit v US nebo SIN..

Gran Canaria - konečně na plný plyn - díl. 1
Tesna 2021-12-03T18:57:54+01:00 0 komentářů
Španělsko 2021

Aktuální cestopis z rušného ostrova, kde už to zase normálně žije.. Před 5 lety, v roce 2016, jsme navštívili třetí největší z Kanárských ostrovů – Gran Canarii. A už při této první návštěvě nás tento ostrov, podobně jako všechny ostatní doposud na Kanárech…

Island - co může nabídnout za 20 tisíc?
Avatar uživatele Standa _1
Standa _1 2021-12-02T20:52:10+01:00 2 komentáře
Island 2021

Dvacka na osobu sakumprdum. Jde to i levněji, důležitý byl ale termín 5 dní na konci října a také vyšší komfort. Bude polární záře?. Termín a další parametryTermín je jasný. Chceme ušetřit 1 den dovolené a chceme vidět i polární záři. Proto letíme z Wroclavy v úterý 26.10. odpoledne a odlet z Keflavíku zpět je v neděli 31.10. v…

Zimním Islandem za polární září - video průvodce
Batuzkar 2021-12-02T14:02:06+01:00 2 komentáře
Island 2021

Pokud si myslíte, že už jste viděli všechno a nebyli jste na Islandu, pak jste všechno neviděli. Je až neuvěřitelné, jaké přírodní divy a jevy tento ostrov nabízí. Rád bych vám některé z nich alespoň…

Budapešť
Šárka Skrbková 2021-12-01T15:47:25+01:00 0 komentářů

Vánoční trhy, parlament a hlavně lázně. Budapešť – vánoční trhy letos poprvé a naposled, lázně a budova parlamentuOdjezd v pátek 15:22 vlakem České dráhy za 500 Kč, příjezd do Budapešti cca ve 22 hod, Regiojet jezdí 4x denně a cesta trvá 7…