2. Oceánie
  3. Francouzská Polynésie
  4. FRANCOUZSKÁ POLYNÉSIE, Bora Bora-Huahine-Moorea

FRANCOUZSKÁ POLYNÉSIE, Bora Bora-Huahine-Moorea

Dva týdny v ráji jen s batohem
Cestopis z roku 2018 napsal Petr Soukup

Zážitky pro tebe sepsal Petr Soukup

08. 12. 2018, poslední aktualizace 2019-08-12T07:27:23+02:00

Petr Soukup a procestoval 18 zemí světa, nejvíce Evropu a Asii. Na Cestujlevne je už 5 let, napsal pro tebe 3 cestopisy . Má své stránky https://djp.rajce.idnes.cz/.

ahoj,

půjčují na výletech ploutve, nebo musíš mít svoje?

Milka

Během naší návštěvy to bylo tak i tak, někdo měl na půjčení, někdo ne... My měli svoje, ale pokud nemáte, chce to se zeptat při rezervování termínu.

• (upraveno 2021-01-23T11:11:09+01:00)

Někde půjčují, někde ne. My všude vozíme své, už jen proto, že šnorchlovat můžeš i normálně( bez nějakých organizovaných výletů).

dík za odpověď.

ještě jeden dotaz. berou ve směnárnách usd a jsou běžné funkční bankomaty?

dík

Petr Soukup

Předpokládám, že ano, ale my měli Eura.

Hi, We're looking for kidney donors We are located in Indian, Canada, UK, Turkey, USA, Malaysia, South Africa,Jordan etc Very urgently. B ve , O ve and A ve with India passports/ Voters card or Pan-card and age should be more than 19 years. Interested person's should contact us

sunajkidneyfundation@gmail.com

Dr Sunaj

sunajkidneyfundation@gmail.com

Dr Sunaj

Je to taková cestovatelská lahůdka. Můžu komplet náklady na osobu?

Cca 60 000/osoba

Avatar uživatele Radek Oswald
Radek Oswald
  • (upraveno 2018-12-12T10:31:13+01:00)

Zážitek (v pozitivním smyslu) to musel být na několik životů. Měli jste nějak ošetřenu možnost, že to v Oslu nestihnete (jak naznačuje Richard níže)? Pokud ne, tak to byl dost hazard.

Petr Soukup

Spíš to byl risk, slovo hazard mám spojeno s něčím jiným.

Minimum connection time je v Oslu dvě hodiny, což jsme s původním rozpisem letenek stíhali luxusně, a to jsme letěli jen s příručáky a počítali jsme s online odbavením.

Ale QR nám změnili čas odletu 45 hodin před odletem, navíc nebyl možný online check-in, a to se už moc vymyslet nedá. Protože jsme dlouhodobě sledovali přílety Norwegianu a zpoždění byla minimální, šli jsme do rizika (už jsem v životě přišel o mnohem víc :)

Hmm, jestli jsem to spravne pochopil, tak stacilo aby norvegian mel treba 1hod zpozdeni na odletu z Polska a uleti Vam to z Osla na Tahiti a cely vylet by byl v....? Nebo by Vam Qatar vystavil letenku na dalsi den? To asi ne, protoze predpokladam, ze to bylo koupenou v tarifu Promo..

Avatar uživatele kickass1
kickass1

Super cestopis ;) palec nahoru za ty ceny - nicmene je idealni davat je do cestopisu v Eur/Czk - me sice nedela problem delit 5ti, ale treba moje zena by urcite nadavala :))) kazdopadne ja bych mel dovolenou zkazenou jenom tim pomyslenim na 15h segment v monkey class - takze jestli se timhle smerem nekdy podivam, budu tu cestu muset rozbit v US nebo SIN..

Slnečný roadtrip k mrazivému Baltiku
tonic 2021-02-20T09:55:43+01:00 0 komentářů
Polsko 2021

Po polroku sme sa aspoň na pár dní vydali mimo Slovenska. Výlet na sever Poľska, rýchle zbúchaný pár dní pred zmenou hraničného režimu, mal byť skôr z "núdze cnosť", no zimný Baltik nás očaril. Pokračovanie na mojom blogu:https://tonicove.sk/slnecny-road...u-baltiku/

Divoká Jižní Afrika
Jan Klíma 2021-02-17T18:07:05+01:00 19 komentářů
Jihoafrická republika 2020

Jižní Afrika předčí veškerá očekávání, jaké může cestovatel mít. Nejen, že se tají dech nad diverzifikací přírodních scenérií, ale hlavně je zde život!. Začátkem prosince minulého roku jsem odcestoval na 2 týdny do Jižní Afriky. Zničehonic. Ano, byla to prakticky improvizace - vše jsem začal plánovat jen pár dní před odletem. Prvním cílem bylo…

Cesta pro dobrodruha
Andrea Kaucká 2021-02-17T10:08:25+01:00 1 komentář
Súdán 2014

"Do Sudánu? Jste blázni, tam Vás unesou!"- jojo, tak akorát k sobě domu na večeři :-) . Pouště, polopouště, deštné pralesy, pohoří, řeka Nil, velboudi, arabská guma, ropa a pyramidy... to vše a mnohem víc skrývá země, kde se střetávali a střetávají dva světy – Bilat al Sudan - Země…

Andorra
Jakub Vonšovský 2021-02-13T13:15:07+01:00 5 komentářů
Andorra 2013

Vyhrát závod svého života. Tento příběh se stal tak dávno, až mi paměť skoro neslouží. V době, kdy byl svět ještě mladý a krásný, v polovině druhé dekády 21. století. A já totálně blbý. Dávno předtím, než ho sužovala chřipková…