3. Japonsko
  4. Japonsko - ze severu na jih

Japonsko - ze severu na jih

Nejlepší výlet života - 2/2
Cestopis z roku 2018 napsal Jakub Vonšovský

Zážitky pro tebe sepsal Jakub Vonšovský

30. 06. 2020, poslední aktualizace 2020-06-30T09:37:48+02:00

Jakub Vonšovský a procestoval 55 zemí světa, nejvíce Evropu a Asii. Na Cestujlevne je už 1 rok, napsal pro tebe 11 cestopisů . Má své stránky http://jakubvonsovsky.net.

PROFESIONÁLNÍ KOUZELNÍK KOUZEL, KTERÝ VÁM MŮŽE POMOCI LÁSKOVÝM KOUZLEM, ABY ZÍSKALI SVOU MILOVNÍK ZPĚT PO NARUŠENÍ PO ROZDĚLENÍ / ROZDĚLENÍ I KDYŽ SE VÁŠ SITUACE ZNAMENÁ beznadějně! KONTAKT: WHATSAPP / VIBER +2347054019402 JE URČITĚ NEJLEPŠÍ KOUZELNÝ KASTER ONLINE A JEHO VÝSLEDEK JE 100% ZÁRUKA.

Po čtyřech letech ve vztahu s mým přítelem můj přítel začal chodit s jinými dívkami a ukazovat mi chladnou lásku, při několika příležitostech mi hrozí, že se se mnou rozejde, pokud se ho odvážím vyslechnout ohledně jeho aféry s jinými dívkami, byl jsem naprosto zdevastovaný a zmatený, dokud mi můj starý přítel neřekl o kouzelníkovi na internetu DR WALE, který pomáhá lidem s jejich vztahem a problémem v manželství mocí lásky Kouzla, zpočátku jsem pochyboval, jestli vůbec něco takového existuje, ale rozhodl se to zkuste, když ho kontaktuji, řekl mi všechno, co jsem musel udělat, a já jsem mu pomohl seslat kouzlo lásky a do 48 hodin se můj přítel ke mně vrátil a začal se omlouvat, teď přestal chodit s dívkami a on je se mnou navždy a opravdu. Obraťte se na toto skvělé kouzlo Caster pro váš vztah nebo manželství problém.

Tady je jeho kontakt ...

Viber / WhatsApp: +2347054019402

E-MAIL: drwalespellhome@gmail.com

(VÍTEJTE V KLAJIŠTĚ EZEMUNOVĚ CHRÁMU). Projíždíte životem těžko, potřebujete zpět své ex, kouzlo na peníze, kouzlo krásy, kouzlo na návrat nebo jakýkoli druh kouzla Chcete bohatství, štěstí nebo kamaráda E.T.C. Jsem specialista na ztracené milence Pomohl jsem tolika lidem po celém světě seslat kouzlo 1. Přiveďte zpět ztraceného milence 2. Vyhrajte své milované srdce 3. Pomozte svobodným lidem najít partnery 4. Být ženatý 5. Láska přitažlivost 6. Manželské problémy a rozvod 7. Láska část 8. problém s ledvinami všechny druhy nemocí, na které mi můžete poslat e-mail: priestezemun908@yahoo.com

Som z Kostariky. Chcem vydať svedectvo o mocnom doktorovi Uzorovi, ktorý zachránil môj vzťah. Musím byť jedným z mála, ktorý nemá problém ukázať a povedať niekomu, aký som vďačný za to, že môj vzťah je melodický a plynulý. Snažila som sa mať pozitívnejší vzťah so svojím manželom, zdá sa, že to trvalo večne. Ďalšia pani mi vzala môjho manžela a obaja sa presťahovali. Plakal som a hľadal som ho, aby sa vrátil, ale odmietol prijať moje hovory ani vrátiť správy. Môj priateľ mi predstavil mocné kúzlo s názvom DR Uzor, ktoré mi pomohlo vrhnúť veľmi silné kúzlo lásky, ktoré priviedlo môjho manžela späť za 48 hodín. Bola som ohromená a prekvapená, keď môj manžel volal, aby ma prosil o odpustenie kvôli mocnému kúzlu lásky DR Uzor. Ak máte akékoľvek problémy s manželstvom alebo vzťahmi, kontaktujte spoločnosť DR Uzor nasledujúcimi spôsobmi. Môžete ho kedykoľvek kontaktovať priamo prostredníctvom e-mailovej adresy: uzorsolutioncenter@gmail.com, číslo Whatsapp: +27843290018

Dr. Sacre změnil život mé rodiny, můj manžel mě opustil před 4 lety, viděl jsem svědectví, jak Dr. Sacre přivedl zpět milence, kontaktoval jsem ho za to a můj manžel se vrátil ke mně, mluvíme, ptám se ho, jestli existuje jak mě může přimět získat dobrou práci, je síla, kterou řekl ano, ale řekl mi o schránce s dvojitými penězi, poté, co mi vysvětlil, jak to funguje, se mi to líbí a rychle to přijímám, pak jsem zaplatil za krabici a Provedl modlitbu za krabici, poslal mi ji a já ji obdržím, vložil jsem jen 200 euro a po 24 hodinách jsem zkontroloval a zjistil jsem, že peníze v krabici byly asi 20000 euro, dám manželovi nějaké peníze zahájit velmi dobrý obchod a moje děti chodí do jedné z nejlepších škol v Holandsku tady a já stále používám krabici až do dneška mám šťastnou rodinu nyní vše kvůli Dr. Sacre, jsem multi bohatý v Holandsku, Dr. Sacre je nejlepší sesilatel kouzel na světě, sdílím tyto informace s lidmi, abych jim pomohl vědět, jak mohou zbohatnout, kontaktujte Dr. Sacre na e-mail sacretempleofpower@gmail.com nebo WhatsApp +2349076034359 Dr. Sacre je nejlepší v mém životě

Paní Amelie

Já bych také ráda zbohatla a zkrásněla, ale tady asi žádné kouzlo nepomůže, to je práce pro tým chirurgů tak na týden nonstop.

Paní Amelie

Autentické sesilatelství kouzel zvané DR GAFAR KPUKPU

Byl jsem tak deprimovaný, když mě můj milenec opustil kvůli jinému muži poté, co jsme spolu chodili 5 let a 1 rok manželství, snažil jsem se ji prosit, aby se ke mně vrátila, že to odmítla a řekla, že ke mně už nemá city. Stal jsem se smutným mužem po všem, co jsme spolu prožili, po té lásce, kterou jsme v minulosti sdíleli, jsem si bez ní nedokázal představit svůj život, protože moje láska k ní byla k nezaplacení z jakéhokoli důvodu, někdy, když jsem surfoval na internetu, viděl jsem komentář o někom, kdo má moc přivést zpět bývalého milence, a rozhodl jsem se, že se ho pokusím přesvědčit tím, že ho kontaktuji, a on okamžitě odpověděl a já vysvětlil, čím procházím, a řekl, že ten druhý používá shledání kouzla na ni, a proto mě kvůli němu opustila navzdory mé péči o ni a slíbila mi, že mi pomůže získat zpět svého milence a také mi pomůže vrhnout na něj mrtvé kouzlo, aby se mnou nemohlo bojovat v budoucnosti, za méně než pět dní byla moje žena v mém domě a čekala, až se vrátím z práce, a když jsem to udělal, začala prosit a plakat, že jí je líto, že nikdy neví, co se jí stalo. děkuji DR KPUKPU GAFAR, teď jsem se svou ženou spokojený a teď vše probíhá hladce. Požádejte DR KPUKPU o jakékoli kouzlo pomsty a kouzlo ex zpět prostřednictvím drkpukpu@gmail.com Můžete také WhatsApp / Viber na: +2348124313399

Jmenuji se Anne. Zdravím všechny, kdo čtou toto svědectví. Byl jsem odmítnut mým manželem po šesti (6) letech manželství jen proto, že na něj měla kouzlo jiná žena a on mě i děti nechal trpět. jednoho dne, když jsem četl přes web, jsem viděl příspěvek o tom, jak toto kouzlo sesilatele na této e-mailové adrese priestezemun908@yahoo.com pomohlo ženě získat zpět svého manžela a já jsem mu odpověděl na jeho adresu a on mi řekl, že žena měla kouzlo na mého manžela a on mi řekl, že mi pomůže a po 2 dnech používání, co mi pošle, že budu mít svého muže zpět. Věřil jsem mu a dnes jsem rád, že vám všem dávám vědět, že toto kouzelné sesilatele má moc přivést milence zpět. protože jsem teď šťastná se svým manželem. Díky Velkému.

Můžete ho kontaktovat prostřednictvím jeho e-mailu: priestezemun908@yahoo.com NEBO prostřednictvím jeho čísla WhatsApp +234 803 042 5673

Jmenuji se Anna. Zdravím všechny, kdo čtou toto svědectví. Byl jsem odmítnut mým manželem po šesti (6) letech manželství jen proto, že na něj měla kouzlo jiná žena a on mě i děti nechal trpět. jednoho dne, když jsem četl přes web, jsem viděl příspěvek o tom, jak toto kouzlo sesilatele na této e-mailové adrese antonschmidt980@gmail.com pomohlo ženě získat zpět svého manžela a já jsem mu odpověděl na jeho adresu a on mi řekl, že žena měla kouzlo na mého manžela a on mi řekl, že mi pomůže a po 2 dnech používání toho, co mi pošle, že budu mít svého muže zpět. Věřil jsem mu a dnes jsem rád, že vám všem dávám vědět, že toto kouzelné sesilatele má moc přivést milence zpět. protože jsem teď šťastná se svým manželem. Díky Velkému.

Můžete ho kontaktovat prostřednictvím jeho e-mailu: antonschmidt980@gmail.com NEBO prostřednictvím jeho WhatsApp Number: Jmenuji se Lerynne. Zdravím všechny, kdo čtou toto svědectví. Byl jsem odmítnut mým manželem po šesti (6) letech manželství jen proto, že na něj měla kouzlo jiná žena a on mě i děti nechal trpět. jednoho dne, když jsem četl přes web, jsem viděl příspěvek o tom, jak toto kouzlo sesilatele na této e-mailové adrese antonschmidt980@gmail.com pomohlo ženě získat zpět svého manžela a já jsem mu odpověděl na jeho adresu a on mi řekl, že žena měla kouzlo na mého manžela a on mi řekl, že mi pomůže a po 2 dnech používání toho, co mi pošle, že budu mít svého muže zpět. Věřil jsem mu a dnes jsem rád, že vám všem dávám vědět, že toto kouzelné sesilatele má moc přivést milence zpět. protože jsem teď šťastná se svým manželem. Díky Velkému.

Můžete ho kontaktovat prostřednictvím jeho e-mailu: antonschmidt980@gmail.com NEBO prostřednictvím jeho čísla WhatsApp +234 803 042 5673

• (upraveno 2020-09-17T15:19:40+02:00)

Včera mi osobně poslal Mark Zuckerberg e-mail. Píše mi, že jsem byl vylosován za propagaci FB a dostanu asi 4,5 mil. USD. Jen mu ještě musím poslat vyplněný formulář s tel. číslem, pohlavím, bydlištěm a řadou dalších údajů a pak už budou peníze moje! Čeština sice byla s mnoha chybami, ale to se dá u Američana čekat.

Dneska tady čtu nabídku kouzel.

Co asi přinese zítřek za další neodolatelnou nabídku? ;-)

Jakub Vonšovský

:-D S takovou tady za chvíli bude celá kniha kouzel.

Jinak teď vážně. Začal jsem publikovat tady, zejména protože můj web už nezvládal nápor těchto (hlavně z ruských IP adres) s *ů. Prolezou ochrany, vytíží i celý hosting a ještě si na vašem počítači uvaří vajíčka. Nejraději bych je vystopoval ke zdroji a poslal na ně všechny ninji a samuraje z Kyota.

Jak můžete napravit svůj vztah se svým bývalým manželem, můj manžel mě opustil a opravdu ho nikdy nepřestanu milovat, po 5 letech odloučení jsem přišel do kontaktu s Dr. Sacre, který je kouzelníkem, který mi pomohl a můj manžel se vrátil pro mě a dnes žijeme znovu šťastně spolu, kontaktujte Dr. Sacre pro jakýkoli problém ve vztahu, který vám pomůže, napište na WhatsApp +2349076034359 nebo mu napište na e-mail sacretempleofpower@gmail.com

Paní Fien Jan.

Ahoj diváci, jmenuji se Mary Vale, můj manžel mě po jednom roce našeho manželství opustil pro jinou ženu. Zoufale jsem ho potřeboval zpátky, protože jsem ho tak miloval. Začal jsem mít velké obavy a potřeboval jsem pomoc. V tento věrný den, když jsem procházel internet, jsem narazil na konkrétní svědectví o SKVĚLÉM ANTONOVI SCHMIDTOVI , takže jsem cítil, že bych ho měl zkusit. Kontaktoval jsem ho a on mi řekl, co mám dělat, a udělal jsem to, pak pro mě udělal (návratové kouzlo lásky). O 28 hodin později se ke mně můj manžel vrátil s pláčem a prosil o odpuštění. Dnes jsem tak šťastný a chci doporučit toto skvělé sesilatele kouzel každému, kdo skutečně potřebuje naléhavé řešení jeho narušených vztahů, na které se specializuje 1. přivést zpět ztraceného milence 2. získat srdce svého milovaného 3. pomoci svobodnému lidé si najdou partnery 4. být ženatý 5. milostná přitažlivost 6. manželské problémy a rozvod 7. milostná část 8. problém s ledvinami všechny druhy nemocí, na které se s ním můžete obrátit na Whatsapp (+234803 042 5673) nebo mu poslat e-mail na adresu: antonschmidt980 @ gmail.com

Ahojte, všetci, pozornosť! Ak niekoho milujete a záleží vám na tej osobe, urobíte všetko pre to, aby ste boli s tou osobou, moja bývalá priateľka ju tak veľmi milujem, keď sme ich rozišli, nikdy o nej neprestávam myslieť, musím urobiť niečo, aby som ju dostala späť, to bolo, keď som začal čítať články o tom, ako sa vrátiť späť milenec, to bolo, keď som videl doktora Lomi, koľko ľudí hovorí o tom, ako privádza späť svojho milenca, kontaktoval som doktora Lomi na WhatsApp, vysvetlil som mu všetko a obsadil kúzlo na moju bývalú priateľku, ktorá mi ten istý deň zavolala a začala mi prosiť, a dnes sme opäť spolu, miluje ma a chichot ma viac, ako predtým, kontaktujte doktorku Lomi dnes na WhatsApp čísle +2349034287285 alebo môžete mu poslať e-mailom; lomiultimatetemple@gmail.com je to najlepšie kúzlo, ktoré môžete kontaktovať kvôli pomoci.

Jakub Vonšovský

No toto, už začínám být světový, jestli můj blog už čte i nigerijský princ. Tak to se brzy pokochají i v Somálsku, kde mu zadržují ty dvě děti i s hroudami zlata, které je ochoten rozdat dobrým cestovatelům.

děkuji chubygreat za vaši pomoc. můžete kontaktovat chubygreat s následujícími údaji chubygreat@gmail.com nebo whatsapp +2348165965904 pro pomoc tp přivést zpět svého bývalého milence

Děkuji chubygreat za všechny vaše úžasné práce a úžasné práce, které jste pro mě udělali a ty kolem mě opravdu jste skvělý kouzelník, tvůrce míru. chubygreat mi v manželství hodně pomohl. před několika lety jsme měli s manželkou nějaké problémy a vedlo to k tomu, že dům žila. už jsme spolu měli dvě děti Natalie a Vanessa, které si tolik vážím. Miluji svou rodinu natolik, že dokážu cokoli. moje žena Mabel mě opustila a vzala si děti kvůli našemu nedorozumění a já to všechno způsobil, podváděl jsem ji. opustila dům a už jsem nikdy nevěděla, co a jak ji prosit, téměř jsem se zbláznila, když se snažila hledat způsob, jak je přivést zpět, až jsem narazila na velké kouzlo v google. Kontaktoval jsem ho a zeptal se mě na několik otázek, na které jsem odpověděl a řekl mi, co musím udělat a co musím poskytnout, myslel jsem, že je to všechno podvod, i když jsem se rozhodl to zkusit. Dal mi dva dny, než se moje žena vrátila, a tak bylo vše vyřešeno přátelsky. přišla sama od sebe, aniž bych k ní šla a řekla, že je vše v pořádku. a od té doby chubygreat@gmail.com pomohl mnoha já vím, protože říkám lidem, kteří se potýkají se stejným problémem o tomto skvělém muži a všichni svědčili a děkuji me.you můžete chubygreat nyní kontaktovat pro pomoc v jakémkoli problému s jeho podrobnosti Whatsapp 2348165965904 nebo e-mail chubygreat@gmail.com. On je řešení, které hledáte nyní.

Japonsko je must see, jak by řekl starý kníže, o tom nebudiž pochyb. A tak nějak možná ani na světě neexistuje člověk, co byl v Japonsku a nelíbilo se mu tam. Tak snad, řeknu jen dvě věci, Japonsko mi současném světě přijde s přehledem nejbezpečnější země, holky strachoprdelky jeďte tam, i samotná holka se tam musí cítit v bezpečí. K CESTOPISU, prakticky podobnou cestu jsme jeli taky, dolu jen po Hirošimu, nahoru jen kam jel šinkanzen. A co mi tu chybí je jídlo, kupříkladu, kdo nejedl okonomiyaky v Hirošimě, jako by tam vůbec nebyl - trouba, no možná přeháním haha, ale jídlo mi dělá alespoň 1/3 zážitků lol. Tak moje těžce vydřené TOP 3 (myslím jako těžko se vybírá) je 1/ nara 2/ hrady jak černý tak bílý 3/ koyasan uf. Krásné cestování po Japonsku :)

Jakub Vonšovský

Souhlas, Japonsko je naprosto bezpečná země, srovnatelná s Českem. Třeba jsem ani nikdy neslyšel, že by se Jakuza pustila do turistů. Jako (bílý) návštěvník je tady člověk maximálně opečovávaný.

Příště bych to asi jel na sever podobně. Jsem rád, že jsem Hokkaidó zažil, ale jednou asi stačilo. Vypadalo to stejně jak Finsko. Možná bych prubnul Šikoku. Skoro nikdo tam prý nejezdí, tak je to takový skoro tropický japonský ráj bez turistů. Ten Koyasan jsem bohužel propásl, dám si ho do seznamu ;-)

Narozdíl od spousty lidí pro mě není jídlo nosné téma. Žeru, abych nechcípl. O okonomiyaki jsem nevěděl, a přesto mohu říct, že jsem tam opravdu byl. To město ve mně nechalo silnou citovou stopu. Jinak třeba suši jsem viděl ve večerkách v Ósace (gastronomické centrum Japonska), pak už skoro ne. Takže jsem se všude zásobil onigiri, které se začaly vyvážet za dvakrát vyšší cenu i do našich Albertů. Národní jídlo ramen, předobraz našich čínských polívek, se jinak dá sehnat v každé restauraci.

Jinak určitě ještě stojí za zmínku, že jsem odjížděl s bříškem kancelářské krysy a díky neustálému pohybu a jejich stravě komba rýže/ryby/zelenina jsem se vrátil po 3 týdnech s vypasovaným tělem a břišáky.

Hokkaidó určitě nevypadá jako Finsko. Podobné je trochu klimatem a tím, že velká část je jen minimálně obydlená. Krajina je ale většinou hornatá, sopečného původu s 51 sopkami, což ve Finsku není. Podobný je Severní ostrov Nového Zélandu, i když ten je pestřejší (v malém množství zahraničních turistů je Hokkaidó srovnatelné s NZ před víc než 20 lety). Ty jsi byl jen v malé části ostrova a doporučil bych jet i jinam, ale v létě se stanem. To pak vyjde velmi levně.

Jakub Vonšovský

A jo, to je vlastně pravda, Hokkaidó je vlastně hodně hornaté. Dobrá, beru zpět, díky za připomínku. A pravda, viděl jsem jen Pekelné údolí. Je to ale opravdu na delší dobu tam pobýt - zastaralá a pomalá infrastruktura. Určitě dost jiné, než zbytek Japonska. Spíš jsem asi chtěl říct, že na to užít si jejich kulturu, jsou spíš jiné ostrovy než ten nejsevernější.

"Zastaralá a pomalá infrastruktura. Určitě dost jiné, než zbytek Japonska. Na to užít si jejich kulturu, jsou spíš jiné ostrovy než ten nejsevernější..." - to je vše pravda, aspoň nepotřebuješ drahý Japan Rail Pass s ohledem na infrastrukturu (pomalejší vlaky jsou celkem levné a o prázdninách se dá využít levná jízdenka Seishun 18). Já cestuju hlavně kvůli přírodě, takže jsem rád, že jsem si vyhradil 16 dní na Hokkaidó, kde jsem navštívil NP Daisetsuzan, Shiretoko, 3 oblasti v NP Shikotsu Toya a Hell Valley. Kulturu a památky jsem si užil během části z dalších 24 dnů na Honšú. K japonské kultuře patří onseny a ty jsem navštívil jen na Hokkaidu (5x), i když jsou i jinde. Na Hokkaidu jsem se na rozdíl od Honšú dostal i víc do kontaktu s místními nebo s Japonci na dovolené (5x stop, 2x výlet s Japonci, se kterými jsem se seznámil). Asi jen 3x jsem se tam bavil s cizinci (vše v NP Daisetsuzan), ačkoliv jinde běžně s cestovateli mluvím.

K té zmínce v diskuzi o písmu a jazyku. Japonsky neumím a vždy jsem se nějak domluvil. Vzhledem k tomu, že nemám rád šizené nízkotučné mléčné výrobky, které tam převažují (pokud nějaké mají), naučil jsem se japonské znaky pro tuk, abych si to mohl ověřit.

Načíst všechny komentáře

Další cestopisy, které napsal Jakub Vonšovský

Andorra
Jakub Vonšovský 2021-02-13T13:15:07+01:00 6 komentářů
Andorra 2013

Vyhrát závod svého života. Tento příběh se stal tak dávno, až mi paměť skoro neslouží. V době, kdy byl svět ještě mladý a krásný, v polovině druhé dekády 21. století. A já totálně blbý. Dávno předtím, než ho sužovala chřipková…

Tanzánie corona ride
Jakub Vonšovský 2021-01-04T06:47:07+01:00 4 komentáře
Tanzanie 2020

Ani vražedná pandemie mě nezastaví. Potřeboval jsem někam vypadnout. Do tepla. Kde mají restaurace a kavárny. Jako ajťák můžu přece pracovat odkudkoliv. Raději home office u moře, než v šerém a plesnivém království českém. Na světě je…

Japonsko - z jihu na sever
Jakub Vonšovský 2020-06-21T12:52:17+02:00 3 komentáře
Japonsko 2018

Nejlepší výlet života - 1/2. 3 týdny. Tisíce fotek. Tisíce kilometrů. Nejlepší zážitky. Horké prameny ve sněhu. Rozsypaný čaj. Mučení seizou. Horské opice. Zvláštní lidé a zvyky. Tradice a moderno. Prostě Japonsko.Kvůli délce a…

Na skok do Číny
Jakub Vonšovský 2020-06-17T15:29:27+02:00 24 komentářů
Čína 2018

Bleskově v Říši středu. Pandy. Velká čínská zeď. Zákázané město. Kung-fu. Komunismus. A kapitalismus. Sociální kreditový systém. Bití Ujgurů. Smog. Cenzura. A držáky na mobily za dolar. Čína je všechno. Vlastní svět v…