Jižní Amerika očima 2 cestovatelů

Cestopis z roku 2019 napsala Šárka Skrbková

Zážitky pro tebe sepsala Šárka Skrbková
Cestopis byl naposledy aktualizován 2022-12-14T11:37:45+01:00

Šárka Skrbková procestovala 52 zemí světa světa, nejvíce Evropu a Asii. Na Cestujlevne.com se přidala před 5 lety a napsala pro tebe 14 úžasných cestopisů.

Zřejmě se jedná o úryvek ze zamýšlené knihy, zrovna o nějakém drama v oblasti bolívijských And. Mě by ovšem zajímaly ty přiložené fotky z Brazílie a cestování tamtudy. Ten západ slunce je na řece Paraná mezi státy São Paulo a Mato Grosso do Sul nebo někde blíž?

Šárka Skrbková

Přesně :) je to krátký úryvek z knížky, o dni na solné pláni a nepokojích ve městě La Paz. V Jižní Americe jsem strávila 2 měsíce, nelze vše napsat sem, proto vychází knížka :D Západ slunce je u jezera na jihu města Sao Paulo (Represa de Guarapiranga). Fotky z Brazílie jsou převážně z Ria. Cestopis obsahuje samozřejmě více fotografií, i přesný itinerář naší cesty,  rozpočet, ubytování, kde jsme spali a celkově jak na nás celá Jižní Amerika působila :D

A jaký byl vlastně důvod se dostat k této přehradě Guarapiranga? Já jen že jsem o ní zatím ještě neslyšel a poblíž jel tak maximálně autobusem okolo Interlagos na jih na pobřeží nebo z druhé strany na umělecké trhy v Embú das Artes.

Šárka Skrbková

nebyl to žádný speciální důvod, prostě bylo teplo a já se chtěla vykoupat, tak jsme hledali vodu v okolí :D