Kostarika od Pacifiku ke Karibiku

aneb přes pár brodů řekou autem Kostarikou skrz naskrz

Cestopis z roku 2020 napsal Forty

Jak se ti cestopis líbil?

Avatar uživatele
Zážitky pro tebe sepsal Forty
Cestopis byl naposledy aktualizován 2020-02-28T22:44:16+01:00

Forty procestoval 24 zemí světa světa, nejvíce Evropu a Afriku. Na Cestujlevne.com se přidal před 6 lety a napsal pro tebe 3 úžasné cestopisy.

Zobrazit profil

4 komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele
CESTUJI za KAČKU
před 3 lety

Skvělý cestopis!! Četla jsem ho jedním dechem, a to nejen proto, že mám Kostariku na mušce, ale hlavně proto, že tohle je prostě CESTOPIS - praktický průvodce a inspirace v jednom. Krásné fotky, praktický, jasný a přehledný text. Díky za něj (a za hromadu práce, která za ním stojí) a těším se na další. Kam to bude? :)

Jinak cena vína a rumu je tristní!! :D :D

Avatar uživatele
Forty
před 3 lety

díky za pochvalu :) hezky se to čte...

Letos už toho asi moc nesepíšu, 5 týdnů dovolené moc podobných cest v jednom roce nedovoluje :) ale těším se třeba na Bilbao v září

Avatar uživatele
Petr Mixa
před 3 lety

Skvělý cestopis. Jeli jsme částečně po stejné trase a vše jsme prožili a viděli podobně. Jen za mě, resort Tabacón Hot Springs fakt stojí za návštěvu. :-) Díky!

Avatar uživatele
Forty
před 3 lety

Díky Petře ;) jo Tabacon vypadá skvěle, pro mě aspoň z fotek :) my měli v La Fortuna jenom jeden celý den, takže mě přišla škoda to strávit v resortu...na druhou stranu jsme třeba zbytečně draze bydleli v Tamarindu, které bych teď znova klidně přeskočil a mohli jsme mít o den víc na trochu toho luxusu, třeba právě v tom Tabaconu