čtení na 16 minut
hodnoceno 20 x

Cestopis z roku 2019 napsal hepsik

Zážitky pro tebe sepsal(a) hepsik
Cestopis byl naposledy aktualizován 2019-03-11T16:45:38+01:00

hepsik procestoval(a) 19 zemí světa světa, nejvíce Evropu a Asii. Na Cestujlevne.com se přidal(a) před 4 lety a napsal(a) pro tebe 4 úžasné cestopisy.

JM

Ahoj Terko,neprozradil název ubytka v Playa del Carmen nebo alespoň čtvrt ?Planujeme leden/únor pokud to situace dovolí .Diky za odpověď

Jak jsi sama uvedla, procestovali jste jen zlomek Mexika, tedy Yucatán a Quintana Roo. Možná by bylo lepší pojmenovat cestopis jinak, Mexiko je vlastně takový malý subkontinent s velmi odlišnými oblastmi. Tím ryzím typickým Mexikem bych si dovolil nazvat centrální část země, dále Oaxaca a Chiapas 🤠 . Ale někdo je spíše na pláže nebo na pouště na severu 😉 .

hepsik

Já se určitě chystám i na další části Mexika, tak uvidíme, třeba pak doplním :)

Luboš Hála

Ahoj,

krásně popsané se spoustou informací, které využijeme při naší plánované cestě v červnu na Yucatán a Belize, mockrát díky a hodně štěstí na dalších cestách, Luboš

Anna Králová

Ahoj Terko,

Momentálně se chystám s kamarádkou do Mexica, taky si to projet. Řekla by jsi mi s jakou společností, jste si pronajmuli auto a na kolik Vás vyšel depozit? My si taky koupíme plné pojištění, ale bude to přes třetí stranu Rentalcars, pelican atd. Taky jste to tak měli?

Díky,

Anička

hepsik

Ahoj,

my jsme měli půjčeno přes Ryanaircarhire - konkrétně od Europecars. Pojištění jsme si koupili asi za 100/den přes Ryanair, na pobočce nám nic dalšího nenutili :)