čtení na 16 minut
7 komentářů
hodnoceno 20 x
Avatar uživatele

Cestopis z roku 2019 napsal hepsik

Jak se ti cestopis líbil?

Avatar uživatele
Zážitky pro tebe sepsal(a) hepsik
Cestopis byl naposledy aktualizován 2019-03-11T16:45:38+01:00

hepsik procestoval(a) 19 zemí světa světa, nejvíce Evropu a Asii. Na Cestujlevne.com se přidal(a) před 4 lety a napsal(a) pro tebe 4 úžasné cestopisy.

Zobrazit profil

7 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

JM
před rokem

Ahoj Terko,neprozradil název ubytka v Playa del Carmen nebo alespoň čtvrt ?Planujeme leden/únor pokud to situace dovolí .Diky za odpověď

Jakub Langer
před 3 lety

Jak jsi sama uvedla, procestovali jste jen zlomek Mexika, tedy Yucatán a Quintana Roo. Možná by bylo lepší pojmenovat cestopis jinak, Mexiko je vlastně takový malý subkontinent s velmi odlišnými oblastmi. Tím ryzím typickým Mexikem bych si dovolil nazvat centrální část země, dále Oaxaca a Chiapas 🤠 . Ale někdo je spíše na pláže nebo na pouště na severu 😉 .

Avatar uživatele
hepsik
před 3 lety

Já se určitě chystám i na další části Mexika, tak uvidíme, třeba pak doplním :)

Avatar uživatele
Luboš Hála
před 3 lety

Ahoj,

krásně popsané se spoustou informací, které využijeme při naší plánované cestě v červnu na Yucatán a Belize, mockrát díky a hodně štěstí na dalších cestách, Luboš

Avatar uživatele
Anna Králová
před 3 lety

Ahoj Terko,

Momentálně se chystám s kamarádkou do Mexica, taky si to projet. Řekla by jsi mi s jakou společností, jste si pronajmuli auto a na kolik Vás vyšel depozit? My si taky koupíme plné pojištění, ale bude to přes třetí stranu Rentalcars, pelican atd. Taky jste to tak měli?

Díky,

Anička

Avatar uživatele
hepsik
před 3 lety

Ahoj,

my jsme měli půjčeno přes Ryanaircarhire - konkrétně od Europecars. Pojištění jsme si koupili asi za 100/den přes Ryanair, na pobočce nám nic dalšího nenutili :)