3. Nečekaná cesta kolem světa v byznys třídě za 18 dní

Nečekaná cesta kolem světa v byznys třídě za 18 dní

Jak jsem omylem složil cestu kolem světa přes Dubaj, Bahrajn, zlatý indický trojúhelník, Bali, Kuala Lumpur, Tokio, Boston a Londýn.
Cestopis z výpravy „Nečekaně kolem světa“ z roku 2018 napsal David Eiselt

Zážitky pro tebe sepsal David Eiselt

23. 10. 2018, poslední aktualizace 2018-10-25T15:17:05+02:00

David Eiselt žije v České republice a procestoval 49 zemí světa, nejvíce Evropu a Asii. Na Cestujlevne je už 8 let, napsal pro tebe 8 cestopisů a pomohl sepsat 19 průvodců . Má své stránky https://www.cestujlevne.com/.

Tak jsem se těšil na cestopisy z této cesty kolem světa, ale buď blbě hledám, nebo ještě nevznikly? 😉

Avatar uživatele Marek Sourak
Marek Sourak

Taky jsem ještě nic nezaznamenal :D

To už asi nedopadne. 😥

Petra

Ta Dubaj za tak málo by mě taky zajímala. Přes co jsi to prosím hledal? Děkuji jinak palec hore tohle naplánovat ✌️

Na podzim sázel Smart Wings tyhle ceny. Teď už nejsou, občas se ale dá furt něco ulovit okolo 5–6 tisíc, o čemž informujeme na hlavní stránce :)

Nemá cestopis už skoro 5 dní zpoždění? 😂

Leoš Literák

Docela by mě lákalo vidět screencast, jak jsi hledal jednotlivé lety. Mohlo by to být zajímavé sledovat profíka a jeho postup.

Avatar uživatele kickass1
kickass1

Dave takovej clickbait, ty nalakas cloveka na RTW businessem a pak zjistim ze pul cesty letis Gulfairem a s Norkama v monkey class .. :D Samozrejme zavidim, od rana sedim nasrany na jednom korporatnim meetingu za druhym a nevim co bych dal za vylet na Bali - mozna bych prezil i economy :D

Pecka (y)

Ivan

Krásný výlet!

Leoš Literák

Pěkné. Zvláště Dubaj za dvojku, to se mi nechce věřit :-) Btw na mapě ti chybí pár měst.

Jaká města máš na mysli?

Jinak Dubaj je teď už i na pár listopadových a prosincových termínů taky :)

Leoš Literák

Mapa ukazuje 1,2,3,9-12. Chybí prostředek.

Andrea_Pernik

Lol. To 2 a 3 cervenym je ze je tam toho viac a treba to priblizit/rozkliknut :) su tam vsetky

Další cestopisy, které napsal David Eiselt

Na gazpacho v soukromém tryskáči
David Eiselt 2019-09-05T14:38:02+02:00 19 komentářů
Evropa 2019

Pojďte se proletět do Madridu v byznys třídě a soukromém letadle přes Drážďany, Mnichov, Düsseldorf, Lucemburk, Frankfurt a Londýn.. Čas od času se objeví letenka, kterou si letečtí nadšenci chtějí prostě a jednoduše bez závazků proletět. Tedy s pocitem toho, že hlavním cílem cesty bude let samotný, nikoliv pobyt v destinaci. A to…

🙏 Praktické
Víkend v Kolíně nad Rýnem s výletem na Drachenfels
David Eiselt 2019-05-22T12:08:00+02:00 2 komentáře
Německo 2019

Inspirace pro krátkou cestu do Kolína nad Rýnem včetně okolních míst jako Drühl, Bonn či Dračí skála Drachenfels.. Drtivá většina mých cest začíná a vzniká díky zvýhodněným cenám ať už letenek či ubytování. A ani tentokrát tomu nebude jinak. Když se objevily zpáteční letenky na typicky obchodní lince z Prahy do…

Víkend v mrazivě bílém Oslu
David Eiselt 2019-01-22T17:07:58+01:00 2 komentáře
Norsko 2019

V první polovině ledna jsme se rozhodli vydat na krátký eurovíkend do zimní norské metropole Osla. Zde je, jak naše cesta probíhala.. Když se na konci listopadu během slevového „černého pátku“ objevují zvýhodněné letenky do Osla včetně možnosti skvělého ubytování v samotném centru (psal jsem zde https://www.cestujlevne.com/akcn..…

Po stopách prvního letu Českých aerolinií
David Eiselt 2019-01-12T00:17:26+01:00 12 komentářů
Slovensko 2019

České aerolinie 11.1.2019 ukončili provoz své historicky nejstarší linky mezi Prahou a Bratislavou. Vydal jsem se s ní rozloučit.. Trocha historie z letectvíPo konci První světové války je Evropa doslova zaplavena vycvičenými piloty a stroji, jež neměli praktického využití a i díky zničeným železnicím a silnicím přichází ke…