Nejen Bali je Indonésie

4 indonéské ostrovy a jako bonus Kuala Lumpur

Cestopis z roku 2017 napsal Tomáš Cibulka

Zážitky pro tebe sepsal Tomáš Cibulka
Cestopis byl naposledy aktualizován 2019-08-08T19:08:18+02:00

Tomáš Cibulka procestoval 42 zemí světa světa, nejvíce Evropu a Asii. Na Cestujlevne.com se přidal před 4 lety a napsal pro tebe 15 úžasných cestopisů.

Anet.N.

Pěkný cestopis :) Zavzpomínala jsem na svoji první exotiku, měli jsme úplně stejný program až na to Kuala Lumpur.

Tomáš Cibulka

Díky. Tak tohle je opravdu takové to základní seznámení s Indonésií, takže věřím, že spousta lidí má stejný program. Kuala Lumpur byl fakt příjemný bonus

DS.

Slabší; právě jsem dnes přijel ze třítýdenní cestě po Indonésii, celkově již třetí za posledních pět let. Tentokrát jsem to vzal cestou Sorong - Waisai - Raja Ampat - Surabaya - Mount Bromo - Ijen - Bali - Rinca Island - Komodo - Labuan Bajo - Gili - Nusa Penida. To byla pořádná cesta 😎

Avatar uživatele niemandos_1
niemandos_1

To musela být pěkná rychlochvaška. Slabé :-)

Jelito

Jasně, a ja byl letos na Mt. Everest a v Mariánském příkopu, tohle byla teprve pořádná cesta, ikdyž jsem to už za 7 let absolvoval po osmé.

Tomáš Cibulka

DS. : No, tak o tom napiš cestopis a my Ti ho pak rádi zkritizujeme :)

DS. je asi masochista. Nevím, jaký smysl má trávit cca polovinu ze 3 týdnů v dopravních prostředcích na přesunech mezi lokalitami. Když odečtu některá města, která nestojí za zastávku, zbylý čas vychází tak na 1 den na 1 lokalitu, což je třeba u Raja Ampat nepochopitelné. Pokud se do 3 týdnů nepočítaly lety z a do Evropy, zbyly i 2 dny na některá místa. Raději DS. cestopis nepiš. Při tvém chvástacím stylu by se asi ani nedal číst.

Kickass

Hezky cestopis Tome, Bali je za me podobna dovolena jako letet na all inclusive do Hurghady - presne jak popisujes na zacatku - kazdy kdo na Bali prespal jednu noc v hostelu si mysli, ze objel svet :))) kazdopadne je videt, ze ty si opravdu cestoval, za to palec nahoru - cestopis se mi libil !!! Pis dal..

Tomáš Cibulka

Díky. Budu psát dál, momentálně ale musím nejprve někam vyrazit, abych měl o čem... takže snad do konce roku stihnu napsat Myanmar a Thajsko.