Phuket s dětmi v době omikronu

Rozhodnout se letět do Thajska s dvouletou dcerou a čtyřletým synem, na dva měsíce a v době vrcholící vlny omikronu? To jsou panečku, nervy.

Cestopis z roku 2022 napsal m8dy

Jak se ti cestopis líbil?

Avatar uživatele m8dy
Zážitky pro tebe sepsal m8dy
Cestopis byl naposledy aktualizován 2022-02-19T02:35:40+01:00

m8dy procestoval 48 zemí světa světa, nejvíce Evropu a Asii. Na Cestujlevne.com se přidal před 6 lety a napsal pro tebe 5 úžasných cestopisů.

Zobrazit profil

4 komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele
Petra Trčálková
před rokem

Ahoj, máme koupené letenky na duben s celou rodinou a letíme přímo na Phuket. Mohu se zeptat, jestli jste taky museli zůstat 7 dní hotelu SHA Extra+, i když jste měli test po příletu negativní, podle informací z MZV to tak na Phuketu je, v Bankoku prý jen jeden den? Popřípadě můžete mi nějaký hotel na Phuketu doporučit? Moc díky

Avatar uživatele m8dy
m8dy
před rokem

Ahoj Petro, i přes to, že od 1. února otevřelo Thajsko program Test and Go (ale s mnoha podmínkami), my zůstali u klasického Phuket Sandbox. Jeho podmínkou bylo skutečně 7 nocí v SHA Extra + a dva negativní testy (ihned po příletu a pátý den). Test and Go je možná o malinko snadnější v tom, že nemusíte mít tolik nocí v SHA+ hotelu. Ale nevím, úplně jsme to nestudovali. A jsem přesvědčený, že do dubna to projde ještě změnami.

Bydleli jsme v hotelu Ibis přímo v Patongu. Můžu doporučit. Moc tyhle klasické hotely nevyhledáváme, ale bylo tu všechno, co potřebujete. Na pláž 300 metrů (a v místě, kde je fakt pěkná), dobrý snídaně, rychlá wi-fi, čistý pokoje a skoro žádný lidi. Restaurace a obchody všude kolem.

Avatar uživatele
Ondrej
před rokem

Ahoj, tvůj blog o Phuket mě nadchl a potvrdil,že nejsem úplně blázen když chci na pár týdnů pracovat z Thajska i s rodinou.Chtěl bych se tě zeptat na zkušenosti s rychlostí připojení.K práci potřebuju živé videokonference...díky moc za odpověď Ondrej

Avatar uživatele m8dy
m8dy
před rokem

Ahoj, díky, zatím všechny technologie šlapou jako hodinky. Wi-fi je dostatečně rychlá všude, jsme ve třetím ubytování a všude frčí. V restauracích taky pohoda. Používám google meety a zoomy a zatím všechno na pohodu. Každopádně, s chutí do toho.