Podzimní výlet 2021 na Maltu

hodnoceno 8 x

Cestopis z roku 2021 napsal Jaromír Volavý

Zážitky pro tebe sepsal Jaromír Volavý
Cestopis byl naposledy aktualizován 2021-11-27T19:15:14+01:00

Jaromír Volavý procestoval 60 zemí světa světa, nejvíce Evropu a Asii. Na Cestujlevne.com se přidal před 3 lety a napsal pro tebe 21 úžasných cestopisů.

Avatar uživatele kristyna.kneblova
kristyna.kneblova

Díky za stručný, výstižný a inspirativní cestopis! :-) Letíme na Maltu v pondělí, tak se dovolím pro jistotu zeptat, zda jste si vystačil s tím jejich formulářem, do kterého se mj. nahrává i očkovací certifikát? Předem díky za odpověď! :

Avatar uživatele Alena Svobodová
Alena Svobodová

Stručný informativní cestopis a krásné fotky. Jenom se zeptám - v neděli jste to všechno stihli autobusem? Jestli ano, tak palec nahoru ta výborné plánování.

Jaromír Volavý

V tu neděli jsme to zvládli na pohodu, vždyť to byla jen dvě místa a autobusy podle té aplikace jely poměrně v návaznosti.

Avatar uživatele Alena Svobodová
Alena Svobodová

Díky!

CESTUJI za KAČKU

Z tebe by jsme si, Jaromíre, měli vzít všichni příklad!!!

Na Maltu se teď dívám díky povinému kOČKOVÁNÍ dost skepticky, ale díky tvému cestopisu jsem zase zavzpomínala jen na to hezké. Snad se zase svět stabilizuje - přestane být jen černobílý a začne zase svítit jako duha a i já si zase na Maltu zajedu na skleničku vína na Pepkovu farmu!

Kam to bude dál?

Martin

Možná ty by sis z něj měla vzít příklad, ne? Jarda je očkovanej, kupoval si lístky na autobusy i na trajekt.

CESTUJI za KAČKU

Děkuji za radu, vím, žeto se mnou myslíš dobře, nicméně já nejsem ohrožené skupina ;) Věřím, že i na Maltě zase přijde doba, kdy si budeš moct koupit lístek na trajekt nebo do autobusu a bude ti k tomu stačit jen chuť použít tento dopravní prostředek a peníze na lístek :)

JanG

To nevíš, dokud to nedostaneš.

Byl jsem na Maltě v říjnu, hlavně na potápěni, a bylo to super.

Avatar uživatele kickass1
kickass1

Nechci se poustet do diskusi na tema Covid a ockovani (na to mame Mikire a jeho ockovaci bratrstvo), ale obavam se, vzhledem k poslednimu vyvoji, ze bez ockovani se stejne nikdo do letadla na dlouho dobu nepodiva..

Malta je asi jedine misto na svete, co si vzpominam, kde jsem jel linkovym autobusem (maj to fakt dobre zmaknuty) - jeste jsem kdysi ve 3 rano cekal v Camdenu v Londyne na autobus, ale po tom, co neprijel asi 3ti co mel jet, sem se s nejakou cernou partickou slozil na taxik do centra :)))

I my jsme letěli stejnými lety a bydleli ve Sliemě :-). Malta super. Malým bonusem navíc byly při letu zpět díky dobré viditelnosti krásné výhledy na ostrov Vulcano s jeho sopkou.

Avatar uživatele Reni85
Reni85

Boli sme na Malte v rovnaky termin. Pamatam si Vas z lietadla 👍

Martin Vícha

Super. To mi připomnělo, že se musím zase na Maltu vydat. Minimálně do Ta' Kris na králíka 😁.