Pohodová Panama

Prostě jen tak. Krátce, pro inspiraci.

Cestopis z roku 2022 napsal Standa 009

Avatar uživatele Standa 009
Zážitky pro tebe sepsal Standa 009
Cestopis byl naposledy aktualizován 2022-11-24T19:49:09+01:00

Standa 009 procestoval 38 zemí světa světa, nejvíce Evropu a Asii. Na Cestujlevne.com se přidal před 4 lety a napsal pro tebe 5 úžasných cestopisů.

Jiri Sindelar

uvazuju letos dat Panamu hlavne kvuli San Blas island, ale hodne me odrazujou ty ceny..uz po nich koukam dlouho, ale pri nasi 5ticlenne rodinne to vychazi na desitky tisic za 3-4 dny na ostrovech jen v podstate na matraci:)ano chci tam taky jet kvuli tomu byt mimo civilizaci, ale ty ostrovy jsou nacenene jak petihvezdy s all in:)

Avatar uživatele Ahmad Masúd
Ahmad Masúd

Při pětičlenné (ne 5ticlenne) rodině (ne rodinne) to vyjde na desítky tisíc skoro všude, netřeba děti trápit transatlatickým letem.

Jiri Sindelar

Určitě na mnoha místech co jsem byl nevyjde desítky tisíc za pár dní pobyt na pár noci..na to už jsem celkem zcestovalej abych dokázal to posoudit:)a moje děti jsou už starší takže rozhodně s nina nechci jezdit do "Chorvatska" ale ukázat jim co nejrozmanitejsi svet:)

Avatar uživatele Standa 009
Standa 009

Nikde nic podobneho blizko neni. Proto se bohuzel musi letet na jiny kontinent. A stoji to za to ;-) Jen nevim, jestli tam pro deti nebude nuda :) Na Chichime v nasi "vesnici" nebyl ani mobilni signal. Za nim jsme museli jit kousek stranou. A jsou i levnejsi ostrovy. Vsude to je plna penze, 100usd na osobu pada na dopravu z/do mesta. Je to raj, penez jsem nelitoval..

Amaru Nina

Jiří, ono to není tak drahé, když jedete na více dní než na ty 3-4. Většinu ceny totiž stojí cesta a poplatky za vstup na území, daně a pod. Samotný pobyt vychází tak na 1000 Kč na osobu na den a to včetně 3 jídel denně, což je na Panamu, kde ve městě v restauraci zaplatíte 250-500 Kč za jedno jídlo, ve skutečnosti levné.

My děláme taky zájezdy na San Blas www.sanblas-gunayala.com a třeba děti do 4 let u nás platí max cestu (ani to nemusí, pokud sedí na kolenou rodiče). Když tak se klidně ozvěte na reservations@sanblas-gunayala.com a třeba vám to nějak sedne.