PORTUGALSKO COVIDOVĚ

Tohle není cestopis - jen pár střípků z blbé doby covidové...

Cestopis z roku 2020 napsal Sub - Bohouš Kubart

Zážitky pro tebe sepsal Sub - Bohouš Kubart
Cestopis byl naposledy aktualizován 2020-11-09T15:57:43+01:00

Sub - Bohouš Kubart procestoval 120 zemí světa světa, nejvíce Asii a Evropu. Na Cestujlevne.com se přidal před 8 lety a napsal pro tebe 9 úžasných cestopisů.

Jitka

Typický debilní Čech, cestopis o hovnu, dělá ze sebe v zahraničí debila a na vše nadává. Debil.

Avatar uživatele Tomáš _40
Tomáš _40

Autopůjčovnu Herz neznám, to je nějaká portugalská kopie Hertzu? :) Obecně, ne že bych chtěl být nepříjemný, ale ta tvá čeština je trošku slabší. Možná kdybys spíš natáčel na youtube...

Sub - Bohouš Kubart

Já česky umím , neboj - nechci ale psát spisovně... (Herz ani Hertz není česky :-))

bugr

Ohledně půjčení auta v Lisabonu. Doporučuji Guerin, žádný nesmyslný deposit, nabídli nám pojištění za asi 15 EUR na 5 dnů, takže žádný nesmysl typu 130EUR nebo deposit. Byla v ceně i krabička na odečítání dálničních poplatků, půjčovna přímo na letišti.

Ochotný příjemný.

Sub - Bohouš Kubart

Já se orientoval podle ceny. levnější byl Goldcar, ale od nich raději dál. Místní půjčovna Firefly to přehodila na Hertz, který si napočítal za 15€ krabičku na dálniční poplatky a 10€ za desinfekci auta (aniž by to v nabídce předem bylo - což zvýšilo cenu vozu na stále směšných 240 Kč/den). Takováhle sviňárna zamrzí. Překvapením bylo 75 000 Kč za deposit - prostě blázni!

Erich Zelený

Parádní!

Bohouši, jste hrdina, jste nebojácný rebel. Nejvíc se mi líbilo, jak jste přelstil toho číšníka v restauraci.

Jitka

IQ? S ním to nebude tak horké, co.