Rodinná dovolená na Mayské riviéře

Cestopis z roku 2021 napsal Verunka

Zážitky pro tebe sepsal(a) Verunka
Cestopis byl naposledy aktualizován 2021-12-31T21:37:06+01:00

Verunka procestoval(a) 21 zemí světa světa, nejvíce Evropu a Asii. Na Cestujlevne.com se přidal(a) před 4 lety a napsal(a) pro tebe 1 úžasný cestopis.

Avatar uživatele bloom77
bloom77

Zdravím, děkuji za cenné informace. Chtěla bych se zeptat, kde jste pořizovali balíček vstupné + šnorchlování Tulum, jak píšete, že se lze vyhnout frontě u pokladny. A prosím ještě o radu, budeme mít na celý pobyt (14 dnů) půjčené auto a nechce se nám přemísťovat na Cozumel na car ferry, z důvodů, které píšete, na Cozumelu bychom chtěli zůstat dva dny. Jak byste to řešila Vy? Děkuji moc. Žaneta

Avatar uživatele Alena _12
Alena _12

Zdravím , díky za cestopis. Určitě využiji aktuální informace. Chtěla jsem se zeptat, jestli mají Vaše děti covid očkování. Plánujeme letět do Mexika v únoru. Dospělí očkovaní jsme. Bereme s sebou 3 děti ve věku 4 let a jedno dítě 15 let. Ani jedno z dětí očkování nemá. Nevíte, jak je to s podmínkami u dětí? Moc děkuji Alča

Verunka

Dobrý den Alčo, děti mají očkováni a imunitu, do Mexika nepotřebuji nic (ani vy) Ale na cestu zpět nebo do letadla asi minimálně test chtít budou. Hodně záleží s kým a kudy poletíte. Testy na místě byly na každém rohu a antigen stál 600pes, PCR si nepamatuju, ale bylo to cca 2 tis.

Avatar uživatele Alena _12
Alena _12

Moc děkuji za informace :-) Ještě se zeptám, byli na Yucatanu nějaké oblasti zavřené?

Verunka

nebyly, vše v naprosto normálním provozu. V Mexiku se řídí “semaforem” https://datos.covid-19.conacyt.mx/, takže je určitě fajn se před odjezdem podívat. Ale co jsem sledovala, Quintana Roo je dlouhodobě zelená.