SANTORINI za KAČKU

Černá perla Egejského moře, nejfotogeničtější a nejromantičtější řecký ostrov, tyrkysové moře, pláže všech barev, bílé domečky, modré střechy.. Možná také bájná Atlantida.. To vše je Santorini 💙

Cestopis z roku 2018 napsala CESTUJI za KAČKU

Zážitky pro tebe sepsala CESTUJI za KAČKU
Cestopis byl naposledy aktualizován 2019-05-12T10:37:10+02:00

CESTUJI za KAČKU procestovala 37 zemí světa světa, nejvíce Evropu a Asii. Na Cestujlevne.com se přidala před 4 lety a napsala pro tebe 68 úžasných cestopisů.

zelig11

Katko, líbí se mi vaše cestovatelské nadšení, ale práce s fakty a logika už pokulhává. Tak třeba informace, že je na ostrově víc kostelů než domů je nesmyslná. Výbuch sopky na Krétě rozhodně zaznamenali, vlna tsunami byla vysoká několik desítek metrů a severní pobřeží Kréty zcela zpustošila. Popel ze Santorini našli vědci až na Islandu. To, že jste na ostrově byla týden a nenavštívila archeologické naleziště Akrotiri, nechám bez komentáře.

PS. Psi se v moři běžně koupou.

Petr Stehlík

Díky za TIP. Vždy jsem myslel, že je Santorini jen předražená destinace "což je", ale dle tvých popisků najdu snad i já low cost letenku, ubytko a vyrazím za zážitky - Řecko mám rád. Měj se a moc dík.

Petra

Díky za cestopis. Moc pěkné ;-)

barack40

Pridávam sa ku chvále, najmä fotky sú naozaj nádherné!

Pripomenulo mi to vlasnú cestu na Santorini, ktorú sme s priateľkou absolvovali v auguste 2016. Letenky sme kúpili v decembri, leteli sme s Easy Jetom z Benátok za 40€/os/smer (do Benátok aj naspäť sme išli vlakom). Dokonca sa na fotke objavilo aj naše ubytovanie v Perisse - hotel Santa Barbara :-)

Jenda

Souhlasím s fotkama - pro info čím je to foceno

Jiri

A mne se prave ta uprava fotek nelibi..cestopis povedeny :)

CESTUJI za KAČKU

Fotky jsou krásné, protože to je prostě Santorini :) A focené jsou telefonem :) Děkuji za chválu i kritiku, vše beru s pokorou k ♥...

Hezký den všem ;)

TenderD

Katko,

díky za úžasný cestopis, nádherné fotky a hlavně návod jak pořídit tuto dovolenou za zlomek ceny. Díky moc! Ať se daří!

CESTUJI za KAČKU

Jéé, moc děkuji za milou zpětnou vazbu! Hned si člověk řekne, že to mělo smysl :)

Krásné cesty - drahé na zážitky, levné na cenu :)

bob

Kdy jste tam byli? Možná by bylo dobré termín napsat.

Srpen 2018 ✌️