V Panamě na ostrovech i v džungli

Při rozhodování se utkala Panama s Kostarikou. U většiny lidí by vyhrála druhá jmenovaná, ale my se vždycky snažíme v cestovaní nejít s proudem, tak vyhrála Panama. Bylo to dobré rozhodnutí?

Cestopis z roku 2021 napsal Jan Pirič

Jak se ti cestopis líbil?

Avatar uživatele
Zážitky pro tebe sepsal Jan Pirič
Cestopis byl naposledy aktualizován 2023-04-03T20:07:02+02:00

Jan Pirič procestoval 32 zemí světa světa, nejvíce Evropu a Afriku. Na Cestujlevne.com se přidal před 4 lety a napsal pro tebe 7 úžasných cestopisů.

Zobrazit profil

7 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele blanka.humlova
blanka.humlova
před rokem

Chci se zeptat na Oreba Chocolade. Zda jste tam jeli napřímo a nebo jste si tour rezervovali předem. Děkuji za odpověď Blanche :-)

Avatar uživatele
Jan Pirič
před 12 měs

Pardon za pozdní odpověď, snad jsem ještě stihl v čase - jeli jsme tam jen na blind a byli tam sami :) žádný stres s rezervací předem

Jakub Vonšovský
před 2 lety

Skvělé tipy, dávám si to do map. Díky cestopisu se už v Panamě nikdy neztratím (dokud mi bude fungovat 4G a mapy). Nenabídla by ale Kostarika přeci jenom víc? Určitě bude nějaký důvod, proč se tam tolik jezdí.

Avatar uživatele zapletal.frenk
zapletal.frenk
před 2 lety

Cestopis moc pěkný, absolvoval jsem přibližně stejnou trasu před cca 5 lety. Byli jsme tedy na přelomu září/říjen a počasí bylo stejně nevyzpytatelné... A zjišťuji, že se toho zase tolik nezměnilo.

Panama je veliká, míst k objevování hodně.... Na Bocas del Toro jsem byl i na Bastimenos s RedFrog Beach, Zapatilla. Co ostrov, to nádhera... Ten Karibik je tam zase úplně jiný než nahoře (Kuba, Dominika)

Jo, a San Blas a hlavně Darien (pro fanšmejkry přírody!) jsem taky neviděl, takže určitě příště.

Avatar uživatele
CESTUJI za KAČKU
před 2 lety

Naprostý souhlas s Mirjurem. Boží cestopis! Díky za něj 🙏

Fotky 1A, hned si dávám Panamu na seznam.

Jinak jsem si vzpomněla na Kostariku přesně před rokem. Ta zodpovědnost, roušky a dezinfekce na každém kroku naprostá samozřejmost, přitom normální život...

Jak píše Mirjur - dobrý počin a konečně pozitivní cestovatelská vlaštovka 😊

Avatar uživatele floodland
floodland
před 2 lety

Lost Panama Girl 2

Avatar uživatele
mirjur
před 2 lety

Na mě tedy cestopis vůbec nepůsobí negativně, jako to, že všechno nevyšlo, to je vcelku normální i v době nekovidové... takže díky za info a tipy. Dobrý počin.