Vietnam 2019

Níže naleznete popis naší cesty do Vietnamu.Uskutečnila se na přelomu dubna a května roku 2019 a snad se při jejím čtení nebudete moc nudit :-)

čtení na 26 minut
hodnoceno 8 x

Cestopis z roku 2019 napsal Petr Dobeš

Zážitky pro tebe sepsal Petr Dobeš
Cestopis byl naposledy aktualizován 2019-11-14T19:09:51+01:00

Petr Dobeš procestoval 36 zemí světa světa, nejvíce Evropu a Asii. Na Cestujlevne.com se přidal před 7 lety a napsal pro tebe 1 úžasný cestopis.

Jana

Díky za cestopis, letíme stejnou cestou na konci února, budu čerpat spoustu informací !

Marketa

Zdravim, mužu poprosit kontakt na agenturu s kterou jste jeli na Zeď? :)

Děkuji

Zdravim

koupeno přes Viator , poskytovatel Marks guide /na tripadvisoru spickove hodnoceni/. Je dobre se nejdriv regnout na Viatoru skrz 10% slevu, kterou pak uplatnim při nakupu.Platili jsme 264 USD/7 osob verze bez obedu

Michal

Můžu poprosit o nějaký kontakt nebo inforamci o Mai která vám pomáhala? Jak to funguje? Něco jako cestovka? Díky

Dobry den

kontakte je třeba http://www.vietnamista.cz/news/cely-clanek/ odtud ho mam ja.... probiha to tak ze ona ma nejaky plan ale pokud mate něco namysleno lze to upravit dle Vas primo na míru.Dle Vasich pozadavku. Na internetu najdete tak 2-3 weby ve kterých popisuji spolupraci s ni.

Komunikace probihala aspon u me v ENG

RamonCosta

Ahoj, píšeš, že sis odbavil sedadla z domu. Můžeš nám tady napsat odkaz, kde jsi to provedl. Mně se to nepodařilo nalézt, dokonce mi napsali z pobočky v Budapešti, že to na můj let Air China (CA 722) z Budapešti do Pekingu dne 4. 3. 2020 nelze "na dálku" udělat a že si sedadla vybereme až při odletu na letišti (snad budou volná ta, která chci...). Děkuji

Cau..

delal jsem to primo na webu Air China....ale reknu rovnou ze to byl nejhorsi check-in co jsem kdy delal :-D

Avatar uživatele Gigo15
Gigo15

Děkuji z akrásný cestopis.

Jak je to s dýškem?

Petr Dobeš

S dyskem? v restauracich nebo co je na mysli?