Všichni jsou už v Mexiku (2018)

Latinskou Ameriku mám hodně rád. Nápad letět do Mexika mi ale spíš než knížky o záhadách mayských pyramid vnukl animák Coco, který jsem rok zpátky sledoval na palubě jiného letadla...
Avatar uživatele Michal
Cestopis z roku 2018 napsal Michal

Letenku jsem kupoval jen tři měsíce dopředu u StudentAgency. U aerolinek se tentokrát ani nedala koupit na přímo. Slibovala dva stopovery s možností návštěvy kanadského Toronta a amerického Chicaga. Do Mexika přiletím v Mexiko City a odlétat budu za dva týdny z Cancúnu. To slibuje krásnou poznávací cestu skrz půlku Mexika.

Navštívil jsem Mexico City, kousek od něj pyramidový komplex Teotihuacán, Pueblu s pyramidou Cholula, vychutnal si Den mrtvých v Oaxace spolu s návštěvou komplexu Monte Albán, zavítal do Palenque a nakonec navštívil poloostrov Yucatán. Na něm se podíval do měst Mérida, Valladolid a Cancún a spolu s nimi navštívil pyramidy v Uxmalu, Chichen Itzá a Tulumu.

Mexický itinerář

Jak to dopadlo, najdete na mém blogu: https://michal-na-cestach.blogsp...as-ja.html

Avatar uživatele Michal

Zážitky pro tebe sepsal Michal

05. 03. 2019, poslední aktualizace 2019-03-06T11:43:37+01:00

Michal žije v České republice a procestoval 56 zemí světa, nejvíce Evropu a Asii. Na Cestujlevne je už 3 roky, napsal pro tebe 2 cestopisy . Má své stránky http://michal-na-cestach.blogspot.cz/.

Roadtrip jihem Afriky
Avatar uživatele Vercavlcek
Vercavlcek 2019-05-23T13:41:46+02:00 2 komentáře
Jihoafrická republika 2017

Naše první cesta na africký kontinent vůbec, během které jsme navštívili 3 státy, ujeli 5 188 km, strávili 19 nocí ve stanu, viděli 4 zvířata z big 5 a snědli bezpočet steaků a konzerv Chakalaka.

Viva Cuba
Jaromír Volavý 2019-05-23T12:58:41+02:00 0 komentářů

Alespoň jednou v roce by se měl nechat unést člověk v režimu all inclusive

"Il pampalini" aneb jak jsme za týden (trochu) poznali Maltu
Avatar uživatele Jan Chrastina
Jan Chrastina 2019-05-22T21:05:26+02:00 0 komentářů
Malta 2019

Týden na Maltě. Týden pohody. Týden krásných míst. Týden objevování.

Pohodové Vánoce na Lanzarote
Avatar uživatele Marek Sourak
Marek Sourak 2019-05-22T19:28:47+02:00 0 komentářů
Španělsko 2018

Minulé Vánoce jsem se rozhodl prožít právě na tomto španělském ostrově, který mě dlouho lákal. Když se naskytla možnost levných letenek, dokonce přes svátky, tak jsem vyrazil i s rodinou.