Ze života letušky

hodnoceno 11 x

Cestopis z roku 2019 napsala Šárka Skrbková

Zážitky pro tebe sepsala Šárka Skrbková
Cestopis byl naposledy aktualizován 2020-08-31T13:43:56+02:00

Šárka Skrbková procestovala 50 zemí světa světa, nejvíce Evropu a Asii. Na Cestujlevne.com se přidala před 5 lety a napsala pro tebe 10 úžasných cestopisů.

Avatar uživatele Tomáš _40
Tomáš _40

Možná nás přivítáte na palubě, ale asi změníte zaměstnavatele. Mezi námi... Upřímně, kdo z nás tady lítá se Smartwings rád? Jejich ceny, servis, incidenty, teď ten nátlak v posledních měsících. To musí mít člověk docela odvahu, aby tam dělal.

Pokud jsi strávila za poslední roky tolik hodin v letadle, nebylo by špatné tu uvést i odkaz na svůj letecký deník. Tam jsou navíc i ty hodiny řádně spočítané.

Šárka Skrbková

nikdy jsem si nevedla :D i když by asi bylo zajímavé, všechno tam naházet, zvážím .. děkuji za tip :D

Zelig

Já nevím, připadá mi to jako zápisky holky ze střední, cestopis fakt vypadá trochu jinak. Styl i destinace se hodí ke Smartwings, to zase jo😂

Cestopis to sice není, na druhou stranu je hezké, kolik se toho dalo za sezónu stihnout... To když jsem lítal já, byl jsem rád za pár dní na zemi, aniž by mi někdo volal a přemlouval k dalšímu letu i přes normy :)

Šárka Skrbková

nebylo to bráno jako "cestopis", ale možnost ukázat, že i bez pobytů jako letuška lze něco poznat. Já se snažila aspoň jednou v měsíci někam vyrazit a kupodivu mi to vycházelo :D