pujceni auta Palma de Mallorca bez prekvapeni

Napsal jaames44 2018-06-09T15:25:43+02:00 ve fóru Půjčení auta

Snad mě za tento dotaz nikdo neukamenuje a neřekne mi, ať si to spočítám sám :) 

Chtěl bych se zeptat na zkušenosti cestovatelů, kteří si na Mallorce půjčili auto na týden (při představě, že objeli ostrov v nějakém "klasickém pětidveřáku"). Kolik je přibližně stálo tankování? 

Děkuji.

1600 Kč kolem dokola celej ostrov za 3 dny. Oktávka kombi

My jsme měli půjčený Fiat 500, 5 dní křížem krážem, cca 1.800,-Kč. Po zkušenosti nedoporučuji společnost inter-rent.

Auto od Wiber, 5dvéřový Ford Ka za 120€ s full cover. Cesta kolem ostrova - benzín cca 70€ za 4 dny (5.-8.7.2018)

Orientačně trasa: Palma - Platja des Trenc - Mondragó - Castell de Santueri - Morro de Sa Carabassa - Cala Varques - Far de Capdepera - Alcudia - Mirador Es Colomer - Cap de Formentor - Punta d'en Tomas - Albercutx Watchtower - Lluc - Escorca - Torrent de Pareis - Port de Sóller - Palma (jizhozápadní cíp jsme nestihli)

Koukni ke mně na blog, sepsala jsem nějaké tipy na půjčení auta na Mallorce a mám uvedené i náklady na naší trasu. Třeba ti to pomůže :) https://mywandertime.com/spanels...ca-v-zime/

Ahoj, zarezervovala jsem si auto přes rentalcars - wiber. Máte někdo zkušenost s tím, jestli se opravdu vyžaduje pas nebo mi bude akceptován i občanský průkaz? Díky.

Určite bude, práve to pozerám, predpokladám, že cieľovka sú Briti, ktorí občiansky nemajú.

Ja jsem si pas radeji kvuli tomuto neobvyklemu pozadavku Wiberu vzal a neptal se, jestli staci ID card. Jinde ve Spanelsku OP staci, ale kdyz to takto zminuji jako jedni z mala a o RP Britu jsou jine zminky v podminkach pujcoven, neriskoval bych to. Zkus to s OP, ale jestli mas pas, radeji ho taky vem. Pak sem napis.

Vyhledávání

Přihlášení

Ještě nemáš účet? Zaregistruj se!