Ráda bych co nejdříve, aby to bylo za nejlepší cenu. Ale pár informacím nerozumím. 😥🤔 na webovkach national express jsem našla tento rozpis.- obrázek. Cestou tam chci začít u Victoria station - takže linka A7? Končit trasu bych měla na rohu Hyde parku, takže zastávka Marble Arch? tedy linka A6....pokud jsem to dobře pochopila??? Ale když na stránkách easybusu zadám do kolonky from Marble Arch....v kolonce 'to' se mi nabídne jen Luton Airport a ne Stansted. ???? A ještě jedna otázka. Až se dopracuji k listkům...budou platit jen na ten jeden konkrétní autobus? .

Stansted-Londyn-Stansted

Založila ve fóru Autobusová doprava

16 reakcí

Ráda bych co nejdříve, aby to bylo za nejlepší cenu. Ale pár informacím nerozumím. 😥🤔 na webovkach national express jsem našla tento rozpis.- obrázek. Cestou tam chci začít u Victoria station - takže linka A7? Končit trasu bych měla na rohu Hyde parku, takže zastávka Marble Arch? tedy linka A6....pokud jsem to dobře pochopila??? Ale když na stránkách easybusu zadám do kolonky from Marble Arch....v kolonce 'to' se mi nabídne jen Luton Airport a ne Stansted. ???? A ještě jedna otázka. Až se dopracuji k listkům...budou platit jen na ten jeden konkrétní autobus?


bus-from-stansted.png

0

Chapu dobre, ze chcete jet z Victoria Coach station na Marble Arch?  Nebo chcete jet z letiste na Victoria Coach station a na letiste z Marble Arch? Nejak tapu, co chcete. 

0 Citovat

tiez mi to chvilu trvalo pochopit ale predpokladam, ze slecna chce busom ist zo STN na Victoria a naspat z Marble Arch na STN.

co pozeram, tak Easybus je nejaky zmateny..vidim tam "undefined" policka a pod. Na stranke Nationalu to ide kupit normalne.

0 Citovat

Mne jen vrta proc nazpet z Marble Arch. Co jsem se vzdy dival, tak listek z tama je drahy oproti z Victoria Coach station. A je to kousek, asi 10min pesky mezi zastavkami. 

0 Citovat

Ano chapete to spravne. Chtela jsem ze Stansted na Victoria coach a z Marble arch zase na Stasted. A to podle jednodenniho vyletu nalezeneho zde na strankach. Ale rada si necham poradit. 😊 V Londyne jsem nikdy nebyla a uprimne z autobusu jsem uplne zmatena. Jak webovky easybus tak přímo national express. Letenku mam na 8.10. V 7.40 v Londyne a zpet z Londyna odlet v 20.40

0 Citovat

Doporucuji jet teda busem nazpet min 4h pred odletem. Nez se vymotate z centra, tak budete porad hodiny ocima zastavovat. Zrovna pojede v peak time a rush hour na letiste. Misto busu bych mozna zvazil Stansted Express z Liverpool street station za 16£ a za 50min jste na letisti. 

PS: jizdenku nevyhazovat, kontroluji i po vystupu z vlaku. 

0 Citovat

Je jistější to určitě, jenže Liverpool street station je daleko od naší trasy a museli bychom k tomu použít metro. A hlavně je to tak mnohem dražší. Proto se tu piplám  v těch autobusech. :-( Za další. Při objednání přes easy bus mi kromě jiných zastávek vyjede i cena kolem 14 liber za cestu tam a zpět. Ovšem na national express mi to udělá 20 liber pro dva za cestu jen tam! O rozdílnosti zastavek už ani nemluvím :-(


0 Citovat

Tak letíte do jedného z najdrahších miest na svete. To, že letenka bola lacná, neznáma, že aj destinácia bude. 

0 Citovat

Když si koupíš jízdenky na vlak Stansted Express teď, tak tě díky včasné koupi bude zpáteční jízdenka stát 14 liber. Což za to, že se nemusíš strachovat, jestli budete stát v zácpě, je hodně dobrý deal a získáš díky tomu i nějaký ten čas na prohlídku Londýna navíc.   Liverpool Street Station je docela blízko Toweru, tak můžete začít tam a procházkou přes Tower bridge a podél Temže dojít až do centra. A když budeš chtít, tak z Marble Arch jezdí přímé metro na Liverpool Street Station. Jedna nebo dvě jízdy metrem tě nezrujnujou, navíc můžeš platit přímo platební kartou.

0 Citovat

Ono to je “daleko” ale v pohode se tam da dojit do 25min s Victorie, kdyz clovek vi kudy. Jinak rano nevim v kolik pojedete, ale pocitejte, ze do priblizne 9:00 je rush hour, takze budou zacpy na dennin poradku. 

Byt vami, podivam se na ten Stansted Express a jedu tim. Ono mozna usetrite oproti tomu 10-30£ , ale nervovat se v zacpe nema smysl. Navic se da udelat prijemne kolecko od Liverpool street station a projdete stejne vse podstatne. 

0 Citovat

ked uz hovorime o Stansted Express, tak pred kupou listka si treba pozriet 

https://www.stanstedexpress.com/...terations/

aby ste nahodou nekupili len predrazeny bus :)

0 Citovat

keby mal niekto podobnu uchylku s budgetovym tocenim Londyna na noc ako ja, tak FYI k nakladom pribudne cena za hostel

https://www.secretflying.com/pos...nal-floor/

0 Citovat

Už to tu proběhlo.

0 Citovat

Prosim vas a kdyz objednam jizdenky pres net. Co mi prijde? Myslim tim? Jen vytisknu papir a na Liverpool station s nim projdu? A nebo si na ten papir budu vyzvedavat jizdenky nekde na nadrazi, treba na pobocce Stansted express? Jde mi totiz o turnikety, ktere na nadrazi jsou. Onlouvam se asi za hloupou otazku alw nechci byt zaskocena. Neumim anglicky. Diky

0 Citovat

Michaela AD napsal(a):

Prosim vas a kdyz objednam jizdenky pres net. Co mi prijde? Myslim tim? Jen vytisknu papir a na Liverpool station s nim projdu? A nebo si na ten papir budu vyzvedavat jizdenky nekde na nadrazi, treba na pobocce Stansted express? Jde mi totiz o turnikety, ktere na nadrazi jsou. Onlouvam se asi za hloupou otazku alw nechci byt zaskocena. Neumim anglicky. Diky

Při koupi online dorazí do emailu jízdenky jako příloha ve formátu PDF. Jízdenky vytiskněte, bude na nich QR kód (takový ten čtvercový). Tento kód se na Liverpool street přiloží k laserové čtečce na turniketu. Na Stanstedu žádné turnikety nejsou a lístek kontroluje při nástupu zřízenec, případně pak štiplístek ve vlaku.

0 Citovat

Lukáš napsal(a):

Při koupi online dorazí do emailu jízdenky jako příloha ve formátu PDF. Jízdenky vytiskněte, bude na nich QR kód (takový ten čtvercový). Tento kód se na Liverpool street přiloží k laserové čtečce na turniketu. Na Stanstedu žádné turnikety nejsou a lístek kontroluje při nástupu zřízenec, případně pak štiplístek ve vlaku.


Velice děkuji za  vysvětlení. :-) 

0 Citovat

PS: nekdy to z toho papiru nejde nacist, ale u turniketu ci pobliz je nekdo, kdo to tam hlida. Ve vlaku ti to zkontroluji a nekdy na letisti pri vystupu vas nazenou k jednym schodum a kontroluji zase. Takze moc nemuchlat a nevyhazovat. 

0
16 reakcí