Catania (Sicilie) letiště

Napsal mmksvestky 2018-07-16T08:31:05+02:00 ve fóru Půjčení auta
2 odpovědí

Dobrý den,

může prosím někdo doporučit dobrou půjčovnu na letišti v Catania? Původně jsem si přes Ofran sjednal půjčení auta u společnosti Budget. Cenově to vypadalo dobře, auto mělo i plné pojištění. Jenže přes Google jsem zjistil, že přímo ta společnost je na místě hrozná, mají málo lidí, na auto i předem zamluvené se čeká třeba i 2 hodiny do toho snaha o různé "podvody" s dalšími nutnými poplatky atd. takže jsem to raději zrušil.

Když hledám přes Rentalcars, tak to většinou najde auta z půjčovny Goldcard a Rhodium (což má být ta samá) a ty obecně nemají moc dobré hodnocení.
Mohl by prosím někdo doporučit nějakou půjčovnu na letišti s dobrým přístupem, rychlostí odbavení, co se pak nesnaží odrbat na poškození atd.?

Avis

Na zdejší radu jsem nejdřív objednal auto u Avisu. Pak jsem ale našel recenze místní pobočky  a všechny byly otřesné. Zjistil jsem ještě, že ceny kupodivu spadli a objednávku zrušil a vzal od Sicily by Car.

V podstatě můžu doporučit. Kompaktní auto vyšlo na 10 dní s plným pojištěním jen na necelých 8t Kč. Rychlost odbavení jsem si představoval větší, ale měli tam aspoň pořadník na čísla, takže to mělo nějaký sytém. Nakonec jsem zjistil, že problém byl spíš u dalších zákazníků, protože moje odbavení i přes mou mizernou angličtinu proběhlo rychle. Jeden jediný dotaz na připojištění s díky odmítnut. Místo Fiatu Pandy benznín, jsem dostal Nissan Micra diesel , skoro nové auto ve výborném stavu. Při přebrání jsem zjistil další škrábance, během 3 minut nechal připsat na protokol a hotovo.
Vrácení uplně v pohodě. Přijel, dal protokol na místě stojícím technikovi, obhlídl, podepsal, já odevzdal v budce a hotov. Záležitost na 5 minut při plném provozu.

Vyhledávání

Přihlášení

Ještě nemáš účet? Zaregistruj se!