Leo Express

Založil Bear před 4 lety ve fóru Železniční doprava

Jen jedenáct? No to hned valím první víkend v září :D

Dělám si prdel, je to fajn, že se někdo snaží expandovat. Známí jeli před 3 týdny Ostrava- Lvov a byly nadšeni. Teda z města. Do busu je prý nikdo už nikdy nedostane :)

Já to vidím na kombo let KTW-IEV-LWO + vlak.

jo..alebo do Lvova lieta Wizz z Wroclavi..to je dobra alternativa, teda aspon pre zeme ceske :D

inak po zemi nejaky polskibus do Przemyslu a odtial vlakom za 2 hodky aj s kontrolou.

Díky za tipy.

Marně čekám, kdy se Polski uráčí stavět i v Ostravě. Má to po cestě, tak nechápu o co jde.

Jinak, když už jsme ve vláknu Leoša, tak jsem viděl že už v Polski dostali licenci a chystají se spustit kolejovou přepravu. Viděl jsem nějaký návrh promo akce PRG-KRK za 120,-kč ale to je zatím věštění z křišťálové koule...

ahoj, mám k dispozici 30 % slevu na Leo Express, kdo má zájem, pište na email servisserver@seznam.cz datum cesty, odjezd, odkud a kam a obratem vám pošlu cenu

Ahoj, zitra letim z Pardubic do Londyna. Cestu z Prahy do Pardubic jsem mel zajistenou pres Leo Express. Dnes ani ne 24hod pred cestou mi Leo zrusil spoj. Je mozne z nich dostat vetsi kompenzaci nez 50% z ceny jizdenek?.. tech cca 50,- mi prijde jako slabe odskodne za ty komplikace a jeste kdyz nyni dam za novou jizdenku mnohem vice nez kdyz jsem ji kupoval pred mesicem. Dekuji za odpoved.

a keby si neletel do Londyna, tak by to az tak nevadilo? :) ais viac sa neda uhrat, tuto ziadne EU261 nefiguruje

Kdybych neletěl do Londýna tak by záleželo na důvodu cesty zda by vadilo či ne, ale teď to dost vadí.

ja len tak, ze v pripade nejakej kompenzacie dovod cesty nema nejaky vellky zmysel :)

Já si myslím, že do Pardubic se snad zvládneš dostat, jezdí tam několik desítek vlaků denně :) To že Ti to zrušili je sice blbé, ale nic víc než cenu jízdenky zpět nedostaneš - viz Smluvní přepravní podmínky čl. 4.1

ahoj, mám k dispozici 30 % slevu na Leo Express z ceny běžné dospělácké jízdenky, kdo má zájem, pište na email servisserver@seznam.cz datum cesty, odjezd, odkud a kam a obratem vám pošlu cenu

Mam taky na prodej voucher na libovolnou cestu zdarma v siti Leo Express (Cesko, Slovensko, Polsko, Ukrajinsko, Rakusko a Nemecko + Madarsko) mozne taky spojeni loucit: bus+vlak, vlak+minibus, bus+vlak+bus, ...

Trida economy

Cena: 390 Kc

Pokud mate zajem, staci napsat mi soukromni zpravu tady, na foru :)

Přihlášení a registrace