Ahojte,chystám se na Kypr do Paphosu a je to poprvé co si půjčuji auto,tak bych Vás chtěl požádat o radu ,ohledně automatu na benzinových stanicích.Zpět odlétám brzo v neděli ráno,tak jej budu muset  použít.Nemáte prosím stručný návod,jak jej použít ,případně na co si dát pozor a co mě muže překvapit? Děkuji .

Tankovací automaty -Kypr

Založil ve fóru Půjčení auta

8 reakcí

Ahojte,chystám se na Kypr do Paphosu a je to poprvé co si půjčuji auto,tak bych Vás chtěl požádat o radu ,ohledně automatu na benzinových stanicích.Zpět odlétám brzo v neděli ráno,tak jej budu muset  použít.Nemáte prosím stručný návod,jak jej použít ,případně na co si dát pozor a co mě muže překvapit? Děkuji

0

verim, ze budou fungovat stejne jako v CR, akorat ze nebudou v CZ jazyce.

0 Citovat

Můžeš tankovat i normálně. Automat byl na benzince u letiště v Larnace, ale i v noci tam byla obsluha, která to dělala za nás.

0 Citovat

Díky, snad máte pravdu, jen mě zarazili recenze u benzinky před letištem,že někteří psali, že platba byla možná jen kreditkou a všichni měli zablokovano hned 60 E, ať už benzinu dobírali kolik chtěli..... 

0 Citovat

Radim napsal(a):

Díky, snad máte pravdu, jen mě zarazili recenze u benzinky před letištem,že někteří psali, že platba byla možná jen kreditkou a všichni měli zablokovano hned 60 E, ať už benzinu dobírali kolik chtěli..... 


Tak verim, ze kdyz si bloknou 60E a kdyz natankujes za min, tak ti kreditka zauctuje jen aktualni cerpanou castku a zbytek se uvolni do tveho kreditu.

0 Citovat

ved tak normalne funguju aj tankovaci automaty v Rakusku. To by tam mohol potom prist ktokolvek s prazdnou kartou, natankovat plnu a adios

0 Citovat

@tonic - přesně, zrovna jsem to chtěl psát...

0 Citovat

JJ, v Rakousku ti bloknou 100€ klidně na 4 dny, ve Švýcarku údajně i 300€. Bral jsem v Limassolu loni přes automat půl nádrže a strhlo mi to přesně tolik, kolik jsem si nastavil. V Paphosu je ale tuna benzinek normálně s obsluhou ;)

0 Citovat

Spíš pozor pří vrácení auta a tankování zbytku do plné. Na automatu nelze zadat míň než 10€.

0
8 reakcí