Pojištění spoluúčasti

Založil před 4 lety Vlastimil B. ve fóru Půjčení auta

Nevím, jak to bylo dříve, ale teď je to podle mě jasné. Pokud chceš mít pojištění spoluúčasti s limitem 30000 Kč, musíš si přidat k tomu běžnému cestovnímu pojištění ještě toto připojištění za 20 Kč denně.

0 Citovat

Když jsme u těch pojistek spoluúčasti tak dávám nějaké zkušenosti:

* Worldwideinsure: 10k za drobnou zaviněnou nehodu; pojistka roční, cca 5 CZK/den, sedmkrát mi všechny papíry vrátili, doplňoval jsem spousty dokumentů, které byly naprosto nesouvisející a které už třikrát měli k dispozici, pak volali do půjčovny atd., zachránilo mě, že jsem auto měl ze slušné a spolupracující půjčovny; prachy přišly asi za dva měsíce

* Generali: 2k za nezaviněné poškození dveří; cena včetně základního cestovního pojištění po slevě přes cca 30 CZK/den; dodal jsem jeden formulář a nahrál jim tam všechny fotky auta, co jsem měl (takže asi 100 kousků, protože jsem se bál, co nehostinná příroda provede autu… :D) Za dva dny volala slečna, že vše OK a posílá prachy na účet.

* Kooperativa: 1k za rozbitou sklenici v resortu; ulítla mi při popíjení v bazénu, to jo, ale cena trochu scam, stáhli mi to z preautorizované karty, jinak bych se hádal; pojišťovna mě donutila jít hezky postaru na pobočku a vyplnit milion papírů, poté do týdne poslali prachy bez problémů zpět.

0 Citovat

Má už někdo nějakou zkušenost se spoluúčastí od Revolutu?

0 Citovat

Libor_S napsal(a):

Nevím, jak to bylo dříve, ale teď je to podle mě jasné. Pokud chceš mít pojištění spoluúčasti s limitem 30000 Kč, musíš si přidat k tomu běžnému cestovnímu pojištění ještě toto připojištění za 20 Kč denně.

Už je mi to taky jasné, prohlédl jsem si smlouvu, o pojištění odpovědnosti tam nic nemám, takže jsem v pytli. :-(

0