Nejrychlejší cesta z ZOB am Funkturm nám letiště

Napsal filip9500 2019-06-06T11:13:54+02:00 ve fóru Autobusová doprava
11 odpovědí

Zdravim. Mam dotaz. Ted jsem v autobuse směrem Berlín. Jedu na. Stanic ZOB am Funkturm a problem je ze tam budu v celou a za 65 minut se zavírá brána. Mam jen příruční  zavazadlo takže se nemusím odbavovat. 

Jak se nejrychleji dostat z vašich zkušenosti na letiště a stihnout to? Diky moc. Budu jeste googlit. Ale asi bych vzal taxik. To by mělo byt do 20 eur. 

Jinak letiště Tegel. 

Taxík nejrychlejší, nebo lokálka z nádraží + bus

Diky moc. Snad nějaký na nádraží rychle chytnu a co jsem našel cena je kolem 18 euro coz jde. 

filip9500 napsal(a):

Diky moc. Snad nějaký na nádraží rychle chytnu a co jsem našel cena je kolem 18 euro coz jde. 

Tam jich bývá hodně,  případně Uber

Taxik z letiště na ZOB jsem platil 17 eur. 

Tak Ja to stejne nestihl. Berlin byl zasekanej ale co :D. Těch 600 Kč za letenku me nevtthne a priste raději s větší rezervou. Bylo to na poslední chvili a rozhodl jsem se až dneska :D

A kam jsi měl finálně namířeno? Tegel by měl být z ZOB blíže než Schönefeld.

Na Mallorcu. Ale mel jsem čiste jen letenku. Ubytování shanim až na místě většinou. 

Jinak jsem dorazil na nádraží  südkreuz. Na finální stanici by to trvalo jeste dlouho kvuli dopravě a taky mel řidič povinnou přestávku. Ze südkreuz to jde i vlakem. Ale uz nebyl cas. Byl jsem tam 15:30 a taxíkem nějakých 30’minuf diky dopravě. A 16;05 se zaviralo

Tak to neslo stihnout :/ priste treba vzit jeste vetsi rezervu asi

Mel jsem to naplánované jen tak tak. Nebýt dopravy, vše bych stihl akorat. Ale jeste rano jsem nevěděl jestli vůbec vyrazim. Hodin před odjezdem z Prahy jsem se zbalil, vzal jen to nejnutnější a vyrazil. Jelikož mam par dni volna, tak mi cesta tak nevadi. 

Vyhledávání

Přihlášení

Ještě nemáš účet? Zaregistruj se!