Ahoj, ma nekdo s touto sluzbou zkusenosti? Nektere ceny za transfer mi prijdou doslova za hubicku, tak bych byl rad za jakoukoliv zkusenost. Dekuji :-) .

hoppa.com - zkušenosti

Založil ve fóru Autobusová doprava

Ahoj, ma nekdo s touto sluzbou zkusenosti? Nektere ceny za transfer mi prijdou doslova za hubicku, tak bych byl rad za jakoukoliv zkusenost. Dekuji :-)

0

Ahoj, ja to vyuzil jen parkrat na Mallorce, kde to vyslo levneji a pohodlneji nez klasicka MHD :) na letisti meli svou prepazku, kde jsem ukazal voucher a pak vyvolavali po jmenech a postupne jsme se nasoukali do minibusu a jelo se

0 Citovat

A jak se resi zpatecni cesta? Co jsem se dival, maji spoustu svozovych mist, ktera jsou obvykle oznacena pouze nazvem letoviska.

0 Citovat

Pouzili jsem je dvakrat - Mallorca, Antalya a vzdy v pohode.

0 Citovat

Aleš napsal(a):

A jak se resi zpatecni cesta? Co jsem se dival, maji spoustu svozovych mist, ktera jsou obvykle oznacena pouze nazvem letoviska.

Tak tam jde zadat i hotel nebo adresa a vyzvednou te primo pred nim

0 Citovat

Uz to vidim, super :-) Jen tedy moc nechapu, jak to cele funguje? At zadavam defacto jakekoliv casy, vzdy mi to najde spoustu spoju (i v mene navstevovanych letoviscich) bud autobusem, minibusem anebo dokonce odvoz soukromym automobilem. Da se te sluzbe tedy 100% verit? Jde mi hlavne o zpatecni cestu, abych nezmeskal letadlo.

0 Citovat

Aleš napsal(a):

Uz to vidim, super :-) Jen tedy moc nechapu, jak to cele funguje? At zadavam defacto jakekoliv casy, vzdy mi to najde spoustu spoju (i v mene navstevovanych letoviscich) bud autobusem, minibusem anebo dokonce odvoz soukromym automobilem. Da se te sluzbe tedy 100% verit? Jde mi hlavne o zpatecni cestu, abych nezmeskal letadlo.

Uplne, bez problemu :)  taky muzete stavit po hotelich co jsou ve stejnem letovisku nebo v nejakem po ceste

0 Citovat

Fajn, moc děkuji za info! ;-)

0 Citovat

Hoppa využívám už skoro 10 let, několikrát ročně,a vždy bez problémů,vždy si zadej letiště a přímo svůj hotel,buď si objednáš soukromý transfer,tzn že jedeš jen ty přímo do hotelu, čas odjezdu zpět na letiště máš napsaný hned na potvrzení. Nebo si můžeš objednat "shuttle",tzn sdílený s dalšími lidmi,po příletu můžeš čekat než se všichni dostaví, někdy i že dvou-tří letů, třeba půl hodiny,a pak vás bus rozváží po hotelech v dané oblasti. Trvá to déle,ale je to levné. Čas vyzvednutí zpět z hotelu na letiště si online zjistíš na jejich netu, myslím 24h před odletem. Kdyby byl problém a bus nepřijel (stalo se mi), voláš jejich 24/7 linku,a oni zjišťují,kde bus/řidič je,někdy pošlou do 15min jiné auto atd. Je to opravdu v pohodě spolehlivá služba 😀

0 Citovat

No já jen nechápu tu zpáteční cestu z hotelu. První úsek je v pohodě, tam se mi ukazuje, že odjedu 45 minut po setkání s pracovníkem firmy na letišti. Ale u zpáteční cesty mi to píše tohle: Pick up time provided 24 hrs prior to departure :-/ Znamená to tedy, že se do 24h od odletu dozvím, v kolik přesně mě vyzvednou? Bojím se jen, abych měl dostatečný čas na odbavení na letišti. Nerad nechávám věci na poslední chvíli.

0 Citovat

Aleš napsal(a):

No já jen nechápu tu zpáteční cestu z hotelu. První úsek je v pohodě, tam se mi ukazuje, že odjedu 45 minut po setkání s pracovníkem firmy na letišti. Ale u zpáteční cesty mi to píše tohle: Pick up time provided 24 hrs prior to departure :-/ Znamená to tedy, že se do 24h od odletu dozvím, v kolik přesně mě vyzvednou? Bojím se jen, abych měl dostatečný čas na odbavení na letišti. Nerad nechávám věci na poslední chvíli.

Naopak casu budes mit dost... nas tam privezli 2,5h snad pred odletem

0 Citovat

přesně tak, vyzvedávají hooodně brzy před odletem, např u Mallorky to bylo tuším pick up z hotelu kolem 5 hodin před odletem u hotelu vzdáleného cca 50km od letiště

0 Citovat

17,5€ z letiště Malaga do centra pro jednoho. To má být jako výhodné? MHD je na půl hodiny za cca 2€.

0 Citovat

Áčko napsal(a):

17,5€ z letiště Malaga do centra pro jednoho. To má být jako výhodné? MHD je na půl hodiny za cca 2€.

V Andalusii se to samozřejmě nevyplatí, ale na Mallorce ano.

0 Citovat

no nevím, já vidím u Malagy např do Torremolinos 7euro/soba, nebo taxi pro 4osoby 23 euro, Benalmadena 9euro/osoba, taxi pro 4 stojí 27euro...neříkám, že je to levnější než bus/vlak, ale zavezou tě přímo k hotelu, je to pohodlnější než jet přeplněným letištním busem a pak hledat po městě hotel (samozřejmě ne pro samotného "batůžkáře", ale např pro rodinku s dětmi...a samozřejmě hoppa není jediná takováto společnost, dobře vychází i např.: www.ziptransfers.com, nebo suntransfers.com, a jiné, je třeba hledat a porovnávat pro každou destinaci, a ještě líp někdy vychází  gettransfers.com - kde si sami zadáte poptávku kdy - kam chcete jet, a taxikáři/transferové společnosti v okolí vám zasílají nabídky...takto teď pojedem třeba z Burgasu do Obzoru (cca 60km) 3 osoby taxíkem za 25euro/jeden směr....

0 Citovat

Já sháním odvoz z Punta Cana do Bávaro, kde taxi stojí cca 50 USD při zpáteční cestě a hoppa vychází na nějakých 10 USD, takže docela rozdíl :-)

0 Citovat

Ach jo...tak se již hodinu marně pokouším zaplatit rezervaci, ale neúspěšně :-/ Při platbě přes PayPal mi to vyhodí chybovou hlášku "Booking engine unavailable - payment has been refunded" - zkoušel jsem dvakrát, pokaždé stejná chyba. A platbu kartou mi to nevezme vůbec. Respektive dostanu se na stránku mé banky, zadám ověřovací sms kód a pak vše celé zamrzne a nic. Z účtu se nic nestrhlo (kromě zmiňovaných PayPal plateb, které mi budou navráceny). Netušíte, v čem je problém? Psal jsem na technickou podporu, ale bůhví kdy dostanu odpověď.

0 Citovat

Asi nejaky momentalni vypadek, mne to fungovalo zatim vzdy

0 Citovat

Tak jsem problém nakonec vyřešil. Platba nechtěla projít ani dnes, a to na několik pokusů. Zkusil jsem tedy zvolit jiný druh dopravy (místo sdíleného automobilu autobus) a platba prošla na první pokus. Sice je cena o něco vyšší, ale nemůžu chtít všechno :-D

0 Citovat

Tak tedy nakonec musim konstatovat, ze Hoppa je naproste zklamani. Pri ceste z letiste, vse OK. Zitra rano me vsak ceka navrat, a tak jsem na strankach chtel zkontrolovat cas vyzvednuti. Zobrazilo se mi vsak, ze cas neni dostupny a sdeli mi ho zastupci mistni spolecnosti, ktera transfery zajistuje. Jediny kontakt - telefon. Coz je super, pri cenach zdejsiho roamingu. Doted mi nebyl nikdo schopny odpovedet, kdy me vyzvednou, prestoze na strankach Hoppa tvrdi, ze se tak stane maximalne do 24 hodin od odletu :-(

0 Citovat

Tak popros recepci hotelu,at ti tam zavolaji,nebo alespon vytoci cislo...vzdyt to je otazka par minut

0 Citovat

No problem to asi nebude, nicmene cislo, ktere jsem dostal, je navic mexicke :-/ 

0 Citovat

Pokud to někoho zajímá, tady je závěr celého příběhu. Nakonec se mi podařilo s pořádající agenturou navázat kontakt přes messenger, díky čemuž mě informovali, že mě vyzvednou před mým ubytováním v 7:00 ráno. O to větší překvapení bylo, když mi v noci přišla sms, že tedy potvrzují čas v 7:50. Raději jsem tedy vyčkával již před sedmou. Zkrátím to. Do 8:20 mě nevyzvedl nikdo, takže jsem byl nucen vzít si předražené taxi, jinak mi hrozilo zmeškání letadla :-/ Vážně služba za všechny prachy...

0 Citovat

Aleš napsal(a):

Pokud to někoho zajímá, tady je závěr celého příběhu. Nakonec se mi podařilo s pořádající agenturou navázat kontakt přes messenger, díky čemuž mě informovali, že mě vyzvednou před mým ubytováním v 7:00 ráno. O to větší překvapení bylo, když mi v noci přišla sms, že tedy potvrzují čas v 7:50. Raději jsem tedy vyčkával již před sedmou. Zkrátím to. Do 8:20 mě nevyzvedl nikdo, takže jsem byl nucen vzít si předražené taxi, jinak mi hrozilo zmeškání letadla :-/ Vážně služba za všechny prachy...

To se mi za asi 5 let pouzivani hoppy jeste nestalo, ale pravda je, ze jsem ji pouzival jen v Evrope. Tak jim napiste, ze pro vas nikdo neprijel, treba vam daji nejake penize zpet.

0 Citovat

Už jsem psal na Hoppa, ale nevidím to moc nadějně, protože jsem si od taxikáře nevzal žádnou stvrzenku. Moje chyba no.

0