Má někdo zkušenost s nákupem jízdenek přes:www.renfe.comMě to už čtvrtý den nepustí k platbě vyberu spoj kliknu na "SELECCIONAR" a pokaždé to vyhodí Error ?? .

Španělsko - Renfe

Založil ve fóru Železniční doprava

15 reakcí

Má někdo zkušenost s nákupem jízdenek přes:

www.renfe.com

Mě to už čtvrtý den nepustí k platbě vyberu spoj kliknu na "SELECCIONAR" a pokaždé to vyhodí Error ??

0

Ja takto kupoval a vzdy bez problemu, je to nejake zvlastni.

0 Citovat

Já jsem letos kupoval jednu jízdenku na webu nějakého zprostředkovatele s příplatkem asi 0,5-1 euro. Když to nepůjde na renfe.com, jinde určitě ano.

0 Citovat

Zkuste to koupit na Trainline.eu Já si tam kupoval jízdenky na vlaky ve Španělsku.

0 Citovat

Renfe mi taky vždy fungovalo bez problému

0 Citovat

Ty ceny na renfe se nějak zásadně hýbají nahoru/dolů ??

Jestli mám čekat ještě(březen) či to rovnou koupit?

0 Citovat

Já kupoval co nejdřív, pak to jde nahoru

0 Citovat

kupoval som len raz, Girona-Barcelona a tiez som to vopred radsej, kym nezmizli najlacnejsie tarify

0 Citovat

jj díky,tak to koupím raději rovnou

..ono i u těch nejl. tarifů jsou ty čísla na můj vkus docela velká ..

0 Citovat

zalezi asi podla trasy, taka Madrid-Barcelona nebude asi nikdy nejak lacna

0 Citovat

tonic napsal(a):

zalezi asi podla trasy, taka Madrid-Barcelona nebude asi nikdy nejak lacna

No já toho kupuji více,ale někde jsou ty částky až šílené....třeba Granada - Madrid za 50 éček (to jsem nakonec koupil raději letenku za 28 euro).

Levnější jsou většinou ranní a večerní spoje,ale to mi zase nezapadá do plánů ..

A není to jen AVE či Alvia i za ty regionální chtějí docela dost tj.jsem dal někde přednost ač ho nerad autobusu ..

0 Citovat

Dneska kupované Madrid-Toledo a bez problémů s nákupem. Cena o ho*ně ale co se dá dělat.

0 Citovat

jakob napsal(a):

Dneska kupované Madrid-Toledo a bez problémů s nákupem. Cena o ho*ně ale co se dá dělat.

Když ti nevyhovuje cena, proč nejedeš výrazně levněji busem? Já tam jel asi za 5 eur s Blablacar. Dálnice je kvalitní a zácpy asi nebývají.
0 Citovat

Pokud clovek nejede v ranni spicce kolem 9 rano, tak zacpy tam nejsou 

0 Citovat

Libor_S napsal(a):

Když ti nevyhovuje cena, proč nejedeš výrazně levněji busem? Já tam jel asi za 5 eur s Blablacar. Dálnice je kvalitní a zácpy asi nebývají.

Koukal jsem na to. Vlakové nádraží máme ale  kousek od ubytka a žena nerada busem. Volím vyloženě jen tam, kde není jiná možnost.

Takže zvítězilo pohodlí na úkor ceny..

0 Citovat

https://zdopravy.cz/madrid-barce...nik-40823/

0
15 reakcí