Od 1.3 zavádí Lucembursko veřejnou dopravu na celém území zadarmo.❤️  .

Doprava Lucembursko

Založil ve fóru Autobusová doprava

7 reakcí

Od 1.3 zavádí Lucembursko veřejnou dopravu na celém území zadarmo.❤️

0

Je nekde odkaz jak se to treba dotkne mezinarodnich linek  Na ty se to vztahuje taky ?  Napriklad  Franfurt Hann - Luxembourg  nebo  Brusel Charleroi - Luxembourg  odecte se adekvatni  castka z ceny ?  Autobus  je celkem pomijivy  ale treba u vlaku uz by ta cena mohla mit vyznam i kdyz asi taky moc ne ,treba Trier - Luxembourg mi to ukazuje  necelych  5 euro na DB

Takze asi to ma vyznam jen primo ve meste a okoli

Nasel jsem treba tohle

https://ekolist.cz/cz/zpravodajs...ele-zdarma

0 Citovat

Tak mě napadlo mikire, jestli mezi tvými předky nebyli Chazaři nebo Aškenázy:-)

0 Citovat

Podaj čertovi prst, vezme celú ruku.

ako toto by som sa uz aj hanbil pytat :D

0 Citovat

Týka sa to aj letov, ktoré vedú cez luxemburský vzdušný priestor? :)

0 Citovat

Asi by tam sleva měla být, když píšou v tom článku toto: "Podle francouzského listu Le Figaro je jedním z cílů opatření i to, aby z aut do vlaků a autobusů přesedlo 200.000 Belgičanů, Francouzů a Němců, kteří denně do Lucemburska s 600.000 obyvateli dojíždí za prací."

Aktuální cena bude asi vidět na nějakém webu s jízdenkami.

0 Citovat

Samozřejmě slevy jsou a vcelku rapidní, ale jen asi mikir nechápe, co je smyslem toho opatření a tedy kdo a jak z něj bude hlavně profitovat. Uvažovat o úsporách při jízdě z Charleroi nebo Hahn může jen... mikir:-)

https://www.wort.lu/de/lokales/t...784e35117f

0 Citovat

Ale jo chapu , vzdyt v tom odkazu je napsano  co je cilem . ale pise se tam i to ze se to tyka i cizincu  a tezko to je mysleno tak ,ze tam ten cizinec trvale zije  a co je  na tom spatneho , kdyz se pise ze  cestovani verejnou dopravou zdarma se tyka celeho Lucemburska , tedy logicky od prejeti jeho hranic , se zeptat  na slevu ,no a protoze  prakticky nejblizssi letiste  kam se da s Lucemburska presunutout nebo opacne  tam jet je  Franfurt Hann nebo Brusel Charleroi ,tak jsem se zeptal .ale taky sam pisu ze  ty ceny jsou minimalni tudiz  sleva tezko bude nejaka  zajimava  ,navic kdyz  tam clovek nebude jezdit kazdy den ,ale kdyz se nekteri nestydi rumbovat letenky Ryanairu,  nebo je kupovat pres  edreams  ,tak proc bych se mel stydet  za  to se zeptat  na slevu ktera bude jiste jen v radu nejakeho toho eura

Jinak pro caliho  ,v Chazarske risi  jsem nikdy nebyl ani tam  nemel predky  i kdyz do takove hloubky jsem to  neprouzkoumal a to ze soucasni Zidove nejsou semitskeho puvodu ,ale  etnicti Chazari  tvrdi jen Palestinci  aby branili sve uzemi  pred naroky Zidu

No a  Askenazy ? Nacelnik genaralniho stabu Izraelskych ozbrojenych sil  tezko , cesky spisovatel sotva s moji diakritikou ,rusky dirigent a klavirni virtus  sotva  s mym hudebnim hluchem  no a rabin ,zidovsky ucenec a lekar nooo kdovi -)))

Ale zato jisto jiste vim, ze mama moji  babicky byla polovicni polka ,ale jestli byla Prajzacka to nevim  .vidis to bych mozna mohl dostat nemecke obcanstvi ), ale ja mam v rodnem liste  misto narozemi  Stary Bohumin  a ne Hlucin ,coz akorat je dobre k tomu , ze Polaci  rikaji  To jest nas  clovek  a po polsku gadam barzo dobrze -)))

0
7 reakcí