Nemá někdo tip na půjčovnu popř. na co si dát pozor? Koukla jsem jen tak zběžně třeba na herzt a cena za 2dny kolem 1100,-, se mi zdá na Švédsko podezřele nízká, asi je v tom nějakej háček. Já se nevyznám v těch termínech, co je teda v základu toho pojištění a co si musím popř. doplatit, či kde se vlastně dočtu, kolik mi budou blokovat na kartě.  Vždy jsem jen zaplatila třeba v Řecku 30éček na den a kartu po mě nikdo nechtěl. Potřebovala bych to po lopatě vysvětlit, či nějakej dobrej odkaz, kde se to dočtu a v češtině :-) . Děkujůů.  .

Půjčení auta na jihu Švédska

Založila ve fóru Půjčení auta

1 reakce

Nemá někdo tip na půjčovnu popř. na co si dát pozor? Koukla jsem jen tak zběžně třeba na herzt a cena za 2dny kolem 1100,-, se mi zdá na Švédsko podezřele nízká, asi je v tom nějakej háček. Já se nevyznám v těch termínech, co je teda v základu toho pojištění a co si musím popř. doplatit, či kde se vlastně dočtu, kolik mi budou blokovat na kartě.  Vždy jsem jen zaplatila třeba v Řecku 30éček na den a kartu po mě nikdo nechtěl. Potřebovala bych to po lopatě vysvětlit, či nějakej dobrej odkaz, kde se to dočtu a v češtině :-) . Děkujůů.

0

https://www.cestujlevne.com/disk...evek-46934


Je toho tady tuna...



0
1 reakce