Nevím jestli to už není déle, ale koukám, že v nabídce mají i Francii, Belgii a Nizozemí vč. Velké Británie, která zde již byla i předtím. Každopádně se dají sehnat dobré ceny, př. Brusel - Amsterdam za 1 libru  .

Megabus.com

Založil ve fóru Autobusová doprava

Vlozis jizdenku do kosiku a na dalsi strance pak vyplnis cislo dokladu spolecne s ostatnimi detaily.

0 Citovat

Díky..Byla to jen moje pitomost, protože sem nezaškrtl, který spoj chci smiley

0 Citovat

Zdravim, staci mi k nastoupeni do autobusu pouze vytiskly e- mail, ktery mi megabua poslal (s cislem rezervace) nebo je potreeba udelat jeste neco?

0 Citovat

Stačí, tuším, že někdo ani netiskl a ukázal na tabletu. Jestli pojedeš přes noc, doporučuju mít dlouhé kalhoty a nějakou mikinu, protože buď jsme měly dvakrát za sebou v usa smůlu, nebo je normou, že se počas jízdy autobus mění v mrazák, pak se vypne klima, zatopí se na tropické teploty, spustí se klimoška a takhle pořád dokola 12 hodin. A ještě jeden postřeh, docela nás překvapilo, že v busu nebyly úložné prostory nad hlavou.

0 Citovat

Mam podobne skusenosti ako DrMovr7. Isla som nocnym z Chicaga do Omahy a bola mi riadna zima. Mozno len preto, ze som nespala 30 hodin ale co som si vsimla tak niektori ludia mali deky. Ziadny priestor na batozinu nad hlavou a pozor na vahu odbavenej batoziny. Nemala by prekrocit 50 pounds. Ked chlapik vzal do ruky moj kufor, hned ho odvazil a odmietol ho vziat. Nastastie sa mi podarilo prehadzat tazsie veci do prirucnej a potom som to podala druhemu chlapikovi a ten kufor vzal smiley A inak staci mat cislo rezervacie.

0 Citovat

Ahoj, nevíte v jakých termínech se otvírají v USA nové měsíce na megabus.com ? Už téměř 3 týdny čekáme na otevření nasledujícího měsíce a pořád se nic neděje. Máme v USA rezervované ubytování v různých městech a potřebujeme na přesné termíny koupit autobusy...taky bychom se rádi dostali na ty nejlevnější tarify smiley

0 Citovat

To s klimatizací je bohužel ve Státech normální. S megabusem zkušenost nemám, ale zato jsem toho dost najezdil s Greyhoundem a individuálně najatými dálkovými autobusy. Klima jede na plný ceres a navíc některé autobusy to mají (měly) technicky řešené tak nešťastně, že vývody klimatizace jsou na dolní hraně okna, takže podél oken fouká ledový vzduch.
Takže na noc s sebou vzdy mikinu a dlouhé kalhoty a klidně i kulicha, protože 30% tělesného tepla uniká právě palicí.
To samé mimochodem praktikují autobusové společnosti v Brazílii nebo Chile, ale tam je u nočních spojů vyšší kategorie nesrovnatelně komfortnější cestování a deka/polštář je obvykle standard.

0 Citovat

Čau, jak dlouho dopředu dávají do prodeje jízdenky v Anglii, potřebuji na 28.10. a ještě nejsou v prodeji, kdy předpokládáte že by mohli být?
Díky moc

0 Citovat

V EU to bývá 3 měsíce před datem odjezdu - neuvolňují se delší časové horizonty.

0 Citovat

Megabus US doslova pred par minutami spustil prodej jizdenek po US od 6. ledna do 14. brezna 2016.

Akorat za dolar je vzdycky jen jeden listek, myslel jsem ze aspon dva, pak uz to rychle naskace nahoru smiley Ale i tak porad super ceny a aspon jsem si overil ze notifikator mi funguje smiley

0 Citovat

V létě jsme jeli NYC-Buffalo, klimatizace naplno, ale když jsem zašla za řidičem, tak přidal a na zpáteční cestě dokonce řekl, že klimuje na 19st. a komu by bylo zima, ať se ozve...Tak jsme se ozvali a zase bez problémů přidal...takže pořád lepší se zkusit ozvat než mrznout celou noc smiley

0 Citovat

Wallet znám, ale měl jsem za to, že tam si uložím až koupený lístek. Pochopil jsem, že tenhle notifikátor informuje v momentě, kdy megabus spustí výprodej dalších lístků. Čili žádný lístek ještě nemám ale chci si ho koupit smiley

0 Citovat

Aha, promiň. Už to vidím taky smiley

0 Citovat

Je to:

1) vezmes URL vyhledavani zatim neexistujiciho terminu, napr. takovy
2) tu vlozis do page2rss.com (alternativne geekovstejsi feed43, ale ten na tohle neni potreba) ktera ti bude sledovat zmeny. jakmile se termin zacne prodavat tak se na webu objevi terminy a cenik a posle se to do RSS
3) RSS vezmes a pres IFTTT nebo Zapier si nechas poslat notifikaci a/nebo email (na ty notifikace je dobry Pushbullet)

Kdyby byl to nestacil otakhle jednoduse tak to muzu napsat podrobneji smiley

Jinac k Megabusu, velka spokojenost, samozrejme hodnotit to jenom ze dvou jizd neni moc reprezentativni a na netu jsem cetl i hodne negativnich zkusenosti, ale mel jsem asi stesti. Hlavne jedna jizda kdy byla zastavka na odpocivadle u food trucku, ridic si vystoupil, ruzne se tak bavil s lidma kam a odkud jedou a tak, velmi prijemna atmosfera. Stejne tak musim pochvalit i jejich support se kterym jsem byl v kontaktu pred blizzardem a potom pozdeji kdyz jsem vubec nestihal bus z DC zpet do NY, vsechny dotazy mi rychle zodpovedeli.

Bohuzel letosni blizzard mi prekazil plany a nakonec jsem jel jenom NY-Washington a zpet. Puvodne jsem mel okruh NYC-Toronto-Washington-NYC (z toho ty dve dlouhy jizdy byly pres noc, takze lowcost cestovani jako prase), za jizdenku zrusenou kvuli blizzardu (NY-Toronto) mi dali refund a druhou jizdenku (Toronto-DC) jsem musel jakoby vratit "Trade-in" a jeji hodnotu jsem mohl pouzit jako slevu na novou jizdenku (NYC-Washington). Bohuzel mi to bylo celkem k prdu kdyz ceny uz byly na standardnich cenach a ja je mel koupene hned po spusteni smiley smiley Takze jsem doplacel asi 20 dolaru, pritom jsem mel takovy krasny okruh za cca $40 naplanovany smiley Ale nevadi, zazit poradny snih v NYC za to stalo.

Tady k tomu mam jeste nejakej clanek na blogu: http://usa.jpavlik.cz/navod-megabus-jizdenka-za-dolar/ smiley

0 Citovat

No trošku se v tom ztrácím smiley Nechápu k čemu potřebuju ten Pushbullet..

Co jsem udělal:
- vzal URL vyhledávání pro daný spoj
- vložil do page2rss a zkopíroval link
- vytvořil nový IFTTT recipe, který říká pokud je nová položka na tom feedu (URL adresa z page2rss) tak mi pošli notifikaci. Viz daný screen na daném

https://www.dropbox.com/s/5mnuikqlxyl7gxm/File%2015.02.16%2016%2011%2000.png?dl=0

Ale nejsem si jistý jestli tohle bude fungovat nebo ne. Samozřejmě pro IFTTT mám v nastavení povolené notifikace.

0 Citovat

Kdyz mas IFTTT tak ho nepotrebujes, ja jsem to delal pres Zapier ktery nema svou appku ktera by notifikace resila vnitrne, tak jsem to udelal pres PushBullet. Takze tak jak to mas by to melo byt ok smiley

0 Citovat

Megabus dneska začal prodávat lístky na letní sezónu až do začátku zaří. Notifikátor zafungoval smiley Žádné jednodolarovky už jsem nechytil. Ale i tak si myslím, že ještě slušné ceny.

NY-Philly: $8 (tam i zpět)
NY-Washington: $23 (tam i zpět)

0 Citovat

Veľká vďaka, že si to sem napísal smiley

LA-SF-LA; LA-LV-LA, všetko jednodolarovky.

+ pár na východe, ale tam už som taký úspech nemal, NY-Buffalo-Niagara Falls-Buffalo-Toronto-Montreal-Toronto-Buffalo-Philladelphia-Washington-NY za cca $ 70

0 Citovat

Zdravím, platí stále že pre EÚ sa neuvoľňujú lístky takto dopredu na celé prázdniny ako v USA alebo môžem tiež očakávať že každú chvíľu sa už budú dať kúpiť? smiley

0 Citovat

připojuju se k otázce, nemáte někdo tušení, kdy bude další vlna pro evropu? hodilo by se mi pár jízdenek po itálii

0 Citovat

Po Evropě jsou jízdenky přidávány každý den, vždy na 60 dní dopředu.

0 Citovat

určitě? Koukám a poslední termín, který teď jde koupit je 28.6. což je víc než 60 dní, ale tak uvidíme jestli zítra půjde kupovat 29.6. a posune se to o den

každopádně ještě dotaz, ty časy odjezdů jsou asi stále +- stejné, můžu počítat s tím, že i v půlce července pojedou autobusy ve stejné hodiny jako je plánováno ted nebo dochází nějakým radikálním změnám?

0 Citovat

Londýn - Amsterdam je momentálne dostupný do 11. 5., Brusel - Amsterdam do 14. 5... moc systém v tom nemajú smiley

0 Citovat

Pozor, pokud máte notifikátor například na Megabus přes page2rss.com. Ode dneška končí, takže předpokládám, že notifikátor přestává fungovat.

0 Citovat

nevíte kdy začali prodávat lístky na léto v itálii? notifikátor nezafungoval, vlastní ruční kontrola objevila lístky až dnes, ale za vysoké ceny a hlavně mají dost zasekaný web

0