Nevím jestli to už není déle, ale koukám, že v nabídce mají i Francii, Belgii a Nizozemí vč. Velké Británie, která zde již byla i předtím. Každopádně se dají sehnat dobré ceny, př. Brusel - Amsterdam za 1 libru  .

Megabus.com

Založil ve fóru Autobusová doprava

Tiež som nikde nezachytil, žeby už začali predávať.. Takže lístky za 1€ už nebudú?

0 Citovat

Prodej bola otevřena v čtvrtek kolem 15:
Na vrnostatni jizdenky ne dali 1€, na mezinarodne jen na nektere spoje a okrem linky mezi Londynem a CGN.

To je na moje už opravdu konec :/

0 Citovat

tak keďže nedali za 1€ tak ešte môžu dať či? smiley

0 Citovat

No ně, eurovky jsou vždy prime mista v prodeji.
Německy MB tvrdi že jsou už všechne vyprodane smiley

0 Citovat

...a to pre to, ze nemecky a aj vsechni evropske casti Megabusa jsou uz spojene s Flixbusem :'( :'(
Tak eurovky, cau.

Flixbus nabizi stejne jizdenky na Megabusa nekam 4-krat drazsi nez Megabus. smiley smiley smiley smiley

0 Citovat

Zdravím, nevíte kdy spustí prodej lístků Toronto - NY na 17. září?

0 Citovat

Ahoj smiley

Máte někdo zkušenost s megabusem ohledně rezervovaných jízdenek? Jak tady bylo ta akce tak jsem si koupil jízdenky z los angeles do SF. Teď mě napadlo že by možná bylo pěkne rezervovat se dá přední sedadla a mi to jako vyhlídkovou jizdu smiley bohužel když se přihlásím na svou rezervaci vůbec nevidím že by to šlo nějak změnit. Oni mají v popisu že to možné, ale kdyz kliknu na jedinou moznost trade in, nic mi to nenabídne.

Děkuji moc

0 Citovat

ja viem ze to je niekedy frustrujuce, ze clovek si plati internet, dokonca sa aj musi zaregistrovat do fora a ziadne odpovede neprichadzaju, ani ked vytvorim dalsie vlakno... (je to opat dalsi z trendov, vid cesta do Omanu, sorry mikir, nemohol som si to odpustit smiley)
viewtopic.php?f=32&t=4501&p=34335
mozno nikto s tym tu nema skusenosti a mozno to na tej trase nejde.
anglicky asi vies, tak skus kontaktovat priamo megabus, mozno oni su ti pravi, ktori ti daju odpoved a potom sa mozes s nou s nami podelit smiley
http://us.megabus.com/ContactUs.aspx?fa ... orecontact

0 Citovat

Ahoj, chtěla jsem se zeptat, nevíte kdy dávají jízdenky na další cestovní období do systému? Potřebovala bych si už zarezervovat jízdenku z Londýna do Perthu na červen, ale ještě to není možný.

0 Citovat

tak sleduj kazdy den, ci sa kalendar posunie:)

0 Citovat

To já samozřejmě sleduju, ale myslela jsem, jestli někdo netuší, kdy přibližně se termíny na červen uvolňují.:)

0 Citovat
ter_ napsal(a):

To já samozřejmě sleduju, ale myslela jsem, jestli někdo netuší, kdy přibližně se termíny na červen uvolňují.:)

na stranek megabus maju FAQ - v americkej verzii pisu ze 45 dni vopred najskor, co asi aj sedi a pre UK pisu:
How far in advance can I make a reservation?
Reservations can be made for journeys a number of weeks or months in advance of departure depending on the service.

0 Citovat

Ahoj,

chtěl bych se zeptat, co mám zadat při kupování jízdenek u kanadskýho megabusu do kolonky contact number. Při vyplnění vyplním normálně zemi Českou Republiku atd., ale nejde mi vyplnit contact number, protože to po mně chce desetimístný tel. číslo viz hláška - US/Canada cellular numbers must consist of 10 numbers. Samozřejmě, že nemám žádné kanadské ani americké telefonní číslo. Nějaká rada? :)

Díky

0 Citovat

pridaj tam viac nul :) to je len proforma

0 Citovat

No sice nevim jak funguje to u kanadkyho megabusu, ale v polskymbuse (taky je to Souter Holdings) to obmezene ne je jen na strance a taky v realite ne pride vam sprava na zahranicne cislo. Tak ne myslim ze v MB bude jinak. Pak ale skusit mozete.

0 Citovat

megabus ve státech nahrál ceny do 14.11.2017 včetně jednodolarovek

0 Citovat

v US do 9.1.2018 od 1 USD

0 Citovat

Nejlevnější jízdenky na vlaky, busy - https://adpgtrack.com/click/59de...subaccount

0 Citovat

Zajimava novinka od megabusu: cestovani po... Londyne! od 1 GBP+0,50 za rezervace!

2 hodinny tour pres celej Londyn a na ceste uvidime vic nez pul stovky must see's.

www.megasightseeing.com ;

0 Citovat

Chci se zeptat zkušených cestovatelů: Koupil jsem jízdenky s Megabus USA na zpáteční cestu, kde cesta zpět je ve stejný den s odjezdem v 17:00 a 19:30 na jednu rezervaci. Prostě se rozhodnu ten den dle počasí, nálady a pod. Pokud nevyužiji jízdenku v 17:00, nepropadne mi jizdenka v 19:30? Děkuji

0 Citovat

Vcera mi ujel bus z DC do NY. Celkem dobry je, ze za 5 dolacu je mozno jet jinym busem. Dobry,  kdyz jsou drahy listky, take koupit ten nejlevnejsi a prebukovat za "bura"

0 Citovat

Stejne to funguje v UK, min. pokud je odjezd z London Victoria (tam je zakaznicka pokladna). Za 5£ lze menit jizdenku na jiny libovolny spoj v stejnem smere do 24h pozdej.

0 Citovat

To je zvláštní, mě minulý týden umožnili pouze zrušit jízdenku a peníze použít jako kredit na další. Plus mi napočetli asi 7USD za administrativu... :-( A nemohl jsem zrušit cestu, která měla nastat za méně než 3 hodiny... což je zhruba ten případ, že by mi ujel bus.

0 Citovat

no asi ne :/ U megabusu to asi funguje POUZE pokud nechavas na zastavke a dal jsi hotovy pokracovat do cielu 1. nachazujicim spojem. Jinak do 24h pred odjezdem zruseni rezervace je prakticky zdarma.

0 Citovat

panda napsal(a):

Stejne to funguje v UK, min. pokud je odjezd z London Victoria (tam je zakaznicka pokladna). Za 5£ lze menit jizdenku na jiny libovolny spoj v stejnem smere do 24h pozdej.


Za 5£ ? Loni v Zari za 10£ a v LPL taky za 10£. 

0