Nevím jestli to už není déle, ale koukám, že v nabídce mají i Francii, Belgii a Nizozemí vč. Velké Británie, která zde již byla i předtím. Každopádně se dají sehnat dobré ceny, př. Brusel - Amsterdam za 1 libru  .

Megabus.com

Založil ve fóru Autobusová doprava

Hah, tak ja jsem to platil asi v prazdniny 2016... Tak sice neni to az tak moc aktualni... Treba priplatek byl za levny a vic Britov to vyuzivalo v podstate jak napsal norbic :D

0 Citovat

panda napsal(a):

Hah, tak ja jsem to platil asi v prazdniny 2016... Tak sice neni to az tak moc aktualni... Treba priplatek byl za levny a vic Britov to vyuzivalo v podstate jak napsal norbic :D

V americe je to 5 dolacu, maj to napsany i na zastavce

0 Citovat

pohoda, jen v Britsku taky to bylo 5 (liber). Tak vyhaza ze uz tak neni... :P

0 Citovat

Ahoj. Přidávám čerstvou zkušenost s cestováním Megabusem. Projel jsem teď RT z NYC do PHI a NYC do WSH a překvapila mě rozdílná kvalita služeb při jednotlivých cestách (např. Wi-Fi na palubě už není pravdou - ze 4 cest byla pouze jednou). Na druhou stranu jízdenky stály pár dolarů a jízda probíhala relativně bez problémů.

K té Wi-Fi, někde jsem četl, že tato služba není nijak garantovaná (ačkoliv na ni sami upozorňují v instruktážním videu) a jeden místní mi říkal, že když to zkoušel reklamovat, dostal odpověď, že Megabus už bezplatnou Wi-Fi vlastně neposkytuje. 

0 Citovat

petr.hruza napsal(a): dostal odpověď, že Megabus už bezplatnou Wi-Fi vlastně neposkytuje. 

Na svém webu se tím pořád chlubí.

0 Citovat

Petr76 napsal(a):

Na svém webu se tím pořád chlubí.


Na tech busech to maji napsany, fungovala mi ale jen na linkach NY - WAS a to jeste blbe

0 Citovat

My jsme ji měli má cestě z NYC do Filadelfie. Zpátky už nic a na trase NYC - WSH tam ani zpátky už nebyla ani k nalezení. 

0